Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

barranki2, barozi mogę prosić na priva o namiary na Waszych geodetów?

Jak długo czekaliście na przygotowanie przez nich dokumentów? :D

 

ros11 na priva przesyłam namiary na ekipę od układania dachówki. Bardzo solidna ekipa górali.

 

Czyżby nikt nie robił schodów u siebie w domu :oops: Mam takie betonowe i chciałam je ladnie w drewnie zrobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z jakich firm braliście szamba, Ci co mają szamba? Słuchy chodzą że zagłębie warecko-radomskie est pod tym względem solidne i dużo tańsze niż miejscowe firmy. Jakie ceny za 10 m. sześć. ostatnio? Brać jednokomorowe, dwu? Już szczerze powiedziawszy to nie mam siły nad tym myśleć i nad tą budową. Dość mam. Szczelne te szamba czy po ulewie trzeba wołać szambiarę bo pełne jest?

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my braliśmy z okolic Radomia 10 m3 ok 3300 zł + koparka 300 zł

 

jaka firma? jednokomorowe, dwu-? cieknie/niecieknie? ta cena z wkopaniem, podłączeniem odprowadzenia ścieków z budynku?

 

U mnie szambo Kucharskiego z Mościsk polecanego wielokrotnie na forum - 10m3 za 4,500 PLN "na gotowo"

 

pytania j.w. "na gotowo" może mieć wiele znaczeń :)

 

pomóżcie plis, bo przed świętami chcę to zrobić bo jak nie to nigdy tego domu nie skończę, moja frustracja sięga zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelu mi tydzień temu wkopywali szambo. Za 10 m3 płaciłam 4200 PLN i 50 zł za metr podciągnięcia do budynku. Ekipa solidna. Przyjechali ok 8 rano a ok 11:00 nie było już po nich śladu. Ekipa ta pochodzi o ile dobrze pamietam z okolic Prażmowa :roll: Wrazie co służe namiarami :D

 

Też brałam szambo od tego goscia ale było to 3 lata temu i cena była nieco nizsza. Mieszka za Prazmowem chyba Kolonia Gościeńczyce. Daje atest, który potem musisz pokazać przy odbiorze. Mam 10m3 jednokomorowe. Dodatkowo szybkozłaczka do ogrodzenia. Jest naprwde szczelne i po deszczach nie trzeba wołać szambiarki :)

Koprka dodatkowo płatna. U mnie dół kopał sąsiad który ma koparke, zabrał też ziemię.

 

Dachówkę kładł u mnie P. Czesiek od forumowego Statka - ekipa na prawdę godna polecenia.

Stloarza od schodów miałam beznadziejnego wiec nie polecę.Zreszta do tej pory nie mam barierki.

Jak znajedziecie dobrego stolarza to dajcie znać bo chciałam ta barirkę na wiosnę jednak zrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...