Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

Witam,

jestem na etapie wykańczania poddasza użytkowego. Poszukuję ekipy do:

1. Tynków wewnętrznych.

2. Wylewek

3. Ocieplania dachu + płyty kg

4. Tynk zewnętrzny

 

Chodzi mi o ekipy względnie tanie, nie wymagam najwyższej jakości, ale także aby nie byli to partacze. Najlepiej jakby była to 1 ekipa z okolic Piaseczna i wykonywali zlecenia z własnym materiałem. Z góry dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Novatino przepraszam, ze jeszcze się nie kontaktowaliśmy z Tobą, ale stemple mi nie dojechały, więc nie mamy jak zacząć robić ogrodzenia budowy.

Jak tylko coś drgnie to będziemy Cię łapać. :)

 

Słuchajcie, mam obsuwę z prądem budowlanym. Za jakieś trzy miesiące maksymalnie cztery, energetyka ma podciągnąć już stałe podłączenie do naszego ogrodzenia (ponoć już jest wykonawca, projekt itp.) na dzień dzisiejszy mamy do pociągnięcia jakieś 180-200mb linii napowietrznej. Koszta zwalają z nóg.

Mąż zastanawia się czy nie lepiej będzie budować przez ten czas na agregacie prądotwórczym.

Mam do was pytanie czy jesteście w stanie napisać mi jak duże rachunki za prąd płaciliście w pierwszych etapach budowy (mam na myśli etapy od 0 poprzez SSO po dach) Takie informacje byłyby pomocne by przekalkulować czy budowa na agregacie (paliwo - ropa) ma sens.

 

Ja stan surowy zaczynalem 2 lata temu w styczniu i ekipa byla z daleka wiec mieszkali w baraku na miejscu...Rachunek mnie powalil.. 2500PLN/miesiac ale to bardziej ich grzanie jakimis grzejnikami co jak wlaczysz to swiatlo we wsi przygasa niz same koszta budowy. Tak naprawde to do sso to potrzebujesz pradu do betoniarki (do murowania) i okazjonalnie jakas katowka do ciecia stali. Lawy czy stropy zalewa grucha wiec pradu nie trzeba. Jesli na budowie sie tylko pracuje a nie mieszka to mysle ze agregat spokojnie da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jak wielu z nas mam duży problem z drogą dojazdową. Mam do utwardzenia ok. 100 m.

Będę wdzięczny za podzielenie się jakimiś namiarami na speców od utwardzenia drogi (gruz, spychacz itp.). Oczywiście chodzi o względnie tani materiał i robociznę. Okolice Głoskowa.

 

odp poszla na priv

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem na etapie wykańczania poddasza użytkowego. Poszukuję ekipy do:

1. Tynków wewnętrznych.

2. Wylewek

3. Ocieplania dachu + płyty kg

4. Tynk zewnętrzny

 

Chodzi mi o ekipy względnie tanie, nie wymagam najwyższej jakości, ale także aby nie byli to partacze. Najlepiej jakby była to 1 ekipa z okolic Piaseczna i wykonywali zlecenia z własnym materiałem. Z góry dzięki za namiary.

 

jeśli chodzi o tynki wewnętrze zapraszam do obejrzenia naszych prac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kwiatek6324

Witam.

 

Potrzebuje namiarow na kogos solidnego i niedrogiego do wycinki zarosli, bo ostatnio dzialka troche zarosla trawami i krzakami i musze ja uporzadkowac troche...

 

Pozdr

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...