Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O ile wiem ostatnio zaczęły się problemy, bo mapy przerabiają na wersje elektroniczne :( dokładnie nie wiem jak to wygląda ale teraz jest z tym olbrzymi kłopot bo oczywiście nie jest to jeszcze dograne :(

 

 

http://www.informatorobywatelski.pl/pages/strona-glowna/podstrona-druga-test/mapy-geodezyjne-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że w naszym powiecie jest przestój związany ze zmianami w geodezji, zwolniono 9 osób, główna geodetka sama odeszła, wdrażają program norweski tj. komputeryzacja map, http://www.nadwisla.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4844&Itemid=147 i http://www.itvpiaseczno.pl/wywiady,1,6.11,1035
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuje namiarow na kogos solidnego i niedrogiego do wycinki zarosli, bo ostatnio dzialka troche zarosla trawami i krzakami i musze ja uporzadkowac troche...

 

Pozdr

AK

 

na pewno chcesz teraz wycinać? ja bym poczekała aż wszystko wyjdzie z ziemi i kosą spalinową poszarpać, raz nie wystarczy, ze 3-4 razy na okres wiosenno-letni trzeba, a gdzie te chwasty? nie używaj tylko roundup bo tam będziesz mieszkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Sezon się powoli rozkręca, ogłoszenia też :)

 

Tanio sprzedam lub wynajmę szalunki systemowe:

- podpory: 195szt

- płyty (sklejka) 200x50: 128szt

- trójnogi - 20szt

- belki 20x390 - 104szt

- belki 20x100/270 - 53szt

- głowice: 60szt

- ściągi kpl: 30szt

 

Stan dobry. Idealne rozwiązanie aby mieć gładkie i równe stropy...

 

Lokalizacja: okolice Nadarzyna, odbiór we własnym zakresie (pomogę coś załatwić).

TANIO!!

Rafał, 693-935-199

 

Kilka zdjęć z mojej budowy:

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz1_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz2_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz3_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz4_th.jpg

 

W razie potrzeby podeślę zdjęcia w lepszej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje kompletnie wyposażoną Rozdzielnią Przyłączowo-Pomiarową(bezpieczniki, włączniki, gniazda zwykłe i siłowe) na słupie betonowym. Dodatkowo kable łączące skrzynkę do przyłącza ok 40 metrów. Wysokość nad poziomem około 8-9m

 

Dodatkowo formalności przy przyłączu tymczasowym/budowlanym napowietrznym w kilka dni Rejon Konstancin Jeziorna.

 

 

Odbiór osobisty : Okolice Nadarzyna (lub z dostawą do wskazanego miesjsca)

Telefon kontaktowy: 501235517.

Cena to 380 pln za komplet wraz z całym osprzetem( 3 skrzynki z wyposażeniem)

całośc ma 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Znalzałem taką ofertę na ekogroszek z czech "Aktualna cena ekogroszku „O2 428” (10 – 20 mm) – 200 zł netto (246,00 zł brutto)" Do tego trzeba doliczyć cenę transportu około 100 zł od tony. W sumie wychodzi jakieś 346 zł za tonę. Problem tylko w tym że trzeba zamówić 25 ton jeżeli znalazłoby się kilku chętnych moglibyśmy zamówić tani opał. Proszę zainteresowanych o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym proszę o namiary na sprawdzone ekipy (przeszukałem wątek, ale w zasadzie wszystko idzie na PW, i nic nie znalazłem):

SSO + więźba lub samo SSO

elektryk do prowizorki

koparka - humus i fundamenty

 

Szukam również hurtowni budowlanej i betoniarni, okolice Głoskowa lub okolice Piaseczna na południowy zachód, może ktoś poleci terminowe i z dobrymi cenami

 

Z góry dzięki

Pzdr

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym proszę o namiary na sprawdzone ekipy (przeszukałem wątek, ale w zasadzie wszystko idzie na PW, i nic nie znalazłem):

SSO + więźba lub samo SSO

elektryk do prowizorki

koparka - humus i fundamenty

 

Szukam również hurtowni budowlanej i betoniarni, okolice Głoskowa lub okolice Piaseczna na południowy zachód, może ktoś poleci terminowe i z dobrymi cenami

 

Z góry dzięki

Pzdr

Robert

 

Witam, kontakty poleciały na priv. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym proszę o namiary na sprawdzone ekipy (przeszukałem wątek, ale w zasadzie wszystko idzie na PW, i nic nie znalazłem):

SSO + więźba lub samo SSO

elektryk do prowizorki

koparka - humus i fundamenty

 

Szukam również hurtowni budowlanej i betoniarni, okolice Głoskowa lub okolice Piaseczna na południowy zachód, może ktoś poleci terminowe i z dobrymi cenami

 

Z góry dzięki

Pzdr

Robert

 

Kontakty poleciały na priv. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk do prowizorki

koparka - humus i fundamenty

 

Szukam również hurtowni budowlanej i betoniarni, okolice Głoskowa lub okolice Piaseczna na południowy zachód, może ktoś poleci terminowe i z dobrymi cenami

 

Z góry dzięki

Pzdr

Robert

elektryk do prowizorki - 506960164 możesz powiedzieć, że masz namiary od ostatniego klienta z Bogatek :)

koparka - humus i fundamenty - 602260925 U nas przysłowiowy koparkowy zdejmował humus i kopal fundamenty, jeszcze będziemy z niego korzystać.

Betoniarnia- Komorniki

Skład budowlany z dobrymi cenami

 

Nie wiem czemu wszystkie info podajecie na PW.

Jest jakiś szczególny powód?

 

Ja każdego wykonawcę pytam czy mogę oficjalnie podawać do niego kontakt na forum, czy znajomym i żaden nie odmówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję niedrogiej firmy do ogrodzenia działki:)

mam wstępną wycenę jednej z firm i ta ceni sobie ogrodzenie działki 13 arowej ( materiały i robocizna) 18 tysięcy z paneli, to dużo czy nie?

dla mnie na dzień dzisiejszy jakoś sporo:( ale nie znam się na tym kompletnie)

po namyśle zdecydowałam się na tańszą formę ogrodzenia, a mianowicie siatka ocynkowana w osłonce pcv( czy jakoś tak), interesuje mnie koszt robocizny, może ktoś pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk do prowizorki - 506960164 możesz powiedzieć, że masz namiary od ostatniego klienta z Bogatek :)

koparka - humus i fundamenty - 602260925 U nas przysłowiowy koparkowy zdejmował humus i kopal fundamenty, jeszcze będziemy z niego korzystać.

Betoniarnia- Komorniki

Skład budowlany z dobrymi cenami

 

Nie wiem czemu wszystkie info podajecie na PW.

Jest jakiś szczególny powód?

 

Ja każdego wykonawcę pytam czy mogę oficjalnie podawać do niego kontakt na forum, czy znajomym i żaden nie odmówił.

 

Dzięki Ewel za namiary,

Jestem tego samego zdania, jak wykonawca się zgadza na podanie danych na forum to dlaczego nie podać, można by szybko znaleźć kogo potrzeba i nie pytać za każdym razem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...