Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chciałbym przypomnieć forumowiczom z okolic Piaseczna , że w Lesznowoli otworzyliśmy salon z podłogami .

W ofercie posiadamy : panele laminowane , panele drewniane , parkiety gotowe , wykładziny dywanowe . Teraz także : rolety , karnisze , sztukaterie , a także ok 1000 wzorów tapet .

Wszystkie podłogi z montażem i 8% VAT .

Zapraszamy .

 

Wszyscy klienci którzy zgłoszą się do nas i zakupią podłogę z montażem oraz powołają się na forum murator -" grupy budujące Piaseczno i okolice " otrzymają dodatkowy rabat 10 % na wszystkie materiały dostępne u nas : podłogi , tapety ,rolety , karnisze .

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie ile teraz kosztuje wywiezienie nieczystosci w okolicach Tarczyna albo Prac Malych? Nie wiem jakie szambo wlozyc w ziemie,zebym pozniej nie musiala zamawiac 2 kursow do jednego szamba.Ile taka beczka bierze?Dzieki z gory za info.

 

Za beczkę 10m3 z Runowa płaciłem ostatnio chyba 230 PLN. Odbiór z Henrykowa Urocze.

 

10m3 to chyba najbardziej standardowy standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni budujący sąsiedzi,

Potrzebuje wiaderko drobnego piasku do uzupełnienia przerw pomiędzy kostką. Ostatnio szorowałam karcherem taras i sporo niestety się wypłukało.

Może ktoś z wam ma na budowie trochę " za dużo" i mógłby mi wiaderko odstąpić.

 

Hania 123

Przykro mi słyszeć że Mariusz źle zrobił podbitkę. Nie wiem dlaczego im to nie wyszło.

U mnie też robili i jest OK. Widziałam wcześniej 2 inne domy w której kładli podbitkę zanim zleciłam robienie jej u siebie.

 

Pozdrawiam

Betsi

 

Betsi2006 nie polecaj ich, naprawdę są do niczego , partacze jakich mało, może kiedyś jak p.Mariusz pracował u "kogoś" tzn miał szefa nad sobą, byli inni, natomiast od listopada 2010 założył swoją firmę i jest sam dla siebie szefem, partaczy jak tylko może, u mnie wszystko muszą poprawiać od początku, wszędzie są niedoróbki, a to za mało przyciął i uzupełniał czym popadnie, a to dał za mało kleju na siatkę i właśnie wszystko popękało.

 

NIE POLECAM NIE DZWOŃCIE POD TE NUMERY TELEFONÓW 783664252 i 603977701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betsi2006 nie polecaj ich, naprawdę są do niczego , partacze jakich mało, może kiedyś jak p.Mariusz pracował u "kogoś" tzn miał szefa nad sobą, byli inni, natomiast od listopada 2010 założył swoją firmę i jest sam dla siebie szefem, partaczy jak tylko może, u mnie wszystko muszą poprawiać od początku, wszędzie są niedoróbki, a to za mało przyciął i uzupełniał czym popadnie, a to dał za mało kleju na siatkę i właśnie wszystko popękało.

 

NIE POLECAM NIE DZWOŃCIE POD TE NUMERY TELEFONÓW 783664252 i 603977701

 

Hania

 

Dzięki za info. Z cała pewnością nie będę ich polecała i gdyby wiedziała że tak bedzie to nikomu bym ich nie poleciła :(

Może masz rację że jak mieli szefa to było innaczej. Poza tym miałam bardzo dobrego kierownika budowy, który też był wymagający a na budowie był 2-3 razy w tygodniu:)

 

Tak przy okazji niepolecania i przestrzegania to przypominam o firmie "Brej" z naszych okolic, która bardzo mnie oszukała i uciekła z budowy zostawiając rozbabrany stan surowy otwarty.

 

 

Odnośnie szamba to 10m3- koszt wywozu ok 220zł

 

Pozdrawiam

 

Betsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Poszukuje firmy ,ktora produkuje szamba 10m3 w okolicach Tarczyna,Prac Małych....Macie jakies sprawdzone namiary????Sprawa dosyc PILNA!!! Pozdrawiam

 

ja zamówiłam wczoraj w firmie Trans-bet w Radomiu, tu na forum ją polecają i koparkowy, który będzie kopał dół pod to szambo, też mówi że jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...