Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

Ja zamówiłam okna firmy Vidok, sześciokomorowe, pakiet trzyszybowy i jestem bardzo zadowolona. Ekipa sprawna - ponoć dobrze zamontowane okna, ale tu musze uwierzyc na słowo swojemu kierownikowi bo sie na tym nie znam. Jak będziesz zainteresowany to Ci podam numer tel.

Pozdrawiam,

Anka

 

Witam sąsiadów bliższych i dalszych.

 

Stoje obecnie przed dylematem wyboru okien.

Czy ktoś z Was moze polecic jakas firme z okolic, która sprzedaje dobrej jakości okna PCV w przyzwoitej cenie i ma sprawdzoną ekipe montującą?

 

Z góry dzieki,

Pozdrawiam,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo stempli i calowki po budowie, czy ktos bylby zainteresowany? Oczywiscie cena 'pol darmo' ;) Zalega mi to na dzialce w duzych ilosciach a do niczego mi to nie potrzebne, a ktos moze tanim kosztem by mial drewno na czas budowy. Co do ilosci to trudno mi okreslic, postaram sie w tygodniu to jakos ogarnac :) Niestety transport we wlasnym zakresie bo takowym nie dysponuje (Nowa Wola k. Lesznowoli - przy trasie Piaseczno-Magdalenka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym zapytac ile kosztuje wywoz smieci w okolicach Tarczyna? I gdzie ewentualnie mozemy kupic taki duzy kontener na smieci??Moze ktos ma jakies namiay na firme??? Dzieki z gory

 

co prawda to stan na 2009 lub 2010 ale wygląda to tak : http://www.korzeniowka.org/wp-content/uploads/2010/02/Czysta-korzeniowka.pdf

 

Mnie obsługuje Czyścioszek z Głoskowa (brak go w zestawieniu), płacę jakies 20 PLN za 140 litrów. "Kubeł" dostałem w cenie, nie musiałem kupować swojego.

 

Kubły można kupic min. w Leroyu w Piasecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki wielkie to się nazywa pomoc

 

Dla uściślenia

 

1. nie interesuje mnie z płaszczem wodnym

2. ma być drugim źródłem ogrzewania - czyli bardziej jako kominek, mniej jako żródło ciepła podstwowe. Ma grzać ewentualnie dół domu czyli salon, jadalnie, kuchnie i hall

3. Mam kanał doprowadzający

4. Wentylacja grawitacyjna

5. wkład prosty, nie narożny - co dając dwie szyby ? oprócz wpływu na cenę ?

6. ma być nowocześnie, bez granitu co najwyżej ramka wokół kominka 8-10 cm, bo jak się zostawci bez ramki to się ściana brudzi a ma być biała

7. otwierany na bok, nie musi być do góry - to już wiem że droga opcja

 

Obecny typ jaki rozważam to jotul i 570 ? ktoś ma ? jakieś wrażenia ?

 

Pozdrawiam

 

GF

 

Witajcie!

Przyłączamy się do prośby o polecenie kogoś do zrobienia kominka.

Kominek ma być z płaszczem wodnym bo instalacja CO jest do tego przystosowana.

Dobrze by było, żeby był to ktoś z okolicy, kto może podjechać, zobaczyć co i jak i coś doradzić.

No i oczywiście za rozsądne pieniądze.

Z góry dzięki.

Pozdrawiamy

 

Ps. Jakie to są wogóle orientacyjnie koszty?

 

Sprawa juz nieaktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może podzielic sie namiarami na dobrego kierbuda z okolic Piaseczna, Magdalenki? Planowałam zacząć budowe na wiosne ale jest szansa, że zaczniemy jeszcze teraz tylko pilnie potrzebuje kierownika budowy z okolic Piaseczna.

Jakby tez ktos polecił jakiś dobry i z dobrymi cenami sklad budowlany na linii Piaseczno-Magdalenka to byłoby jeszcze bardziej super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...