Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, Mam do sprzedania kontener budowlany. Podłoga drewniana. Dach i ściany zewnętrzne z blachy. W środku stan dobry. Posiada okno z kratą, ocieplane ściany i szczelny dach. Wewnątrz instalacja elektryczna.

Odbiór własny w Warszawie niedaleko Piaseczna.

Więcej informacji pod nr tel. 501 562 023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś ma jakies namiary na kwatery dla robotników w okolicy? Może za tydzień przyszliby u mnie robic fundamenty ale są z daleka i musze znaleźć im jakies spanie

 

Kiedys, w 2007 roku wynajmowałem moim kwaterę w miejscowości Koryta. Telefon 508 965 950

 

Najlepiej albo szukać w lokalnej prasie, kiedyś było takie pismo "oferta", ewentualnie w samochód i pojeździc i popytać w lokalnych sklepach spożywczych. Tam Panie wiedzą wszystko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie skromne pytanie do tych co juz mieszkaja i maja plynny gaz z butli- jaka firme wzieliscie? Czy moze ktos sobie kupil sam butle i tylko podpisal umowe na dostarczanie gazu? Mam pewne watpliwosci co do ceny narzuconej przez wiodace firmy a tym co mozna dostac na rynku.Nie chce wdepnac w....wiadomo co:) Taka umowa bedzie na lata,bo u nas pewnie tego gazu nie zobaczymy w najblizszej przyszlosci-bedziemy mieszkac kolo Tarczyna.Jak to rozwiazaliscie.Wlacznie z tym,ze absolutnie nie mam pojecia jak moj piec kondensacyjny bedzie spalal ten gaz w zime( ok.200m powierzchni uzytkowej) i czy nie zemdleje jak zobacze rachunek za miesiac.Czy ktos na priva moze mi napisac jakie mial rachunki za ostatni sezon grzewczy korzystajac z plynnego gazu?Aha,ocieplenie domu 15 cm styropianu plus rekuperator.Dziekuje z gory:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie skromne pytanie do tych co juz mieszkaja i maja plynny gaz z butli- jaka firme wzieliscie? Czy moze ktos sobie kupil sam butle i tylko podpisal umowe na dostarczanie gazu? Mam pewne watpliwosci co do ceny narzuconej przez wiodace firmy a tym co mozna dostac na rynku.Nie chce wdepnac w....wiadomo co:) Taka umowa bedzie na lata,bo u nas pewnie tego gazu nie zobaczymy w najblizszej przyszlosci-bedziemy mieszkac kolo Tarczyna.Jak to rozwiazaliscie.Wlacznie z tym,ze absolutnie nie mam pojecia jak moj piec kondensacyjny bedzie spalal ten gaz w zime( ok.200m powierzchni uzytkowej) i czy nie zemdleje jak zobacze rachunek za miesiac.Czy ktos na priva moze mi napisac jakie mial rachunki za ostatni sezon grzewczy korzystajac z plynnego gazu?Aha,ocieplenie domu 15 cm styropianu plus rekuperator.Dziekuje z gory:)

 

Akurat na pierwszej stronie w "wymianie doświadczeń" jest podobny temat (Propan - armagedon ?).

 

Osobiście mam to szczescie ze mam ziemny, ale liczylem dla kolegi, który rozważa różne opcje. Mam bardzo podobne parametry domu jak Twoj (180 m2, 15 cm styro, reku). Moj dom spalił średnio w trakcie ostatnich dwóch sezonów (raczej ciężkie zimy) 2000 m3 na rok (CO i CWU, ok 20*C w srodku). To jest jakieś 19 940 kWh. Przeliczając to na LPG (1 litr LPG = 7,03 kwh) wychodzi że taki dom spali jakieś 2800 litrów rocznie.

 

Teraz możesz liczyć. Poszukaj na forum bo są takie wątki, ale większośći ludzi wychodzi że taniej jest samodzielnie ponieść koszt instalacji w butlę i tankować gaz od niezależnych dystrybutorów (i koniecznie nie w sezonie grzewczym). Butla może być używana, są oferty na allegro. Instalacja będzie pewnie nieco droższa niż GZ, ale i tak powinna szybko się zwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. To mój pierwszy post po wprowadzeniu się domu w Henrykowie-Urocze:)

Chciałem się zabrać za zwrot Vatu, ale po przejrzeniu sterty faktur (od początku inwestycji) trochę straciłem zapał - po prostu nie mam na to czasu. Czy możecie polecić kogoś, kto się tym zajmuje?

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio odsprzedam styropian KNAUFA gr. 30cm. Dużo mi zostało - 15m3 (51 paczek). Jest czyściutki i dobrze przechowywany. Kupiłam prosto z fabryki a teraz leży w ogrzewanym salonie. będzie go kilkanascie metrow, może nawet więcej. Cenę mogę dać naprawdę niską. Odbiór w Gloskowie pod Piasecznem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. To mój pierwszy post po wprowadzeniu się domu w Henrykowie-Urocze:)

Chciałem się zabrać za zwrot Vatu, ale po przejrzeniu sterty faktur (od początku inwestycji) trochę straciłem zapał - po prostu nie mam na to czasu. Czy możecie polecić kogoś, kto się tym zajmuje?

 

pozdrawiam

Marcin

 

Poszło na PRIV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałam zapytać, czy robiliście projekty kuchni i łazienek we własnym zakresie, czy może w jakimś studio albo w sklepie? W Piasecznie jest np. studio mebli kuchennych Pati i zastanawiam się, czy ktoś z Forum korzystał z jego usług? Czy warto? Ile taki projekt kosztuje? Możecie kogoś polecić?

 

Dzięki.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To jak ukończyliście już, albo jesteście na innym etapie, ale w gminie Tarczyn, to zapraszam na nowe niezależne forum mieszkańców Tarczyna i okolic. Pod adresem http://forum.tarczyn24.com mamy zamiar się spierać o przyszłość naszej gminy ale także poznawać się i pomagać sobie. Jedną z głównych przyczyn powstania forum był brak dostępu do informacji. Mam nadzieję, że teraz tą lukę da się wypełnić. Ja jestem mieszkańcem gminy od urodzenia, także w miarę możliwości służę pomocą w odnalezieniu się w nowych realiach w gminie Tarczyn.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To jak ukończyliście już, albo jesteście na innym etapie, ale w gminie Tarczyn, to zapraszam na nowe niezależne forum mieszkańców Tarczyna i okolic. Pod adresem http://forum.tarczyn24.com mamy zamiar się spierać o przyszłość naszej gminy ale także poznawać się i pomagać sobie. Jedną z głównych przyczyn powstania forum był brak dostępu do informacji. Mam nadzieję, że teraz tą lukę da się wypełnić. Ja jestem mieszkańcem gminy od urodzenia, także w miarę możliwości służę pomocą w odnalezieniu się w nowych realiach w gminie Tarczyn.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

A to mile,ze ktos o tym pomyslal.My sie wprowadzamy pod Tarczyn w nastepnym roku( wykonczeniowka dom) i nie ma to jak przeplyw swiezych informacji:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałam zapytać, czy robiliście projekty kuchni i łazienek we własnym zakresie, czy może w jakimś studio albo w sklepie? W Piasecznie jest np. studio mebli kuchennych Pati i zastanawiam się, czy ktoś z Forum korzystał z jego usług? Czy warto? Ile taki projekt kosztuje? Możecie kogoś polecić?

 

Dzięki.

Agnieszka

 

Witaj,

Ja o mały włos a bym zamówiła u nich kuchnię. Świetny i nietuzinkowy projektant (rewelacyjny projekt nam zrobił), ale ceny zwalaja z nóg niestety. Wiem, że za dobrą kuchnie trzeba zapłacić ale 40 tysi to mi tyle w RUST zaśpiewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja o mały włos a bym zamówiła u nich kuchnię. Świetny i nietuzinkowy projektant (rewelacyjny projekt nam zrobił), ale ceny zwalaja z nóg niestety. Wiem, że za dobrą kuchnie trzeba zapłacić ale 40 tysi to mi tyle w RUST zaśpiewali.

O kurcze,az tyle? Ja tez sie zastanawialam nad nimi,ale nie chce wydawac takiej kasy na kuchnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...