Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Piaseczno i okolice


anatak

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie do osob ktore juz sie pobudowaly i mialy ekipy budowlane przyjezdne.

Skad braliscie baraki dla ekip, czy moglibyscie polecic jakies miejsce gdzie mozna wypozyczyc taki barak.

Moze ma ktos do odsprzedania barak ( do zamieszkania dla ludzi )?

Pozdrawiam

Damian

 

Ja wynajmowałem barak od faceta (nie pamietam nazwiska) z okolic Nadarzyna, ma ich od cholery, przywozi na miejsce i zabiera sam, znalazłem go na allegro. Koszt to około 300zl/miesiąc + transport ale to juz pewnie zależy gdzie budowa. tel. 602-294-565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wynajmowałem barak od faceta (nie pamietam nazwiska) z okolic Nadarzyna, ma ich od cholery, przywozi na miejsce i zabiera sam, znalazłem go na allegro. Koszt to około 300zl/miesiąc + transport ale to juz pewnie zależy gdzie budowa. tel. 602-294-565

 

Witam

Dzieki za info, czy miales jakies zastrzezenia do tych kontenerow, z tego co rozmawialem z gosciem to podobno jest wyposazony we wszytko co potrzeba do zycia :)).

Pozdrawiam

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za info, czy miales jakies zastrzezenia do tych kontenerow, z tego co rozmawialem z gosciem to podobno jest wyposazony we wszytko co potrzeba do zycia :)).

Pozdrawiam

Damian

 

Wiesz, budowlańcy nie mają większych wymagań... byle na głowę się nie lało. Jak zobaczysz barak to pewnie na oko stwierdzisz, że to rudera ale ekipie pewnie będzie pasować bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,to mój pierwszy post w grupie Piaseczno i okolice:)

Mam na imię Marcin i razem z żoną jesteśmy w trakcie budowy domku w Woli Gołkowskiej.Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania okien i tutaj się rodzi moje pytanie.Czy ktoś z forumowiczów miał kontakt z oknami firmy Robdar z Jazgarzewa??

Ewentulanie prosiłbym o namiary do sprawdzonych producentów okien PCV niekoniecznie z Naszych okolic.

Bardzo dziękuję z góry za udzielone informacje,pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór,

 

zupełnie nie wiem jak to się stało, ale zostało mi dużo materiału po więźbie, w związku z tym pytam się Szanownych Grupowiczów, czy ktoś nie chciałby kupić ode mnie drewna po atrakcyjnej cenie, częściowo na więźbę czy altankę, transport niestety we własnym zakresie (loco Łoś) - mam nadzieję, że dobrze użyłem słowa "loco" ;) wykaz poniżej:

 

16 12 365

16 12 375

16 12 810

16 12 810

8 12 820

8 12 220

8 12 410

8 12 500

7,5 12 805

14 12 680

14 12 270

14 12 240

14 12 290

12 12 330

12 12 700

12 12 320

12 12 320

12 12 320

12 12 310

11 11 320

11 11 330

26 16 760

20 8 680

20 8 680

20 8 660

20 8 420

20 8 380

20 8 570

18 6 420

16 14 460

16 14 450

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam polecanej firmy odnośnie szamb , gdzie to kupić coby było ok.

No i drzwi wejściowe by się przydały, mam dziwny wymiar wnęki 110/2300 - gdzie kupują forumowicze takie drzwiczki?

No i jak ktoś się chce pozbyć to ja przyjmę z chęcią .......- ZIEMIĘ czarną:) może być wyblakłoczarna też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich którzy są na etapie wykończenia mieszkania - domu oraz remontujące do naszego salonu po podłogi : Panele laminowane , panele drewniane , Parkiety gotowe oraz Wykładziny dywanowe .

Materiały dostępne już w 72 h .

Wszystko mozna kupić z 8% VAT ( z usługą montażu ).

Mamy konkurencyjne ceny oraz ciekawe promocje .

Zapraszamy ( adres w reklamie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do oddania za darmo kilkanaście karp, które rok temu koparka wykopała z ziemi podczas porządkowania terenu.

Są to karpy po drzewach owocowych, przesuszone. Niektóre dość duże. Transport i załadunek we własnym zakresie.

 

Te karpy mają jeszcze kawałek pnia czy były ucięte przy samej ziemi ? Potrzebuję wyciąć z jakiegoś drewna owocowego kilka desek na wykończenie kolumn głośnikowych, jak byś miał takie większe kawałki pni to był bym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków ucięte są blisko korzeni. Te karpy nadają się do palenia w kominku bądź piecu ale sporo zabawy z nimi jest. Najpierw trzeba je otrzepać z ziemi, pociąć porąbać i jak znalazł na opał. Ja je trzymałem jako materiał na ogniska ze znajomymi ale od tego roku w Zalesiu jest całkowity zakaz palenia ognisk i niestety muszę się ich pozbyć.

 

Co do Twoich potrzeb to mam cały pień drzewa owocowego. Napisz do mnie na PW jakich wymiarów te deski chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasówa się pytanie dlaczego nie robi. Czy dlatego że daleko, czy dlatego że z dużą pewnością obstawia brak wody ...

 

 

Stwierdził, że teren trudny i nie ma tutaj punktu odniesienia, bo sąsiedzi to stara gwardia ze studniami kręgowymi budowanymi lata temu.

Niemniej problem się rozwiązał - znalazłem :-) Najpierw przyjechał człowiek (geofizyk) do poszukiwań, wziął co prawda 600 pln i stwierdził, że warunki nieszczególne, ale wskazał 1 miejsce gdzie możnaby próbować i to nie za głęboko, bo do 17m.

Później przyjechała właściwa ekipa - powiercili we wskazanym miejscu i na 16m skończył się odwiert i woda popłynęła.

O ja szczęśliwy......

 

Jakby był ktoś zainteresowany to mogę podrzucić namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić radością jeżdżenia nową nawierzchnią po drodze 722. \

Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, kiedy kilka tygodni temu zobaczyłem, że sfrezowali drogę. A teraz położyli asfalt i jeździ się jak po stole. Coś fantastycznego.

Co prawda łyżką dziegciu jest odcinek w Bogatkach (kto ich tak nie lubi :) ), ale i tak jest fantastycznie.

A dzisiaj widziałem, że na odcinku leśnym między Bogatkami i Łosiem zrobili piękne pobocze z jakiegoś drobnego kruszywa.

Ktoś wie jak daleko sięga ten piękny asfalt za Łosiem w kierunku Prażmowa?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...