Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Na solidnego mam. Ale raczej do najtańszych nie należy, chociaż teraz to nic nie wiadomo ;) U mnie brał około 62 zł/metr2 z materiałami (siatka, klej i tynk silikatowy - Caparol). Ale ja nie robiłem docieplenia (ściana 3W). Jestem b. zadowolony. Zrobił szybko ładnie,, doradził. To ten sam człowiek, o którym pisała Baba. Namiar mogę puścić na PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pozwolicie że przyłączę się do waszego forum, jestenm też z lubelskiego, jakieś 30 km od Lublina.

 

Chciałabym was zapytać o kredyty, a konkretnie czy ktoś z was brał lub wie coś o kredytach na remont dom? POtrzebne mi jakieś 20 tys. W jakim banku najlepiej?

 

Trudno powiedzieć, jakie są teraz warunki kredytowe. Wiem, że w ten weekend na starcie są organizowane targi mieszkaniowe, czy coś takiego. Może tam będziesz mogła znaleźć jakieś informacje.

 

Panie, Panowie, czy ktoś ma "blaty", albo namiar na firmę która wyporzycza? Muszę wylać kawałek muru oporowego (z gruchy) i pomyślałem, że zamiast zbijać deski a potem wyciągać gwoździe - wypożyczę stalowe blaty i będzie szybko, tanio (w miarę) i skutecznie. Dajcie znać. A może komuś zostały z budowy. Chętnie pożyczę na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich LUBELAKÓW :D Mam takie pytanko do Was, czy 14 tys za robociznę ( wszystko oprócz tynków ) to duzo???? :D Dom z http://www.archon.pl Dom w Melisie .Proszę o odpowiedź Dziękuję :D :D :D

 

Hmmm, myślę, że to dużo za mało. Wątpię, żeby same ściany (bez dachu) ktoś chciał za tyle postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po sobotnich rozmowach z Panem Murarzem :D :D :D Jeszcze potrzeba mi architekta do adaptacji, może kogoś macie? Ceny jakieś takie straszne :D :D :D A ja zawsze mówilam synkowi, że u nas kasę zarabiają tylko politycy i lekarze :D :D :D

 

Nie chce Cię smucić, ale jeśli nie masz jeszcze adaptacji (średnio 2 miesiące) i pozwolenia na budowę (z uprawomocnieniem 2 miesiące), to będziesz się musiała uwijać żeby przykryć go na zimę. Ale nie wolno się poddawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...