Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Ktoś ostatnio chyba pytał o garaż blaszak...więc ja właśnie dojrzałem do pozbycia się swojego :)

Co do garażu to jest to typowy 3x5m, kupiony w zeszłym roku czyli prawie nówka :) , niestety nie zapewniam transportu i montażu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , gipsiarze bedą robić do poniedziałku- dopieszczać płyty :)

welny zostalo więcej ok. 60m2. 16 paczek Superroka 15cm. grubości i 18 paczek toprocka 10cm. grubości.i 1/2 rolki foli stopair

Ekipe mozna brac- moze ja jestem za dokładny( lubie robote ze smakiem). stalem i sprawdzalem jak układaja welnę, poziomy, foilie , pare razy zwróciłem im uwage ale generalnie mozna polecić.

pozdrawiam

agamon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , gipsiarze bedą robić do poniedziałku- dopieszczać płyty :)

welny zostalo więcej ok. 60m2. 16 paczek Superroka 15cm. grubości i 18 paczek toprocka 10cm. grubości.i 1/2 rolki foli stopair

Ekipe mozna brac- moze ja jestem za dokładny( lubie robote ze smakiem). stalem i sprawdzalem jak układaja welnę, poziomy, foilie , pare razy zwróciłem im uwage ale generalnie mozna polecić.

pozdrawiam

agamon

 

A mógłbyś napisać ile płaciłeś za metr? Te ceny mnie przerażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim {starym i nowym bywalcom}

powracam jak syn marnotrawny na porzucone forum, bo potrzebuje pomocy

zaczynam budowe, plany byly na maj,ale z deka sie przeciagaja z wielu wzgledow-najwazniejszy zrezygnowanie z wykonawcy{szalenstwo w zmianie cen za usluge}i ZWRACAM SIE Z WIELKA PROSBA DO WSZYSTKICH,czy moze ktos z Was podac mi namiary na "w miare uczciwiego" wykonawce tzn na sprawdzone przez WAS firmy

za pomoc serdecznie dziekuje liczac na szybki odzew

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, właśnie wiem i się zdziwiłem :wink:

Ale wiesz - nowy ogródek - nowy krasnoludek :lol: ,

przy domu kosteczka - w domu córeczka,

nowy mebelek - a w domu synalek

Ho, ho, ho! Aleś sie rozpędził! Uważaj, bo żłobek trzeba będzie założyć :wink: :lol: :lol: Dobrze, że nie znalazłeś rymu do rurek, przewodów, dachówki i schodów

 

Grzegorz - moi chyba pozajmani prze najbliższą dziesięciolatkę, ale moge dać namiar.

 

Czy ktoś z Was kupował ziemię na ten ogródek, co ma być krasnoludek? Drogo wychodzi i gdzie kupić dobrą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko- po niedzieli zaczynaja kryc dach, czyli w czercu bedzie stal stan surowy i tu zaczyna sie problem...czy robic cos dalej, czy pozostawic aby sobie postala(jak tak to ile czasu), kiedy wstawiac okna, czy najpierw okna czy tynki?????O to jest pytanie-szkoda marnowac takiej ladnej pogody i najlepszego okesu. Prosze poradzcie co robic???

pozdrawiam

Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piasek mam namiary ale w Zamosciu. A to ze okna przed tynkami to wiem ale kiedy te okna?Juz teraz czy czekac ...jak to wszystko pogodzic aby bylo dobrze!!

Ewcik, a skąd wiesz że okna przed tynkami? A gdzie jest tak powiedziane? :) To jest teoria speców od tynków maszynowych którzy nie mają czasu na powrót na twoją budowę w celu obrobienia glifów. O ile jeszcze przy oknach PCV to pal go licho, to np przy drewniakach osobiście bym miał lekkie obiekcje żeby wstawiać okna prze tynkami a może nawet i wylewkami. A narazie po dachu dwaj ostro z instalacjami :) Okna i drzwi zamawiaj a kiedy będą to będzie dobrze :)

Monika B - chyba nie doceniasz naszego Fizyka, to nie to że on nie znalazł rymów ... on poprostu nie chciał podsuwać zbyt wielu pomysłow :wink: :lol:

 

Acha, może ktoś potrzebuje beczki metalowej 200l albo i dwóch. Służyły dzielnie do namoczenia wapna do tynków a teraz to trochę zawadzają na działce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobie-okna wstawie po tynkach czyli gdzies na wakacjach. Okna maja byc PCV to nie bedzie chyba takiego problemu. Chcialam robic instalacje c.o. ale moj hydraulik twierdzi ze nie bedzie robil jak nie bedzie okien bo pokradna kaloryfery. A tak na marginesie jakie kaloryfery polecacie do ogrzewania gazowego, oczywiscie w normalnej cenie.

 

Tak na marginesie to dzis zamawialam jedna palete pustaka bo zabaklo-zgadnijcie po jakiej cenie???za szt placilam 15,20 zl to jest juz chore!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...