Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tak ku potomnym... u mnie nie jest ok... u mnie zdecydowanie nie jest ok i z tym Paaneem Wyyyykonawcą bujam się już chyba 2 miesiąc, więc finalnie nie polecam do posadzek anhydrytowych!

 

Tradycja wykonania posadzek anhydrytowych w Lublinie i okolicach jest bardzo krotka. Lafarge (przez Wykonawcow) zaczal wykonywac te posadzki od maja 2013 r. Bylem (nie chwalac sie) drugim u ktorego Lafarge wykonal posadzke anhydrytowa i wykonywal nie pan K. tylko firma z podkarpackiego, którą to pan K. obserwował i ktora to wtedy udzielalala mu praktycznych wskazowek co do przyszlego wykonawstwa.

Nie ma sie co oszukiwac - posadzki anhydrytowe nie sa zbyt popularne w naszym regionie, wiec pewnie i nie ma jak zebrac doswiadczen w wykonawstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nic nie dostałem od Ciebie na priv.

 

Co do murarzy: 2 lata temu za wymurowanie projektu W-49.12, płaciłem 23 tys. zł

 

Wysłałam wiadomość z namiarem na solidną firme od moskitier :) Nie wiem czy jeszcze poszukujesz ?? :)

Dzięki za cenę murowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z drugiej strony jak się coś robi rzadko to się raczej powinno do tego przyłożyć. Ale to takie tam dywagacje. Ja już sobie solennie obiecałem, że już nie będę w życiu nic budował, więc i temat filozofii posadzkarzy jest mi coraz to bardziej obojętny :)

 

Tradycja wykonania posadzek anhydrytowych w Lublinie i okolicach jest bardzo krotka. Lafarge (przez Wykonawcow) zaczal wykonywac te posadzki od maja 2013 r. Bylem (nie chwalac sie) drugim u ktorego Lafarge wykonal posadzke anhydrytowa i wykonywal nie pan K. tylko firma z podkarpackiego, którą to pan K. obserwował i ktora to wtedy udzielalala mu praktycznych wskazowek co do przyszlego wykonawstwa.

Nie ma sie co oszukiwac - posadzki anhydrytowe nie sa zbyt popularne w naszym regionie, wiec pewnie i nie ma jak zebrac doswiadczen w wykonawstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat wałkowany, ale tak na bieżąco jakie okna mi polecacie. Gdzie warto sprawdzić oferty? Zaczynam rozpoznanie.

W Łęcznej jest salon Vertex-a. Byłem i rozmawiałem z ich przedstawicielem, oglądałem nawet ich zdjęcia z realizacji.

Kumaci a ich okna godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wylewkach, rozmawiałem z moimi specami o Panu Kańczugowskim.

Byli u niego na pokazie anhydrytów. Szału nie ma, ekipa słaba(bardzo duża rotacja- co pół roku nowi pracownicy).

Właściciel "oblatany", bierze kasę a robią pracownicy(nie poruszam spraw finansowych, bo to nie moja sprawa) i tu doszukiwałbym się przyczyny niezadowolenia.

Dwie osoby na cztery z ekipy robiącej u mnie wylewki są mi znane, lepiej znają mnie niż ja ich. Z miksokreta jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a może jakieś okna w Lublinie? Gdzie kupowaliście swoje? zadowoleni? Potrzebuję opinii.

 

Czasami ekipa z okolic Lublina montuje te same okna co ekipa z Lublina tylko taniej.

Nie odrzucałbym takich fachowców: Łęczna, Bełżyce, Lubartów to oni w większości robią w Lublinie, bo miejscowi są drożsi.

Ja mam z Bełżyc, a właściciel mieszka w Poniatowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ekipa z okolic Lublina montuje te same okna co ekipa z Lublina tylko taniej.

Nie odrzucałbym takich fachowców: Łęczna, Bełżyce, Lubartów to oni w większości robią w Lublinie, bo miejscowi są drożsi.

Ja mam z Bełżyc, a właściciel mieszka w Poniatowej.

 

Absolutnie nie odrzucam. Potrzebuję tylko namiarów na konkretne firmy. Mam tyle załatwiania, że wolałabym posprawdzać wasze typy. Może trafiliście na dobre i konkurencyjne cenowo okna w naszym regionie.

W końcu w większości przypadków macie już okna i wiecie, czy jesteście zadowoleni, czy nie i dlaczego. Takich informacji potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...