Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Idkam - my mieliśmy rozprowadzone przed KG. Elektryk zostawił odpowiednio dużo kabla, co by potem karton-gipsiarze mogli umieścić kabelek w odpowiednim miejscu.

 

Siatka, siatka, Siatka, siatka,

Siatka, siatka,

Siatka, siatka,

Tania i dobra oczywiście.!!!!!!!!!

 

KOstka tez nadal aktualna.

 

Siatka - w Konopnicy wjeżdżasz na teren dawnego GSu (na podwórko chyba za przejazdem kolejowym z drogi do Motycza w lewo) - mam jeszcze telefon, wyślę Ci na priv. Siatka właśnie tania i dobra

 

 

Grzesiu - termin mam na 10-go lipca, ale przygotowani jesteśmy już ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Idkam - my mieliśmy rozprowadzone przed KG. Elektryk zostawił odpowiednio dużo kabla, co by potem karton-gipsiarze mogli umieścić kabelek w odpowiednim miejscu.

 

Siatka, siatka, Siatka, siatka,

Siatka, siatka,

Siatka, siatka,

Tania i dobra oczywiście.!!!!!!!!!

 

KOstka tez nadal aktualna.

 

 

Grzesiu

 

ja i Yares kupowaliśmy "zieloną" siatkę (o parametry nie pytaj bo nie pamiętam) w ... jadąc na Kraśnik skręcasz za kościołem w Motyczu w prawo. Na odcinku do przejazdu kolejowego po lewej stronie. Dokładnych namiarów niestety nie mam. Popytaj...

 

Kable mam wyprowadzone długie, ale czy wystarczy elektryk po zabudowaniu skosów da sobie później radę, by podłączyć kilka punktów świetlnych )przebić się przez wełnę) ????

 

Spytam dzisiaj ludzi od elewacji - my bierzemy cały system, ale wiem, że robią też tańszymi i ponoć dobrymi zamiennikami. Brak mi jeszcze narożników, listwy startowej i taśmy do obróbki okien. I czy tynk masz barwiony w masie (tzn czy po tynkowaniu nie będziesz juz malował)?

P.s. z czego robisz podbitkę? Jeśli z PCV - wszyscy majstrowie bardzo teraz ostrzegaja przed lubelskim poducentem (Acso chyba...) Jest to tanie (17/m), ale podobno wygina się na słońcu. W obim są panele firmy VOX po 15/m (brąz i biały) - nie wiem, jakiej to jest jakości. Panele dobrej jakości (Royal - hurtownia na Energetyków to koszt od 30 PLN/m)

Nie wiem jak wychodzi drewno, ponoć w okolicach paneli Royal

 

Co do elektryków - tak jak napisałam - kable będą między warstwą wełny a płytami. W razie czego odkręcą płyty - najlepiej niech płyciarze nie wykańczają ich na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas siatkę zasponsorowali w tamtym roku teściowie, więc namiarem nie ma jak się podzielić.

Elektrykę kładliśmy przed ocieplaniem poddasza, ale elektryk zostawił kawał kabla i spokojnie teraz on sobie z płyt dynda.

A u nas termin jeszcze dość odległy 23 wrzesień. A fizyczku jak u was? Kiedy wy rodzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

My z żoną dopiero zaczynamy(właśnie kończymy ścianę fundamentową) i mam do Was pytanie, pewnie zadawane już wielokrotnie: gdzie kupowaliscie ceramikę na dach i jaką? My myślimy nad robenem i bylismy w stal met na energetyków(gość bardzo miły,ale nie wiem czy cena jaką nam podał nie jest za wysoka, a znając życie jest). Może byście podrzucili kilka adresów gdzie można przystepnie dokonać zakupów. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie dzisiaj dostarczono kostkę ;)

ale jak pisałem, mam FULL COMPLEX ;) więc jedynie takim kontaktem służę :) (dla przypomnienia - 74 zł m2 - wszystko - nostalit kolor, na taras duze płyty 50x50 kolor)

 

pozdrawiam,

Guit, a czy mógłbyś to rozbić na koszty kostki, podbudowy i robocizny za m2?

Będę wdzięczna.

 

I raz jeszcze zapytuję o balustrady. Jakie i za ile macie?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spytam dzisiaj ludzi od elewacji - my bierzemy cały system, ale wiem, że robią też tańszymi i ponoć dobrymi zamiennikami. Brak mi jeszcze narożników, listwy startowej i taśmy do obróbki okien. I czy tynk masz barwiony w masie (tzn czy po tynkowaniu nie będziesz juz malował)?

P.s. z czego robisz podbitkę? Jeśli z PCV - wszyscy majstrowie bardzo teraz ostrzegaja przed lubelskim poducentem (Acso chyba...) Jest to tanie (17/m), ale podobno wygina się na słońcu. W obim są panele firmy VOX po 15/m (brąz i biały) - nie wiem, jakiej to jest jakości. Panele dobrej jakości (Royal - hurtownia na Energetyków to koszt od 30 PLN/m)

Nie wiem jak wychodzi drewno, ponoć w okolicach paneli Royal

 

Co do elektryków - tak jak napisałam - kable będą między warstwą wełny a płytami. W razie czego odkręcą płyty - najlepiej niech płyciarze nie wykańczają ich na gotowo

 

 

Dzięki za info. Rozmawiałem z człowiekim od wyceny materiałów... fakt, nie doliczył narożników itp., ale twierdzi, że to nie jest wielki koszt.

Tynk barwiony w masie.

 

O podbitce w tym roku to nie marzę ;-), chyba, że wygram w Dużego ;-)

 

Elektryk zaczyna działać jutro - więc nie będzie kłopotu :lol:

 

U nas:

- syf na budowie :evil:

- ocieplenie dachu w trakcie (jestem b. zadowolony)

- Altest już pięknie wyje :lol:

- od jutra wyciągnięcie kabelków KG, poprawki elektryczne i montaż gniazdek, przełączników itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spytam dzisiaj ludzi od elewacji - my bierzemy cały system, ale wiem, że robią też tańszymi i ponoć dobrymi zamiennikami. Brak mi jeszcze narożników, listwy startowej i taśmy do obróbki okien. I czy tynk masz barwiony w masie (tzn czy po tynkowaniu nie będziesz juz malował)?

P.s. z czego robisz podbitkę? Jeśli z PCV - wszyscy majstrowie bardzo teraz ostrzegaja przed lubelskim poducentem (Acso chyba...) Jest to tanie (17/m), ale podobno wygina się na słońcu. W obim są panele firmy VOX po 15/m (brąz i biały) - nie wiem, jakiej to jest jakości. Panele dobrej jakości (Royal - hurtownia na Energetyków to koszt od 30 PLN/m)

Nie wiem jak wychodzi drewno, ponoć w okolicach paneli Royal

 

Co do elektryków - tak jak napisałam - kable będą między warstwą wełny a płytami. W razie czego odkręcą płyty - najlepiej niech płyciarze nie wykańczają ich na gotowo

 

 

Dzięki za info. Rozmawiałem z człowiekim od wyceny materiałów... fakt, nie doliczył narożników itp., ale twierdzi, że to nie jest wielki koszt.

Tynk barwiony w masie.

 

O podbitce w tym roku to nie marzę ;-), chyba, że wygram w Dużego ;-)

 

Elektryk zaczyna działać jutro - więc nie będzie kłopotu :lol:

 

U nas:

- syf na budowie :evil:

- ocieplenie dachu w trakcie (jestem b. zadowolony)

- Altest już pięknie wyje :lol:

- od jutra wyciągnięcie kabelków KG, poprawki elektryczne i montaż gniazdek, przełączników itp.

 

Później będzie Ci gorzej się zorganizować w kwestii podbitki - trzeba rozstawiać rusztowanie, a przy elewacji juz jest...

Duży Lotek - powodzenia :) Mam nadzieję, że w razie czego przynajmniej piwko postawisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My myślimy nad robenem i bylismy w stal met na energetyków(gość bardzo miły,ale nie wiem czy cena jaką nam podał nie jest za wysoka, a znając życie jest). Może byście podrzucili kilka adresów gdzie można przystepnie dokonać zakupów. Dzięki

 

Cześć,

ja brałem dachówkę miedzianą angobę z Robena w Omedze - uważam, że ceny były atrakcyjne, pytałem też w Stalmecie, ale u mnie przegrali z Omegą. przyślij na priv proponowane ceny, to Ci powiem, jak było u mnie.

W czwartek dachówecvzka zacznie się kłaść na dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam adres albumu:

http://preview.aptasznik.photosite.com/Album2/

Niestety, ostatnie zdjęcia są jeszcze nie przerzucone, ale tym też się niedługo zajmę :) A nie chcę was zanudzać obrazkami cegieł na ogólnym rozpierdzielniku, bo to już większość przerobiła i chyba to jest ciekawe jedynie dla danego inwestora....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nareszcie mam internet :D :D :D

Panowie z firmy :evil: , przez poltorej tygodnia niemogli naprawic usterki :evil: :evil: :evil:

A co na placu boju slychac to juz pisze:

wiezba gotowa, daszek ofoliowany,kominy wymurowane( pieknie wyglada ta cegla klinkierowa za takie :o pieniadze) Jutro panowie zaczynaja ukladanie dachoweczki. A mam tez prad i w tym tygodniu beda zakladac wode.

Poz wszystkich budujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...