Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich tu obecnych i nieobecnych...i mam nadzieję że poratujecie nowego kolegę w potrzebie...otóż poszukuję kogoś kto wywierci mi STUDNIĘ na działce...?

może macie jakieś dobre doświadczenia>>>?

Mi robili studnię chłonną, ale czy taką wodną też robią nie wiem :-?

 

zapał budowlany tez mię doszedł :cry: Skąd Ty Fizyk tyle go masz w takie upały?

 

Kiedy pozostali planujecie urolpy i czy uda Wam sie trochę uciec od budowy? Może dałaoby sie choć na tydzień, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chromolę budowlane oszczędności i jadę w sierpniu do Szwecji na światowy zlot Saabów :p :p :p .

 

Jak budowa ciągnie się zbyt długo, to już naprawdę wychodzi bokiem i można w efekcie nigdy nie skończyć... U mnie syndrom "zmęczenia materiału" trwa już prawie rok.

Mówię to ku przestrodze . Miejcie się na baczności 8) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buduję a raczej zaczynam papierologię...czyli przede mną najbardziej wyczerpujący etp ścierania się z ogółem przepisów i urzędników...mam nadzieję żę mnie to nie zniechęci...

zaczęło się nieźle...bo moja kochana gmina zniosła od niedawna opłatę za możliwość podłączenia się do sieci wodociągowej jak powiedziała mi dziś miła pani...

czasami coś jednak tanieje...w przeciwieństwie do życia...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naprawdę nikt z szanownych forumowiczów nie robił studni na działce...???? nie chce mi się wierzyć i raczej myślę,że to te upały wszystkich wykańczają

PS co do urlopów to w tym roku jak na razie mają je moje dzieci a ja mam działkę -hehehe- :) i pocieszam się tylko tym,że może we wrześniu uda mi się gdzieś "wyfrunąć" na tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam chwilowy kontakt z internetem.Pytam o miksokreta-ktoś z was pisał chyba,że wylewał,można prosić o kontakt?A może posiadacie wiedzę,skąd bierze sie podkłady kolejowe?Mój domek kończy się dachować,ponoć od środy wchodzą elektrycy,wod kan co mogliby od pon ale jeszcze nie podjęłam decyzji,coś mi drogo wychodzi.Już mogę potwierdzić-ten etap jest zdecydowanie fajn iejszy od papierologii.A co na to szczęśliwcy,którzy już wykańczają wnętrza-jest jeszcze fajniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...