Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

przepraszam, że się tak wcinam szanownym klubowiczom

ale mam pytanko

czy znacie kogoś z grupy lubelskiej kto zajmuje się klimatyzacją??albo możecie kogoś postronnego polecić??

chodzi mi o Lublin i okolice (chętnie Świdnik)

jeśli tak, to bardzo proszę o info na priva

sprawa jest pilna

pozdrawiam

iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izat nie wiem .. nie pomogę :(

 

do wszystkich stawiających stan surowy

 

zastanówcie się czy przypadkiem nie bedziecie kupowac kotla kondensacyjnego .. bo jeśli tak to wystarczy do niego komin ze zwyklej cegly lub pustakow kominowych bez żadnego wkładu ceramicznego w srodku ...

Ja sie wlasnie dowiedzialem ze moj wklad schidla za ilestam jest zbedny :-? :-? :-? nawet blaszany bajer na gorze nie da sie zalożyć :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem najlepszy sposób na znalezienie dobrej ekipy od murowania :) Trzeba się dopytać ekipy tynkarzy, po kim najmniej musieli poprawiać i niech dadzą na nich namiar. Moi mówili o jakieś ekipie od murowania gdzie wystarczyło założyć narożniki i tynkować tak prościutko było wymurowane, niestety u mnie jest tak średni ale przynajmniej nie najgorzej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz,a my chcemy własnie zrezygnować z kondensatu właśnie ze względu na koszt rury.Rozmawialiśmy z 3 wykonawcami i każdyprzekonywał,że jest niezbędna a my mamy ceglany komin i kwasówkę.Ponoć 1m tej spec rury kosztuje 319 zł?

 

hmmm pierwsze slysze wg moich specow wystawrczylby komin nawet bez kwasowki tylko z samych cegiel bo oni i tak w srodek wsadzaja swoje PCV na wylot spalin a powietrze wlatuje ta przestrzenia wokół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izat nie wiem .. nie pomogę :(

 

do wszystkich stawiających stan surowy

 

zastanówcie się czy przypadkiem nie bedziecie kupowac kotla kondensacyjnego .. bo jeśli tak to wystarczy do niego komin ze zwyklej cegly lub pustakow kominowych bez żadnego wkładu ceramicznego w srodku ...

Ja sie wlasnie dowiedzialem ze moj wklad schidla za ilestam jest zbedny :-? :-? :-? nawet blaszany bajer na gorze nie da sie zalożyć :-? :-?

 

Mam tak samo :lol:

 

Izat - chyba ściana wschodnia nie robi klimy :-?

 

A może ktośma namarki na tani osprzęt elektryczny (halogeny, gniazdka, wyłączniki)? Może korzystaliście z jakichś hurtowni?

Zostaje panorama firm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może ktośma namarki na tani osprzęt elektryczny (halogeny, gniazdka, wyłączniki)? Może korzystaliście z jakichś hurtowni?

Zostaje panorama firm...

 

mi kupuje wszystko mój elektryk co robił instalacje ma jakies tam dojścia do hurtowni...

 

moze spróbuj pogadać ze swoimi elektrykami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o elektrykę (biały montaż) najtaniej i w miarę ładnie wyszła mi seria TON z OSPELa. Brałem pod uwagę różniste firmy, ale ceny zwalały - mam gniazda wielomodułowe, np. TVSAT, komp, zas. 2x.

Jak dobrze pamiętam hurtownia Akkop na Turystycznej.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba niezła cena, o ile pamiętam.

Powtarzając za Pawsonem: Do wszystkich budujących stan surowy! (na tym podobieństwo się kończy).

Nie bierzecie jednej ekipy do więźby dachowej, a drugiej do krycia!!!

Ja tak zrobiłem i do tej pory nie mogę się połapać. Jak nadają na siebie, to uszy więdną. Ale najgorsze jest to, że wymagają od poprzedników poprawienia roboty, bo jest sp...., albo dopłaty za poprawę. Dzisiaj mi włąśnie powiedzieli, że jak pierwsi nie poprawią, to schodzą z dachu. Najgorsze jest to, że pierwsi utrzymują, że wszystko jest ok. , a to drudzy nie potrafią kłaść :evil: :evil: :evil: I tak odbijają piłeczkę, a robota stoi. Po jednorazowej konfrontacji obu firm myślałem, że już mam wszystko wyjaśnione, ale byłem w błędzie. Dzisiaj druga ekipa przebiła wszystko. Nawet mi się nie chce opisywać szczegółów, ale kogoś chyba :( :evil: trzeba zastrzelić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zejdę z tematów wcześniej poruszanych i chcę pochwalić się naszym nowiutkim synkiem :D

Urodził się w nocy z 11 na 12 lipca, waży 3460 i jest suuper jak każdy taki stworek ;)

Nazywa się Artur

Jeszcze tylko podłogi, , kuchnia, kotłownia i przeprowadzka - i plan do września zrealizowany w naszym przypadku :)

Wczasowiczom zazdroszczę wczasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zejdę z tematów wcześniej poruszanych i chcę pochwalić się naszym nowiutkim synkiem :D

Urodził się w nocy z 11 na 12 lipca, waży 3460 i jest suuper jak każdy taki stworek ;)

Nazywa się Artur

Jeszcze tylko podłogi, , kuchnia, kotłownia i przeprowadzka - i plan do września zrealizowany w naszym przypadku :)

Wczasowiczom zazdroszczę wczasów :)

Baba gratuluję. A wydawało mi się, nie wiem czemu, że ma być dziewczynka. Od nas Mapików naprawdę wielkie, wielki gratulacje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...