Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Monika my mamy z agromarmuru, czy jak to się zwie. Co do tego jakie to jest trwałe itd. to nie bardzo mogę powiedzieć, bo jeszcze za krótko użytkujemy. Ale wygląda to to ładnie. Aha, wczoraj myłam parapet po kleju do glazury i dobrze się zmyło, wprawdzie to było tylko od spodniej strony, ale myślę, że i ta wierzchnia będzie spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika ja w obecnym mieszkaniu mam drewniane.I w przyszłym domu tez zamierzam takie mieć.Jeśli są porządnie zrobione i z dobrego drzewa to moim zdaniem przebijaja wyglądem wszystkie inne.Ale to moje osobiste zdanie :D tym bardziej że mam własne drzewo dębowe,więc tym bardziej przebijają inne "cenowo" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - z czego robicie parapety? Granity i inne kamienie są najlepsze - wiem, ale cenowo to nie za brazo :-? Ma ktoś np. drewniane i może polecić. A może jescze coś innego (angomarnur ?)

Szukam osczędności, tylko nie bardzo mi to wychodzi :D

 

ja mam agromarmur i sa super, cena tez bardziej przystepna niz marmur i granit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam do Was pytanko czy ktoś słyszał coś o panu K. Żelaźnikuoprócz tego że stawiają domy to umieją jeszcze robić dachy i ocieplenia.Dzięki za odpowiedzi. Są z okolic Lublina. U nas stawia się na razie garaż później ekipa bierze się za dom.Czy cena za metr drewna na dach 550 zł to dobra cena.?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam do Was pytanko czy ktoś słyszał coś o panu K. Żelaźnikuoprócz tego że stawiają domy to umieją jeszcze robić dachy i ocieplenia.Dzięki za odpowiedzi. Są z okolic Lublina. U nas stawia się na razie garaż później ekipa bierze się za dom.Czy cena za metr drewna na dach 550 zł to dobra cena.?????

 

O Panu nic nie słyszałem. Co do ceny drewna jesli to za wieźbe to mi proponowali ok 610, wiec pytanie skad je masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drewno mam z małego tartaku w okolicach Bełżyc 30 km od Lublina.Minusem jest to ze nie ma transportu i trzeba sobie samemu odebrać.Pozdrawiam

 

A to z trasportem wyjdzie tyle co u mnie. Z tego co pamietam trasport mam w cenie. Jutro odbieram wycenę to będę wszytsko wiedział.

 

Własnie wróciliśmy z parapetówy. Parapety drewniane. Podobają nam się. Też takie mieć będziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno z impregnacją i transportem-630 zł/m3.Studnia-30 m z pompą-4750.Ile płacicie za 1m2 ocieplenia poddasza i gk?I czym to robicie?A za m2 mixokreta-robocizna sama i rob. z ułożeniem folii i styropianu?Mam 3 dni przestoju na budowie i aż mi się coś robi :cry: .Ja tak bardzo chcę zamieszkać w tym roku a najlepiej to już jesienią.Czy to się da?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

znalazłem ekstra firmę zajmującą się sprzedażą armatury łazienkowej i ceramiki.

Ceny wg mnie baaaardzo ciekawe. Faktura VAT.

Jak ktoś chce - zbadajcie temat.

 

Dla chętnych:

Budynek WOKA, wejście z krótszego boku zaraz za bramą, parter, wejście po lewej stronie między ekspozycją płytek.

Pan Paweł Salski tel. 605205585 - powołajcie się na mnie: Mariusz z Orange.

Hello!

Można się spytać gdzie pracujesz? Ja kiedys pracowałem w salonie na Fabrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...