Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hej hej wszystkim

 

udalo mi sie na moment dostac do netu

 

dzieki Baba :D

 

co do pieska - my nie mamy nic przeciwko, tylko ze my nie mamy ogrodzenia i trzeba pilnowac zeby gdzies nie pobiegł ale pewnie wasz pies i tak was sie słucha wiec brak ogrodzenia nie jest dla was jakimś problemem

 

kto jeszcze sie do listy dopisze?

 

rozmawialam tel z docartem i mowil ze sie postara przyjechac

 

ja znowu nie bedę miala dostępu do netu ale bedziemy sie zdzwaniać wiec jakby co to dajcie znać tel ( a i tak spotkamy sie wszyscy najpierw u Babya potem do nas)

 

my bedziemy mieli kiełbaski piwko itp - jakby wam sie udalo jakieś wkładki przynieść to by bylo super

 

a i jeszcze o jednej rzeczy chciałabym powiedziec - Pan K bardzo sie zrehabilitował w naszych oczach - przysłał w końcu nam świetnych chłopaków bardzo jesteśmy zadowoleni - wylewki są super

 

pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie uwagi o Danieli, czy są gdzieś projekty idealne ? :lol:

Ponawiam prośbę o namiar na architekta, czy ktoś z Was korzystał z usług pana W., którego biuro jest na Bursakach ? Proszę o info na pryw.

 

Nieśmiało pytam, czy "nowe twarze" (nowe twarze czyt. ja + monsz) mogą zjawić się na grillu ?!? :oops:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie uwagi o Danieli, czy są gdzieś projekty idealne ? :lol:

Ponawiam prośbę o namiar na architekta, czy ktoś z Was korzystał z usług pana W., którego biuro jest na Bursakach ? Proszę o info na pryw.

 

Nieśmiało pytam, czy "nowe twarze" (nowe twarze czyt. ja + monsz) mogą zjawić się na grillu ?!? :oops:

 

pozdrawiam

 

Ja o mało nie skorzystałem z usług tego biura na bursakach. Powodów do rezygnacji było 2. Jeden to cena, pan A. z Piask zaproponował korzystniejsze warunki. Drugi natomiast to niechęć naszego starostwa do tego biura (czyt. nie dzielą się zyskami z pewnymi urzędnikami) a że zależało mi na czasie to wybrałem pana A. Jeden z kolegów zdecydował się na ich usługi i ... był zadowolony :)

A nowe twarze to chyba się rozumie że są mile widziane, gdyby nie to to by forumowe spotkania upadły bo ci co już się wybudowali to niestety nie zawsze mają czas na takie rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie czy to jest ok, że za położenie więźby zapłaciłabym jednej ekipie po 15 zł /m2, a kolejnej za położenie blachodachówki po 30 zł /m2. Wydaje mi się, ze to coś sporo ...., a moze się mylę .. ?

Moj dekarz bierze za wieźbę i położenie blachodachowki wraz z obrobkami i rynnami 27zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie czy to jest ok, że za położenie więźby zapłaciłabym jednej ekipie po 15 zł /m2, a kolejnej za położenie blachodachówki po 30 zł /m2. Wydaje mi się, ze to coś sporo ...., a moze się mylę .. ?

Moj dekarz bierze za wieźbę i położenie blachodachowki wraz z obrobkami i rynnami 27zł/m2

 

oj to bardzo mało chyba ...

 

za dachowke ceramiczna i wiezbe i wszystko inne dot dachu ceny srednie sa pomiedzy 40-50 zl /m2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie czy to jest ok, że za położenie więźby zapłaciłabym jednej ekipie po 15 zł /m2, a kolejnej za położenie blachodachówki po 30 zł /m2. Wydaje mi się, ze to coś sporo ...., a moze się mylę .. ?

 

No nie jest to może bardzo atrakcyjna cena ale jest tu niebezpieczeństwo, dopiero co ktoś tu opisywał swoje problemy przy zatrudnieniu dwóch ekip do dachu. Więźbę i pokrycie ma robic jedna ekipa innaczej problemy prawie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jak tam spotkanie? W imieniu Kubusiów Budowniczych chciałam jeszcze raz zaprosić na grilla do nich w najbliższą niedzielę ok. 16-tej. Kto jest chętny? Planujemy spotkać się ok. 14-tej u nas - gdyby ktos miał ochotę zobaczyć nasze postępy - zapraszamy :)

Czy na grilla można zabrać psa???

 

 

Ella - no wiesz co!!!!! :o

Grill - to nie chińska restauracja. Lepiej weź kiełbasę!

 

:wink: :lol: :D

 

Wszystkich witam w piątkowo-deszczowy poranek :wink:

 

Dzisiaj nawet kawa nie pomaga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...