Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Wypowiem się jeszcze na temat tego zdzierstwa.

Zwykle jest tak, że to rynek kształtuje cenę, więc jeśli uważamy że ktos za dużo chce to szukamy tańszego, Za grosze tesz nikt nie chce podpisywać bo nie chcąc mieć kłopotw w przyszłości , lepiej taki projekt dobrze sprawdzić i dostosować do lokalnych warunkow. Projekt gotowy nie zawiera projektow przyłaczy i architekt musi to zlecić branzystom i to też kosztuje.

 

 

Nie przekponasz mnie ze to nie jest zdzierstwo bo wlasnie wrocilam dzis od architekta i wiem ze moja adaptacja bez gazu bedzie kosztowac 1650 zl a za projekt gotowy dalam 1490 zl. Nie chce zadnych zmian w projekcie wiec 1650 zl za wrysowanie budynku w moja dzialke i zrobienie adaptacji elektrycznej ma kosztowac az tyle!!!I wedlug ciebie to nie zdzierstwo!!!Pewnie ze zdzierstwo i tyle!!!A to ze sa inni adaptujacy i mozna wybrac sobie cene to takie gadki to mozna na bazarze kupujac pomidory, gdzie lezy kartka 2zl lub 1,50 zl!!!Mysle ze 99% uczestnikow forum sie ze mna zgodzi nie licze 1% architektow ktorzy tez na forum bywaja, ze placa kase ogromna za cos nie wspolmiernego do pracy adaptujacego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ech, nawet nie chce mi się tego komentować :roll:

Nie wiem jak ty z takim ładunkiem złości dotrwasz do końca budowy, tym nie mniej życze ci wszystkiego najleprzego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Borf - jak wiesz my mamy blachodachowke ale jakbysmy jeszcze raz budowali to dalibysmy dachowke i postaralibysmy sie zeby zostaly odpowiednie zmiany zrobione przez projektanta :D

pozdrawiamy

 

Architekt naniesie zmianę (na dachowke) za symboliczna opłatę. Teraz tylko nasza decyzja czy chcemy?

 

A co Was skłania do blachodachówki?

 

Blachę mamy w projekcie. Ale wszyscy mówią dachówka, dachówka, dachówka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Borf - jak wiesz my mamy blachodachowke ale jakbysmy jeszcze raz budowali to dalibysmy dachowke i postaralibysmy sie zeby zostaly odpowiednie zmiany zrobione przez projektanta :D

pozdrawiamy

 

Architekt naniesie zmianę (na dachowke) za symboliczna opłatę. Teraz tylko nasza decyzja czy chcemy?

 

A co Was skłania do blachodachówki?

 

Blachę mamy w projekcie. Ale wszyscy mówią dachówka, dachówka, dachówka ....

 

Dachówka, dachówka i jeszcze raz dachówka!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich budujących.Potrzebuję stempli do podparcia stropu teriva około 100 szt.w dobrej cenie.Jeżeli komuś zbywają to może się dogadamy.Ale pogoda wczorajszy dzień przeszedł do historii jako urlop na budowie.Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.Pozdrawiam wszystkich.Budujcie dalej i targujcie się na maksa oni i tak mają na tym jakichś zysk. :roll:

 

Artur - przejrzyj w górę kilka postó - ktoś pisał coś o stemplach jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Borf - jak wiesz my mamy blachodachowke ale jakbysmy jeszcze raz budowali to dalibysmy dachowke i postaralibysmy sie zeby zostaly odpowiednie zmiany zrobione przez projektanta :D

pozdrawiamy

 

Architekt naniesie zmianę (na dachowke) za symboliczna opłatę. Teraz tylko nasza decyzja czy chcemy?

 

A co Was skłania do blachodachówki?

 

Blachę mamy w projekcie. Ale wszyscy mówią dachówka, dachówka, dachówka ....

 

Dachówka, dachówka i jeszcze raz dachówka!!! :wink:

 

Zobaczymy jak wyjdzie wycena dachoweczki, jesli ~ to samo, to decyzja podjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

parkieciarzy poszukuje ... mam juz jednego znalezionego ale co to za wybor z jednego :-? :-?

 

jakbyscie mieli kogos to poprosze namiar na prv.

 

co do adpatacji to tak jak fizyk powiedzial architekt placi branzystom za projekty pczylaczy, placi za ZUD, placi za cos tam jeszcze i dla niego zostaje tylko jakas czesc kasy dodatkowo musi sie obiegac i ojezdzic troche. podczas gdy gotowy projekt to w zasadzie tylko ro bioony 40 raz wydruk czegos co juz zostalo wymyslone dawno temu .. koszty: papier, tusz, i znaczek na paczkę. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

parkieciarzy poszukuje ... mam juz jednego znalezionego ale co to za wybor z jednego :-? :-?

 

jakbyscie mieli kogos to poprosze namiar na prv.

 

co do adpatacji to tak jak fizyk powiedzial architekt placi branzystom za projekty pczylaczy, placi za ZUD, placi za cos tam jeszcze i dla niego zostaje tylko jakas czesc kasy dodatkowo musi sie obiegac i ojezdzic troche. podczas gdy gotowy projekt to w zasadzie tylko ro bioony 40 raz wydruk czegos co juz zostalo wymyslone dawno temu .. koszty: papier, tusz, i znaczek na paczkę. :roll: :wink:

 

Chyba, że zaistnieją takie drobne adaptacje jak u nas, to architekt ma co robić. No i musi jeszcze mapkę narysować, nie bądźcie tacy ;)

Pawson - ty się za bardzo nie rozglądaj, my się z konieczności z niektórymi drewnianymi rzeczami umawiamy na październik :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyjdzie wycena dachoweczki, jesli ~ to samo, to decyzja podjęta.

A jak wyjdzie ciut drożej dachówka to pomyśl ile lat wytrzyma jedno na dachu a ile drugie :)

 

napewno i jedno i drugie nas przeżyje...więc czym się martwić... :D

 

 

:cry: :cry: :cry:

 

jakoś smutno mi się zrobiło jak sobie pomyślałem że mnie dachówka przeżyje ... o blasze niewspominając ... :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pewnie,że dachówkaOprócz wielu,wymienionych juz wczesniej zalet jest taka bliższa naturze,jakoś mam takie wrażenie.Zaawansowani-czy 25 zł/m2 układania glazury-sama robocizna-to standard?Fizyk,skorzystałam z Twojegokntaktu-czy facet pracuje profesjonalnie i dokładnie,jest myslący?

Ktoś pisał o stropach-ja mam terriva,dom wprawdzie 1parterowy ale z możliwościa adaptacji poddasza-co też własnie robię,i dlatego stropy przyzwoite musza byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...