Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

justyna99 dziekuje za zwrocenie uwagi ale nie kazdy jest takim orlem z ortografi jak ty, jesli chcesz wiedziec to istnieje taka dysfunkcja jak DYSORTOGRAFIA. Jesli raza cie moje posty to ich po prostu nie czytaj albo najlepiej zmien moze forum. Gdybym chciala pisac bez bledow musialabym ciagle zerkac do slownika, a uwiez mi przy dwojce dzieci i prowadzeniu budowy samodzielnie nie mam na to czasu i ochoty.

Czasami pisze tez z dzieckiem na kolanach, a drugie jeszcze mi w tym czasie przeszkadza, naprawde wtedy jest mi wszystko jedno czy pisze z bledem czy nie.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow, ktorym moje bledy nieprzeszkadzaja :wink:

Ps ten post specjalnie napisalam z slownikiem w reku dla ciebie justyna99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny - wyluzujcie. To nie szkoła. Wszyscy jesteśmy dorośli i wszystkim zdarzają się błędy. Aik nie jest jedyną. A nasze forum jest dla tych, którzy pisza ortograficznie oraz dla tych , którzy z pewnych (czasem uzasadnionych) powodów tego nie robią. Ważne żeby było miło i a atmosfera była budująca. I tego się trzymajmy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "starych i nowych" forumowiczów po dłuższej przerwie urlopowo - budowlanej.

A oto raport z moich postępów:

- po wielkich bólach przykryłem mój domek,

- wstawiłem okna i drzwi wejściowe,

- mam również instalację wod - kan. i el, alarmową, antenową itp.

- aktualnie jestem na etapie tynków wewn. - gipsowych maszynowych

- od kilku dni robie wielkie sprzątanie na działce (ktoś jakby złośliwie porozrzucał ogromne ilości gwoździ, desek, wszelkiej maści gruzu, folii, styropianu i innego paskudztwa, a ja to teraz muszę posprzątać :evil: .

Jak może niektórzy jeszcze pamiętają moje problemy z dachowcami przed urlopem, troche podgoniłem robotę.

Szkoda, że nie mogłem dotrzeć na grilla - postaramy się następnym razem.

Mam do sprzedania (niedrogo) drewnianą szopę dla robotników i na różne graty, trochę cegieł, belitu 12 cm, stemple ok. 50 szt dł. ok. 3 m - tylko trzeba by było sobie odebrać samemu z działki, bo nie mam transportu. .

Na razie jestem trochę zalatany, ale niedługo spróbuję wrzucić kilka fotek z ostatnich dokonań na mojej działeczce.

 

Witam wszystkich.Byłbym zainteresowany tymi stemplami jezeli mozna prosic o kontakt to poprosze na priva.U nas powoli zbliżamy się do stropu strop już przyjechał.Ekipa ma się wyrobić ze wszystkim to jest też z przykryciem dachu do 15 września ale nie mają realnych szans i co mi radzicie w takiej sytuacji zrobić.W umowie było że do 15 stego mają wszystko skonczyć,ale na placu boju zjawili sie prawie miesiac pózźiej i dlatego takie opóźnienie.A mam do was jeszcze pytanko jak robiliście schody,tj jak głeboko kopane tak jak ławy i czy połączone z domem czy nie.Pozdrawiam wszystkich.Moja ekipa murarzy chyba przyprawi mnie o zawał.Może to jakoś wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizyk ty...... :lol:

piesek jest jeszcze mlody i szybko sie uczy jak juz zaakceptuje cie jako wlasciciela i pozna swoj teren to wtedy nikogo niewpuszcza i niechodzi o to ze odrazu rzuca sie do gardla :wink: , tylko zaczyna szczekac.

Pies wabi sie Roki i naprawde jest sympatycznym psiakiem, gdyby moja siostra mogla go jeszcze zatrzymac z rok to ja bym go wziela, lecz niestety to nie wchodzi w rachube, bo najbardziej w tej chwili cierpi pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizyk ty...... :lol:

piesek jest jeszcze mlody i szybko sie uczy jak juz zaakceptuje cie jako wlasciciela i pozna swoj teren to wtedy nikogo niewpuszcza i niechodzi o to ze odrazu rzuca sie do gardla :wink: , tylko zaczyna szczekac.

Pies wabi sie Roki i naprawde jest sympatycznym psiakiem, gdyby moja siostra mogla go jeszcze zatrzymac z rok to ja bym go wziela, lecz niestety to nie wchodzi w rachube, bo najbardziej w tej chwili cierpi pies.

 

No jasne

Jak wiesz - mamy już Gapę. :wink: Ale jak by ktoś poszukiwał dobermanka - dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borf, ja myśłę, że najlepsza jest jednak .. dachówka . Ja mam Creatona - karpiówkę classik w czerwieni angobowanej.

 

:wink:

 

Creaton - mój cieśla powiedział, że to mercedes wsród dachówek.

 

Pytanie techniczne. Masz wieniec na wyskości scianki kolankowej? czy tylko słupy od wieńca ze stropu? Pamietasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borf, ja myśłę, że najlepsza jest jednak .. dachówka . Ja mam Creatona - karpiówkę classik w czerwieni angobowanej.

 

:wink:

 

Creaton - mój cieśla powiedział, że to mercedes wsród dachówek.

 

Pytanie techniczne. Masz wieniec na wyskości scianki kolankowej? czy tylko słupy od wieńca ze stropu? Pamietasz? :)

 

Z tego co pamiętam to wieniec miałem zalany razem ze stropem. Potem postawiona ściana kolankowa. Na ścianie murłata. Ale ja oprócz tego mam cztery słupy i dwa takie grube bale w poprzek domu.

Zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...