Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I gąsior na dachu:

http://gfizyk.photosite.com/~photos/tn/140_1024.ts1124992596078.jpg

Jak on tam wlazł?? :wink:

 

 

To jest dachowka ceramiczna?Jaka masz powierzchnie dachu?

Ładnie sie prezentuje!!!Ja wlasnie sie zastanawiam nad cementowa dachowka, ale narazie czekam na wycene dachu w trzech wersjach-ceramiczna, cementowa i blachodachowka jezeli roznice beda duze to bede miala kolejny problem. Choc patrzac na twoje zdjecia to kusisz, kusisz i jeszcze raz kusisz hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - znajomy jeszcze niezalogowany prosi o informację, gdzie w dobrej cenie można kupić strop teriva (stropy i belki). Oczywiście w Lublinie.

Fizyk, a dlaczego w Lublinie. ja kupowałem u Lewtaka pod Lubartowem, z transportem wyszło sporo taniej niż na miejscu.

 

Pozdrawiam

Raczej chodziło mi o Leszka miejsce budowy. Ja też kupowałem u Lewtaka. Ale może ktoś miał korzystniejszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - znajomy jeszcze niezalogowany prosi o informację, gdzie w dobrej cenie można kupić strop teriva (stropy i belki). Oczywiście w Lublinie.

Fizyk, a dlaczego w Lublinie. ja kupowałem u Lewtaka pod Lubartowem, z transportem wyszło sporo taniej niż na miejscu.

 

Pozdrawiam

Raczej chodziło mi o Leszka miejsce budowy. Ja też kupowałem u Lewtaka. Ale może ktoś miał korzystniejszą ofertę?

Również byłbym zainteresowany jakimś korzystnym kontaktem, jeśli łaska :wink:

Ki zacz ten Lewtak? W porządku jest?

I mam jeszcze jedno pytanie, odnośnie cegły pełnej na kominy, gdzie kupowaliście(jeśli robililiście kominy rzecz jasna :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...