Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pawson - drewno też da się tam trzymać, nawet nieduży słoń by się zmieścił :wink:

 

 

eee. jak da sie trzymac drewno to nie chce ... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

a ja chcę :D

tzn jak mężowi się spodoba bo to on ma tam spać jakiś czas :lol:

jutro zadzwonię

 

to sprawdź czy jest lodówka na 2 puszki piwa i gniazdo TV .. ja tam bym bez tego nie spał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiar na AIKA :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie mam ich jak w tej chwili przewiesc, jesli masz tak duzo chetnych to sie mna nieprzejmuj i dawaj temu co da wiecej :wink: , moze jakis przetarg by sie przydal :D , przeciez to takie ekstra klasa drzwi, miodzio :wink:

Ps ojczulek obiecal mi, ze zrobi sam, kiedys :wink: ( czytac w grodniu popoludniu) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borf, ja myśłę, że najlepsza jest jednak .. dachówka . Ja mam Creatona - karpiówkę classik w czerwieni angobowanej.

 

:wink:

 

Creaton - mój cieśla powiedział, że to mercedes wsród dachówek.

 

Pytanie techniczne. Masz wieniec na wyskości scianki kolankowej? czy tylko słupy od wieńca ze stropu? Pamietasz? :)

 

Z tego co pamiętam to wieniec miałem zalany razem ze stropem. Potem postawiona ściana kolankowa. Na ścianie murłata. Ale ja oprócz tego mam cztery słupy i dwa takie grube bale w poprzek domu.

Zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia.

 

Dzięki za instrukcje - pomogą :) Piękny masz daszek, my też będziemy mieli dachóweczkę. Oczywiście nie takiego mercedesa :) Zwykłego brassa.

 

W związku z tym musimy przeprojektować dach :( Architekt mowi, ze nie trzeba ciesla, ze trzeba :)

 

Posiadacze dachówek. Jaki macie rozstaw krokwi????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - znajomy jeszcze niezalogowany prosi o informację, gdzie w dobrej cenie można kupić strop teriva (stropy i belki). Oczywiście w Lublinie.

Fizyk, a dlaczego w Lublinie. ja kupowałem u Lewtaka pod Lubartowem, z transportem wyszło sporo taniej niż na miejscu.

 

Pozdrawiam

 

My też terive mamy od Lewtaka z Mieczysławki koło Lubartowa.

http://www.zwb.lewtak.webpark.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze dachówek. Jaki macie rozstaw krokwi????????

U nas krokwie rozstawione są co 74 cm o ile dobrze pamiętam. Tylko w miejscu gdzie były zaprojektowane okna dachowe krokwie były odsunięte od siebie trochę bardziej, ale nie wiem dokładnie co ile (myślę, że jakieś 20 cm więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze dachówek. Jaki macie rozstaw krokwi????????

U nas krokwie rozstawione są co 74 cm o ile dobrze pamiętam. Tylko w miejscu gdzie były zaprojektowane okna dachowe krokwie były odsunięte od siebie trochę bardziej, ale nie wiem dokładnie co ile (myślę, że jakieś 20 cm więcej).

 

Dzięki. Czyli zmiana w projekcie, bo mamy 101 :( To chyba za dużo jak na dachówkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarg. Każdy zainteresowany wniesie wadium w wysokości 10%. A potem drzwi zniknął :lol: RAzem z Idkamem. Bo przecież każdy powinien mieć swoją Ideę. A przynajm,niej Oranżżadę :lol:

Pozdrawiam Idkamów.

PS

Mariusz - w poniedziałek zadzwonię do Ciebie. Mam sprawę zupełnie niebudowlaną :wink:

 

Grześ,

 

oki, czekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiar na AIKA :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie mam ich jak w tej chwili przewiesc, jesli masz tak duzo chetnych to sie mna nieprzejmuj i dawaj temu co da wiecej :wink: , moze jakis przetarg by sie przydal :D , przeciez to takie ekstra klasa drzwi, miodzio :wink:

Ps ojczulek obiecal mi, ze zrobi sam, kiedys :wink: ( czytac w grodniu popoludniu) :lol:

 

 

Aik,

 

załatwiaj transort! Takie drzwi to perełka!!! Zamówiłaś to bierz!!! :evil:

Tak na poważnie, chętna czy nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aik,

 

czy zainteresowana jesteś dalej luksusowymi drzwiami wejściowymi? :lol: :lol: :wink:

Bo z okolic jest dużo chętnych!!! :o

 

Forumowicze bez drzwi!!!

 

daję Wam pierszeństwo (potem sąsiedzi).

Mam do zaoferowania drzwi "budowlane" z futryną.

Otwór 210x140. Zamykanie na kłódkę (to już we własnym zakresie :wink: )

 

Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...