Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

dzwońcie i sie dowiadujcie. ja juz mam komórkę przygotowaną

 

słuchajcie potrzebyuje namiarów na firmy co wstawiaja kontener na smieci budowlane... dajcie cos na priva

 

chociaz chyba wygra wersja oszczednościowa czyli codziennie dwa woreczki do osiedlowego smietnika ... :oops: :oops: :oops:

 

Pawson - na poprzedniej stronie dałam namiar na firmę Staga i ceny

My też po woreczku :oops: , ale na pewnym etapie nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Próbuje sie doczytać czy jeszcze komuś zostały stemple do sprzedania ale niestety nie mogę.....bo ogromny ruch w tym temacie. :D Więc ponawiam aple czy ktoś ma jeszcze stemple do sprzedania :D ?oczywiscie pilne:)

I kolejne pytania ile płacicie za ocieplenie zew z m2??? (styropian/wełna) i ile za obsadzenie parapetów zew. z mb ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a ja mam prośbę odnośnie tynku. Gdzie w Lublinie można kupić tynk Ceresit lub Terranowe po przystępnych cenach. Jak pytam o upusty od cen katalogowych to dostaję 4 % jakoś tak śmiesznie mało. Odpada JMS chyba dobrze napisałam ten na Chemicznej koło Macro .U nich trzeba wiedzieć czego się chce i lie a w przypadku tynku to trochę problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imhotep! Ja takich rzeczy nie znajduję, więc nie mam dylematu :D :D :D

 

Nie mam też stemli, wiedzy o tanich zakupach (oprócz moich, bo po znajomości :wink: ). Do drewna na razie się nie przyłączam, bo mam własne. Ale mi dobrze :wink:

Tylko Ci galurnicy :evil: dziś zrywają posufitke, bo zapomnieli dać folię paroizolacyjną... Generalnie codziennie coś zrywają. Szkoda, że ja boków ze śmiechu nie zrywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytania ile płacicie za ocieplenie zew z m2??? (styropian/wełna) i ile za obsadzenie parapetów zew. z mb ?????

 

To zależy czy bieżesz z materiałem czy bez, z tego co się orientowałem to na chwilę obecną rozpietość cenowa jest miedzy 25-45PLN/m2 za robociznę - teraz bedzie problem żeby kogos znaleźć.

Z materiałem to około 80-110 PLN/m2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

mam pytanko: czy ktos z was ma lub zamierza miec centralny odkurzacz? na jakim etapie budowy najlepiej go istalowac. i gdzie w lublinie sa firmy, ktore zajmuja sie sprzedaza tych urzadzen oraz najwazniejsze jakie sa ceny. za wszelkie informacje z gory dziekuje

 

Witaj, odkurzacz najlepiej instalować przed tynkami ( i oczywiscie posadzkami :wink: ).

Chociaz ja robiłem po tynkach, ale musieli zrobić dziure w scianie, którą trzeba teraz zatynkować.

Koszt z tego co pamietam to 150PLN/punkt, namiar do goscia który u mnie robił na priva.

Firma Beam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dZIęki wszystkim za namiary na wykonawców,oczywiście skorzystałam.

Pan od kominka mówi,że grabina lepsza.

Mogę podzielić się namiarem na ocieplaczy-zainteresowanych proszę na priva.

Może ktoś mi powie,ile razy sprząta sie na budowie?Bo ja już wymiękam :( .A,mam pana od odkurzaczy.Jak ktoś chce to proszę,Ja to zrobiłam przed tynkami i wylewkami,razem z elektryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...