Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

mam kolejne pytanie:

jakie wklady kominowe i gdzie kupowaliscie. normalnie zawrot glowy z tymi decyzjami. wybor duzy, gama cenowa rozlegla i wez tu czlowieku zyj bez stresu. a pozniej nie mozna spac po nocy, bo mysli sie plataja czy dobrze sie wybralo, a moze trzeba bylo innej firmy, za drogie, dziwnie tanie... itp itd. ludzie tez tak macie? a moze przymknac oko i sie tak nie przejmowac? dramat!!! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wsszystkich

U nas juz strop zalany , schody wewnątrz też ściany zewnętrzne na stropie postawione więc w następnym tygodniu zabieramy się za dach.Jak ktoś jest zainteresowany stemplami to mam bardzo ładne około 80 szt od 2,50 - 3,00 metra ale więcej tych pod 3,00 metry. Za dwa tygodnię będę mógł odstąpić.Cena około 300 zł dogadamy się!!! Mam pytanko bo chcę zamówić okna.Mówi Wam coś firma Drutex bo chyba na nią się zdecyduje Profil 5 komorowy oklejany z zewnątrz, okucia MACO ale podobno tylko robią dla tej firmy.Profil Aluplastu, ma ktoś okna z tej firmy jak się sprawują.Pozdrawiam wszystkich.Mam też bloczki betonowe o szerokości 30 cm jakieś 125 sztuk tyle mi zostało jak by ktoś potrzebował to oddam w bardzo dobrej cenie 2,50 zł. BUDUJCIE DALEJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie powolutku do przodu, mam juz instalacje elektryczna, okienka juz zamowione,jutro zaczynamy kanalizacje i wode, w piatek wchodza panowie od alarmu a po niedzieli tynki. :lol:

Arturgotkiewicz jesli chodzi o firme od okienek to wogole nieslyszalam, okucia i profil tez jakiejs dziwnej firmy, ale moze ja sie czepiam, chociaz ostatnio przerabialam temat okien, mialam kilka wycen od firm ,,krzak,,, polecanych na forum i tych znanych na lubelszczyznie. W koncu zdecydowalam sie na Salamandra,firma znana, x- lat na rynku, moze i droga ale uwazam ze na oknach nie ma co oszczedzac. Wiem ze pan polecany na forum tez ma dobre okienka na niezlym profilu i okuciach, lecz niestety mi moje okienka wycenil duzo drozej niz Salamander wiec zrezygnowalam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odzyskach się nie znam :o bo nie mam.

 

A zamawialiście już lustra? Może macie szklarza godnego polecenia?

 

Wiem, że na 1-go Maja 16 jest dobra firma szklarska - Foll Service, tel 081 5329624. Jeszze nie zamawiałam - poleciła mi ich dekoratorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odzyskach się nie znam :o bo nie mam.

 

A zamawialiście już lustra? Może macie szklarza godnego polecenia?

 

Wiem, że na 1-go Maja 16 jest dobra firma szklarska - Foll Service, tel 081 5329624. Jeszze nie zamawiałam - poleciła mi ich dekoratorka

 

potwierdzam firma jest super

 

mi zrobili zawaliste lusterko .....

boczne do Mitsubishi po tym jak stare się spotkało z lusterkiem gościa jadącego z naprzeciwka

:lol: :lol: :lol:

 

jeśli ktoś chce obejrzeć ich robotę to zapraszam na parking pod moim domem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie jakieś pieniądze to oczywiście moje!!!!

Nr telefonu kontaktowego i adres, gdzie trzeba je odnieść podam na PRIV :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

 

Co u nas poza wydatkami:

 

- glazura, terakota łazienka góra zrobiona, został montaż lustra, WC i umywalki, malowanie. Meble później :cry: :wink: :evil:

- pół podłogi w kuchni i ustalona ostateczna koncepcja na łazienkę/WC na dole

- zamówione drzwi pod prysznic

- grzejniki powoli znajdują swoje miejsce :wink:

- kominek (czytaj jego części) zwiezione, jeden element fachowcy nieśli we 4 i ledwo donieśli (to se wymyśliliśmy :wink: )

- jutro w podkarpackim szukam i zamwiam parkiet

- brak koncepcji na sufit w hallu na dole

- drzwi wewnętrzne zamówione

 

i co dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-23 nadaje już z nowego domu :D

Dzisiaj pierwszy raz śpimy u siebie. Nie mamy jeszcze gazu i ciepłej wody, mamy za to internet :D

Klamoty przewiezione i sobie stoją. Wszędzie i bez specjalnego sensu i logiki. Zabrakło nam jeszcze jakichś 2 tygodni, żeby dom uznać za wykończony. Nie mamy też jeszcze mebli, mamy za to robotników i kurz ;)

Ale jest fajnie, chociaż jeszcze milion rzeczy do załatwienia ;)

Pozdrawiam z placu boju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba gratulacje.

A u nas jest już obudowany kominek, musimy tylko kupić teraz drewno. Dzisiaj mają nam montować piec i grzejniki. No i w końcu bierzemy się za układanie podłóg. Po tym jaki stan by nie był wprowadzamy się :D (przynajmniej mam taką nadzieję :wink: ).

No i za tydzień teoretycznie powinniśmy mieć już schody, więc nie trzeba będzie wspinać się po drabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba , gratulacje, pozazdrościć (ale jak się rano umyjecie? chyba że wy z tych ....morsów :) )

Sorry, ale nie mam kiedy zadzwonić w sprawie tego drewna do kominka :oops: postaram się poprawić w najbliższym czasie.

U mnie posadzki wylane i schną sobie pięknie. :D . Po niedzieli może zaczną ocieplać poddasze :) I już umówiłem się w sprawie kominka - za tydzień zaczynają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

stoję przed wyborem systemu ocieplenia i mam dylemat: co wybrać?

Wykonawca (polecony przez jednego z Forumowiczów!) uważa, że bezwzględnie najlepszy system, to Caparol, ostatecznie może też być Ceresit lub Bolix, ale niechętnie, natomiast za najgorsze badziewie uważa Weber - Terranova. Z kolei poszedłem do mojego składu budowlanego - tam uważają terranovę za "Mercedesa" w temacie systemów dociepleń, a uważają, że mój wykonawca musi mieć jakieś ukryte profity od tego Caparola, że oni handlują Terranovą od kilkunastu lat, wszystko jest ok., nie traci koloru itd. Komu wierzyć? :o Pomóżcie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...