Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ale każdy stolarz jak będzie wiedział, że to na parapety, to odpowiednio potnie i sklei, a dobry stolarz tak to zrobi, że nie zauważysz miejsca złączenia. Poza tym ja mam z litej dechy 4 cm grubości, a głębokości chyba ze 30 i od spodu są w dwóch miejscach nacięte wzdłuż - po co najmniej 5 latach nie wypaczyły sie ani trochę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U nas okienka wstawione, alarm dziala (dzisjaj wyprobowalsmy :wink: ), material na tynki w polowie juz przywieziony, na dzialce ziemia rozprowadzona, czekam na jeszcze cos ok 3 wywrotek,

Moze ktos mi powie gdzie tanio moge kupic ziemie torfowa, potrzebuje ze cztery wywrotki.

Posypal mi sie stolarz od drzwi wejsciowych :( , poratujcie, gdzie wy zamawialiscie drzwi, dajcie namiary.

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idkam,

Pięknie to wygląda, a kominek zaplanowałem niemal identyczny. Już się zaczął robić. Ja też chcę jak najszybciej dołączyć do klubu przeprowadzonych!!!!!!!

 

Fenks :D :wink:

 

 

Posypal mi sie stolarz od drzwi wejsciowych :( , poratujcie, gdzie wy zamawialiscie drzwi, dajcie namiary.

poz

 

ja zamawiałem na Rusałki w firmie Roca czy jakoś tam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat drewna kominkowego wraca jak bumerang. ja miałem gdzieś ten namiar, spróbuję go w końcu odszukać :oops: to się podzielę wieściami o drewnie.

Ponawiam pytanie o nagrzewnicę. Coraz mniej czasu mam a posadzki jeszcze nawet na oko za mokre do kładzenia parkietu :cry: jak kotoś ma do pożyczenia, albo wie, gdzie można tanio pożyczyć, help!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, poszukaj tych namiarów na drewno koniecznie ... o ile jeszcze w tym sezonie grzewczym wypracujemy jakiś kompromis z żoną odnośnie rodzaju wkładu kominkowego to tez będziemy potrzebowali pare kubików :)

Z nagrzewnicą to może być mały problem bo to nie jest najbardziej popularny sprzęt na takich budowach jak nasze. Narazie pozostaje intensywne wietrzenie. Zresztą taka zwykłą budowlana nagrzewnica to nie spełni raczej twoich oczekiwań. Co innego jakbyś dorwał gdzieś takie ustrojstwa do osuszania budynków co to po powodziach stały się takie popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż i ja wchodzę do tej drewnianej spółki :)

A do nas jutro przyjeżdża wełna na poddasze: 15+5cm supermata isovera. Co do gnicia wełny skalnej to może leciutka przesada ale po zawilgoceniu wełna szklana w większym stopniu odzyskuje swoje właściwości po wyschnięciu (co nie znaczy że w pełni). Poza tym wełnę szklaną mniej lubią wszelkie ptaszki, myszki i wszelkie inne mniej lub bardziej przyjazne żyjątka :) acha, ekipy też mniej lubią wełnę szklaną (bardziej swędzi :) ).

DecemberKa ciężko będzie tak znaleźć ekipę ... ja swoją np mam sprawdzoną ... ale wynik negatywny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...