Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

MaPi!

Serdeczne gratualcje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rozrasta sie forum :wink:

No i jak debata nad imieniem?

 

 

Ostatnio nie nadążam za Wami z czytaniem :cry: . Do końca października mam się wynieść z mieszkanka a wszystko jeszcze w proszku.

Czy kupowaliście AGD przez internet? Jak z dostawą i rekalamacjami? Który sklep najlepsiejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - czasem rzucić okiem na Allegro. Ale oczywiście tylko na nowy sprzęt. Proponuję przefiltrować to przez teren : lubelskie. I wtedy można kupić nowy sprzęt w dobrej cenie ze sklepu (a czasem jeszcze coś opuścić). Warto też zwracać uwagę na promocje w Nie dla Idiotów. Czasem ceny są naprawde dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pozdrawiam wszystkich budujących i wykańczających. Byłem na targach - ale szczerze mówiąc kaszanka :( Żadnych ciekawych ofert, wystawka również nie za duża - jednym słowem obskoczyłem całe targi w pół godziny i nic szczególnego mnie nie zainteresowało - a miały być też targi wykończeniowe.

Mam pytanie/prośbę o namiary na jakiegoś stolarza, którego możecie polecić do obicia schodów betonowych drewnem bukowym - proszę o jak najwięcej kontaktów jak ktoś ma, bo teraz z terminami krucho, a potrzebuję na niedługo...

 

To dobrze, że zabrakło nam czasu.

 

Czy kupowaliście AGD przez internet? Jak z dostawą i rekalamacjami? Który sklep najlepsiejszy?

 

My dużo sprzętu kupiliśmy via net [..] zawsze ostrożnie i nigdy się nie nacieliśmy. Ale sklepów Ci nie poradzę, bo nie pamiętam. Ale to były sklepy a nie allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy z AGD - http://www.maximedia.pl, ja osobiście nie skorzystałam, ale znam zadowolonych klientów. Ceny rzeczywiscie atrakcyjne, wybór całkiem spory...

Byłam w "Nie dla idiotów" ale tam wbrew deklaracjom była bryndza :roll: - dosłownie kilka modeli, w tym NIC co chciałam sobie w realu zobaczyć. Cały sprzęt kupiłam na podstawie podpowiedzi i... danych z netu - fizycznie tego przed zakupem nie udało mi się zobaczyć. Ale jezdem zadowolona mimo takiego ryzykanctwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy z AGD - http://www.maximedia.pl, ja osobiście nie skorzystałam, ale znam zadowolonych klientów. Ceny rzeczywiscie atrakcyjne, wybór całkiem spory...

Byłam w "Nie dla idiotów" ale tam wbrew deklaracjom była bryndza :roll: - dosłownie kilka modeli, w tym NIC co chciałam sobie w realu zobaczyć. Cały sprzęt kupiłam na podstawie podpowiedzi i... danych z netu - fizycznie tego przed zakupem nie udało mi się zobaczyć. Ale jezdem zadowolona mimo takiego ryzykanctwa ;)

 

Identycznie 6 lat temu kupowaliśmy telewizor. Nigdzie go nie można było zobaczyć poza stroną producenta. Oczywiście każdy sklep chciał nam go ściągnąć, ale mały lokalny sklepik dał najwiekszy rabat od ceny sugerowanej i tam do zakupiliśmy (z dostawą do domu i po godzinach pracy sklepu).

 

Teraz sklepy biją się jeszcze bardziej o klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko do osob ktore kupowaly lub wynajmowaly cos takiego jak "szopa" na narzedzia, ktora mozna postawic na dzialce.

Czy ktos sie orientuje ile to moze kosztowac i gdzie cos takiego szukac?Oczywiscie moja ekipa preferowalaby cos takiego metalowego.

pozdrawiam

 

My sprawilismy sobie nówkę blaszaka (garaż samochodowy) o wymiarach 3x5 za 1400 z dostawą i montażem.

 

Gdzie kupowaliscie klinkierówkę na komin i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko do osob ktore kupowaly lub wynajmowaly cos takiego jak "szopa" na narzedzia, ktora mozna postawic na dzialce.

Czy ktos sie orientuje ile to moze kosztowac i gdzie cos takiego szukac?Oczywiscie moja ekipa preferowalaby cos takiego metalowego.

pozdrawiam

My kupiliśmy za 1350 z dowozem, mam jeszcze numer na drzwiach jakby Cię to interesowało daj znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawa pilna bo tego blaszaka potrzebuje dopiero do nowego sezonu czyli na kwiecien wiec moze wam uda sie wprowadzic do tego czasu.

Ale nr przydalyby sie aby miec to zanotowane.

 

to jak będę dzis u siebie to spisze, a poza tym moge Ci podać 10 kolejnych z anonsów :)

 

 

Dzieki serdeczne w takiej sytuacji bede smigac po anonse hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...