Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam :)

 

imhotep - archeolog sie nazywal.. hmm.. o ile sie nie myle Chunicz (chyba tak sie pisze :) ) ale czy byl z jakiejsc firmy to nie mam pojecia..

 

u nas fundamenty zalane, humus sie konczy wybierac :) wiec ciesle moga pryjezdzac pod koniec tygodnia ( jak juz beda wolni).

My wczoraj bylismy z malzem juz poraz kolejny, dobrac dachowke (cementowa) do koloru elewacji, ostatecznie stanelo na cienoszarej Euronitu, choc nie jestesmy do konca przekonani. Mozer ktos ma jakies sugestie?? kolr elewacji to orzech wloski.. o.. zaraz wkleje..

 

takie cos:

http://www.empikfoto.pl/albumy11/73692/155727/previews/3645839_front1.jpg

 

i jeszcze:

http://www.empikfoto.pl/albumy11/73692/155727/previews/3645838_w_oknie_garazu.jpg

 

i co wy na to?? czerwona (pomaranczowa) dachowka i brazowa (euronitu) zlewaja sie z elewacja i wygladaja mdlo bardzo..

Hunicz-starszawy facet z wąsami i nieodłączną teczką. Dzięki za info. A odnośnie dachówki to grafit nie jest zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za info odnośnie kołkowania styropianu, ostatecznie damy 4 kołki na m2 - mam nadzieję, że pogoda pozwoli na dokończenie lelewacji w tym roku.

 

Pozdrawiam

 

Mariucha nie jesteś osamotniony w tej wierze w przychylność aury :) U nas narazie 2 ściany oklejone, osiatkowane, kołki jak sam piszesz 4szt/m2 ... kto wymyślił kolorowniki do tynków z 15 milionami odcieni!!!! :evil: przecież to trzeba być Matejką żeby z tego wybrać odpowiedni kolor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaPi my budujem w Żabiej Woli. To koło Ciebie :lol: .pozdrowionka[/url]

 

a ja kupiłem działkę w Prawiednikach...czyli będziemy sąsiadami :D

 

Jak fajnie :D . A może jakieś sąsiedzkie spotkanko?

Może w ogóle jakieś spotkanie by zorganizować?

My też mamy problem z wybraniem koloru tynku, mimo, że tynk będziemy kłaść dopirero w następnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich forumowiczów z okolic Lublin i nie tylko. Jesteśmy nowiciuszami na forum i od razu potrzebujemy pomocy. Wykonawca dachu zawalił robotę oraz terminy i musieliśmy z niego zrezygnować. Prowadzimy rozmowy z EKO-DACH. Czy ktoś budował z tą firmą? A może macie godnego polecenia dekarza, który dokończyłby nam dach jeszzce w tym roku? :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar wilgotności zrobią w Bodenie na Nałęczowskiej, bardzo polecam :)

0-81 44 46 100

 

Fenks :wink:

 

Ekipa godna polecenia.

Przyjechali, zmierzyli, skasowali.

 

M

 

Mam pytanko-wiem ze to glupie pytanie ale po co robi sie pomiar wilgotnosci?A i wilgotnosci czego jest to pomiar?

 

Ciagle widze ze ktos robi ten pomiar a ja zastanawiam sie co to takiego.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomiar wilgotności wylewki. Robi sie to, żeby się przekonać, czy już można kłaść parkiet. Ideałem jest gdy wilgotność podłoża nie przekracza 4 %, ale mówią, że przy 6% też można kłaśc. Jak jest za mokro, to później może się nie przykleić dobrze do podłoża i odstawać lub nabrać wilgoci i jeśli jest kładzieny jako suchutki, to nawet podobno może "wstać". Jaką wy mieliście wilgotność przy kładzeniu ? - pytanie oczywiście do tych, co już położyli parkiet, no i oczywiście robili pomiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...