Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam male pytanko do osob ktore posiadaja piekne dachy na swoich domkach, czy to prawda ze podbitke robi sie dopiero po ociepleniu domu styropianem?Taka informacje sprzedal mi gosc u ktorego bylismy po wycene naszego dachu, twierdzac ze w cene jego robocizny nie wchodzi podbitka bo to sie robi po ociepleniu domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko do osob ktore posiadaja piekne dachy na swoich domkach, czy to prawda ze podbitke robi sie dopiero po ociepleniu domu styropianem?Taka informacje sprzedal mi gosc u ktorego bylismy po wycene naszego dachu, twierdzac ze w cene jego robocizny nie wchodzi podbitka bo to sie robi po ociepleniu domu.

Jeżeli domek ma być ocieplany (nieważne styro czy wełna) to zdecydowanie ekipa od elewacji będzie dopiero robiła podbitkę. Dekarzy trzeba tylko dopilnować, żeby zakończenie krokwi zrobili równo to potem jest połowa roboty przy robieniu rusztu do podbitki. A u nas już połowa domu ocieplona, otynkowana i podbitka zamocowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U na za to w dwa dni postawili więźbę(dla mnie szybkość ekspresowa). Pozdro dla wszystkich którym do zimy nieśpieszno :wink:

Hej, a na kiedy jesteście umówieni na dokończenie roboty? Michał obiecywał mi jedną rzecz to może bym się z nim umówił juz u was na budowie. Zawsze to bliżej niż jechać do nich do domu bo jemu do mnie to jakoś nie po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docart ty sie niepomyliles w cenie tego mixokreta, bo z twojego postu wynika ze robili ci za darmo :wink: , ja swoja wylewke robilam w ostatnia sobote, material kosztowal mnie 13zl/m2, robocizna 10zl.m2. Calosc czyli 100m2 robili 5godzin, ekipa pana Kanczugowskiego. Niewiem jakim cudem tobie ktos zrobil m2 za 11zl z materialem.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docart ty sie niepomyliles w cenie tego mixokreta, bo z twojego postu wynika ze robili ci za darmo :wink: , ja swoja wylewke robilam w ostatnia sobote, material kosztowal mnie 13zl/m2, robocizna 10zl.m2. Calosc czyli 100m2 robili 5godzin, ekipa pana Kanczugowskiego. Niewiem jakim cudem tobie ktos zrobil m2 za 11zl z materialem.

Poz

U mnie było tak samo jak u aik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

pomozecie?? co ma sie położyć na ściane fundamentową od wewnątrz? styropian i co? folia?? a jak styropian to jaki? (i gdzie go kupic? :) )

Teściu nie chce zadnego dysperbitu.. to na czym ma sie trzymac ten styropian? (uprzedzam, ze mimo koloru wlosow wiem ze dysperbit nie jest od tego zeby trzymac styropian a od ..izolacji? :D ) Pomozcie blondynce.. bo ja cos nie bardzo moge znalesc..

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...