Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

z architektami w Lnie to jest tak ze wiekszosc osob / w tym ja/ swojego nie poleci nawet wrogowi :evil: :evil: :evil:

 

no w koncu ktos obpyta fachowo fizyka z fizyki i sie okaze jaki z niego fizyk :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

kilka osób pisało pozytywnie o architekcie z Jastkowa, tylko czy ten architekt ma uprawnienia do wszystkiego? chodzi mi o zmiany w instalacjach

 

do zmian w instalacjach to chyba kazdy ma wspolpracujacych z nim branzystow ... generalnie zazwyczaj cie nic nie obchodzi a on zalatwia i jak trzeba jakis podpis ktorego on dac nie moze to on zalatwia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze raz dzięki aik, trafiłem, co prawda było po lewej a nie prawej od Lublina. Ale duża reklama pozwoliła mi zlokalizować kwasówkę.

 

Dla zainteresowanych: jak miniecie dwa składy drewna po prawej, to patrzcie na lewo. Cena 0m5 kwasówki 150 - 40zł. Nie wnikałem, czy duzo, czy mało, bo musiałem kupić :)

 

http://www.ditel.pl/index.php?kn=&kb=&km=&kp=&kg=&ku=&ka=%2881%29+7561382&kw=0&submit=szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nam się Forum lubelskie rozwija :wink: :wink:

 

Witamy Wszystkich Nowych i zachęcamy do budowy !!! :lol:

 

U nas:

- ocieplenie i tynki zew. zakończone

- rynny i obróbka lukarn w trakcie

- w pocie czoła posprzątane

- ściany i sufity zagruntowane

- żarówki śiwecą :wink:

- piec C.O., podłogówka - odpalone

- kominek i rozprowadzenie sprawdza się super

- podłoża czekają na parkiet

- parkiet po 01.11

- czekamy na drzwi wew

- balustrada do schodów wew. wybrana

 

Pozdrawiamy

M&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wypowiedzi w sprawie ogrzewania w garazu.

Wyglada na to, ze trzeba bedzie robic.

 

Bardzo prosze o numer tel. do pana Kanczugowskiego.

 

B.B., bardz chwalilas swoje ekipy od wykanczania domu. Bede dozgonnie wdzieczny za numery telefonow do tych ludzi z zaznaczeniem kto od czego. Please.

 

Pozdrawiam,

 

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow.

Tel do pana Kanczugowskiego- Wylewki- 601370797

Tynki- Rokicki Mariusz 606629287, super robota

Dach kompleksowo Sienkiewicz Jerzy- 602621753- perfekt

Stan surowy Kozyra Jan 691862660 - niewiem czy jeszcze zajmuje sie budowami, wspominal cos ze chce sie wycofac.

Architekt- Adamek 0815821999- niewiem czy robi w Lublinie i jest strasznie zabiegany i czesto niewyrabia sie z terminami, ale dosc solidny i niedrogi, robil Guitowi, Mapi, Wukanowi i jeszcze kilku osobom z forum.

Moze te namiary komus sie przydadza mam tez dobrego elektryka(10 punkt) i hydraulika (80 punkt)

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazber ja wybralam Fakro, dlatego ze:

-sa tansze niz Velux ale wcale nie gorsze

-Maja klamke u dolu a nie u gory jak Velux, gdy jest ktos niski jest to dosc istotne :wink:

- O tych Trzecich( zapomnialam nazwe firmy) slyszalam wiele niepochlebnych opini, podobno sie z czasem wypaczaja i uszczelki sa niezbyt szczelne.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych :D .

Myślę, że z czystym sumieniem mogę polecić murarzy tel. 605201084 pan Marian Szymbor.

Od posadzek pan Kańczugowski jest ok, chociaż jego fachowcy mogli pomyśleć o wyjęciu desek z drzwi po tynkarzach (potem mieliśmy dziury przy drzwiach wewnętrznych w podłodze).

Jeśli chodzi o tynkarzy polecanych przez aik to jestem zadowolona tak sobie, nie jest źle, ale rewelacji też nie ma.

Mogę też polecić ludzi od kominka - rozprowadzenie ciepła, obudowa, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje stokrotnie wszystkim za zaspokojenie moich biezacych potrzeb -okna dachowe, jak rowniez tych pozniejszych.

Napewno skorzystam.

 

W nocy moojego czasu dowiedzialem sie, ze zakupiono materialy na dach.

Myslalem, ze wyladuje w szpitalu na emrgancy jak uslyszalem cene wraz z robocizna.

Nasz dach ma pow. 270m2. Dachowka rup-sirius, 5 okien- velux, rynny- skala(???) nie jestem przekonany bo to plastiki. Calosc ~28kPLN.

Wiezba ~8kPLN. Robocizna 15kPLN. Dachowka i okna z maxformu.

 

Dla przykladu podam, ze dwa lata temu wymienilem dach o podobnej pow. i za calosc zplacilem $5,500.00. Oczywiscie nie jest to dachowka, ale takie kawaleczki papy z gwarancja na 40lat.

 

Chyba nadszedl czas aby sie zastanowic nad wczesniejszym powrotem do Polski.

 

Pozdrwiam wszystkich jak najserdeczniej i jesli ktos z Was ma jakies sugestie to bardzo prosze.

 

Wlasnie dzieki Wam chyba zmienimy okna.

 

Pozdrawiam,

 

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow.

Tel do pana Kanczugowskiego- Wylewki- 601370797

Tynki- Rokicki Mariusz 606629287, super robota

Dach kompleksowo Sienkiewicz Jerzy- 602621753- perfekt

Stan surowy Kozyra Jan 691862660 - niewiem czy jeszcze zajmuje sie budowami, wspominal cos ze chce sie wycofac.

Architekt- Adamek 0815821999- niewiem czy robi w Lublinie i jest strasznie zabiegany i czesto niewyrabia sie z terminami, ale dosc solidny i niedrogi, robil Guitowi, Mapi, Wukanowi i jeszcze kilku osobom z forum.

Moze te namiary komus sie przydadza mam tez dobrego elektryka(10 punkt) i hydraulika (80 punkt)

Poz

 

 

Serdecznie Ci dziekuje.

aik, poprosze Cie jeszcze o numery do elektryka i hydraulika. Czy Twoj hydraulik robil Ci podlogowke? Mam namiary na innych ale chce porownac ceny.

Czy pan Rokicki robi tez tynki i ocieplenie na zewnatrz domu ???

 

Pozdrawiam,

 

Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... (Pan) Fizyk polecał ....

 

Ewa (fizyczka i żona fizyka od 1997 roku)

 

Pani Ewo - ale dałaś plamę :wink:

primo - ja nie wiem, czy się nie powinienem obrazić za tego PANA!!! :evil:

:wink:

secundo - wszem i wobec informuję, że żona Fizyka ma na imię Iza (Fizula) i jest żoną od 1997 roku. Wszelkie podobieństwa są czysto przypadkowe !!1 :D :lol: :wink:

 

Witaj wśród nas.

Witam również inne świerzynki, jak to ktoś fajnie określił.

Jeszcze sie wypowiem n/t kaloryferu w garażu - otóż - mam!!! Czasami kazdemu facetowi zdarzy się pogrzebać (czyt. pomajsterkować lub cosik naprawić) we własnym garażu. A rzeczy martwe są na tyle złośliwe, że psują się również w zimie. Dlaczego miałbym marznąć we własnym garażu????

Co do projektanta z Jastkowa ( a w zasadzie projektant jest z Lublina, tylko w Jastkowie pracuje w gminie :wink: ), - jest tak jak napisał Pawson. Ma współpracowników branżystów. Żądna zmiana nie jest im obca :wink: .

Sugeruj się raczej Palmo tym - gdzie się budujesz. W tamtej gminie też jest ktoś kto się zajmuje takimi sprawami. To czasem ułatwia załatwienie wielu spraw teraz i w przyszłości.

No dobra. Idę kąpać dzieciaki

 

PS

Jeszcze nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ma zamontowane okna drewniane firmy BAS albo coś słyszałna ich temat-proszę o opinie.

 

mi odradzali ale czemu to nie wiem ... wybrałem Gorana

 

Czasami kazdemu facetowi zdarzy się pogrzebać (czyt. pomajsterkować lub cosik naprawić) we własnym garażu.

 

:o :o :o Pewnyś ?? :o :o :o kurde chyba zacznę się o siebie martwić :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ma zamontowane okna drewniane firmy BAS albo coś słyszałna ich temat-proszę o opinie.

 

mi odradzali ale czemu to nie wiem ... wybrałem Gorana

 

A mnie Goran olał i nie raczył wysłać wyceny. Nie lubię takich firm, więc pewnie sie skorzystam.

 

Czasami kazdemu facetowi zdarzy się pogrzebać (czyt. pomajsterkować lub cosik naprawić) we własnym garażu.

 

:o :o :o Pewnyś ?? :o :o :o kurde chyba zacznę się o siebie martwić :-? :-?

 

U nas w projekcie garażu mamy kanał. W takim razie sobię go zrobię :):):) i w garażu zamontuję grzejniczek (nie mam w projekcie).

 

Co do polecania ekip. Ja ze swojej jestem zadowolony. Ale oni chcą robić tylko u mnie :) :) :)

 

A tymczasem inna ekipa zaczęła nam robić wieźbę. O jej wartości wypowiem się jak skończą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...