Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Lornet, Salamander to PCV, ja je zamawialam w Oknodomie na Leczynskiej 1, Gorana dawalam do wyceny w Swidniku w sklepie przy fabryce.

Mi goran niechcial wykonac takich okien jak sobie zaplanowalam, mam bardzo duze przeszklenia w formie wykuszy i niechcialam miec w nich poprzeczek, wiec musialy byc zrobione na grubszych i mocniejszych profilach, tylko Salamander zgodzil sie takie zrobic

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o okienka, to rzeczywiście Salamander jest extra, ale jest też drogi. Osobiście proponuję zwrócić uwagę na Dequenicka. Osobiście (a wiem, że nie tylko ja) jestem bardzo zadowolony.

Co do okien Dequenicka i Gorana - wyceny może też zrobić, na naszym forum znany i lubiany Pan Marek R (prawie Człowiek - Demolka :wink: ).

 

PS. Jeszcze nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci na forum, moze ktos Mnie jeszcze pamieta jezeli nie to sie przypomne delikatnie ten co w zimie pytal o dzialeczki

wiec dzialeczke juz mam, budowe planuje zaczac na wiosne

a teraz walczyc z papierologia i wszystkim innym dzia... potrzebnym do rozpoczecia budowy

i odrazu uprzedze wszystkim forumowiczow

bede zasypywal pytaniami i rtadadami bo zamierzam budowac na "odleglosc"

z gory wszystkich przepraszam i serdecznie dziekuje na przyszlosc

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostrzegam ze bede was meczyc pytaniem o welne az ktos mi odpowie

Mam do wyboru Knaufa Thermolan 20-20zl/m2 i Isover Unimata 20-24,14/m2, niewiem ktora lepsza, czy sie oplaca dac troche wiecej za Isover czy Knauf tez jest dobry niechce przeplacac ale z drugiej strony niechce tez osczedzac na ociepleniu. Poradzcie cos

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac lubelaków!

No i my z żoną "wdepnęlismy" w budowe domu :D

Lokalizacja: SNOPKÓW (może ktos z forum tez tam buduje?)

Technologia: 2x7cm bal lity ocieplenie ekofibrem (kto jeszcze buduje z drewna?)

Wykonawca: na 99% Mazurskie Domy, robią całość (instalacje wykona mój teść - ma firme), tylko fundamenty....

Terminy: fundamenty jak sie uda finansowo to lato 2007, reszta jak najwcześniej coby uciec od 22% VATu :evil:

Aha, jak to z tym 22% VATem od 2008 roku: bedzie on czy nie będzie?

 

na wiosne grodzimy działke: macie namiary na jakiś tanich a solidnych wytwórców siatki ogrodzeniowej i słupków?

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych "desperatów" :wink:

Aik to żebyś już mnie nie męczyła o tą wełnę :wink: :lol: Tak żeby twój dylemat rozstrzygnąć ... ja dałem isovera supermatę 15+5cm :)

A u nas dzięki dzisiejszym przymrozkom wstrzymane zostały prace przy elewacji z nadzieją na ocieplenie w przyszłym tygodniu. Trochę głupio bo do położenia tynku zostało tylko kawałek pólnocnej elewacji ... raptem parę m2 i głupio by było zostawiać do wiosny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac lubelaków!

na wiosne grodzimy działke: macie namiary na jakiś tanich a solidnych wytwórców siatki ogrodzeniowej i słupków?

 

Witaj

my właśnie skończyliśmy robić ogrodzenie

słupki kupowaliśmy w Kijanach po 18 zł

a siatkę powlekaną ocynkowaną o oczkach ok 5.4 cm za 13.20 za mb pod Lubartowem (dowóz gratis) podaje tel 0509573233

wszystko zależy od tego jaką chcesz siatkę

my braliśmy tą droższą bo ma nam służyć naprawdę długo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...