Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Kobiety budujace i wychowujace dzieciaczki, wyobrazcie sobie ze moj 7miesieczny szkrab zaczyna powoli chodzic, uwazam ze to zdecydowanie zawczesnie. Jeszcze zebow niema a juz chodzic chce :D

Moze spotkalyscie sie z takim przypadkiem, moj starszy syn tez dosc wczesnie zaczol chodzic ale dopiero ok 10mies, no i wczesniej dosc dlugo raczkowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aik - zdolniacha z tego Twojego szkraba. Ja znam taki przypadek.. no prawie.. bo kolezanki synek mial 8 miesiecy (moj maz tez podobno cos kolo tego). Natomiast moj synek zaczal chodzic jak mial 11 miesiecy, a jak mial 11m i 1 tydzien to zaczal biegac :) ... i ma tak do dzis.. (15m. ma obecnie) qrcze.. nie potrafie nauczyc go chodzic powoli.. dobrze ze chociaz nauczyl sie upadac odpowiednio :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie i ja mogę sie pochwalić-oto moja Kornelia od zachodu.

Pierwsza noc-19.X.06. Przypominam,ze zaczełam budowę w maju br . Proszę o pochwały i gratulacje :p .

 

 

Witam.

 

Pochwalamy i oczywiscie gratulujemy.

Widzac ja w tak pieknej jesiennej otoczce cieszymy sie , ze tez moze kiedys w takiej zamieszkamy.

 

Pozdrawiamy,

Iwona & Kazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zimy i działki-zaraz lecę do OBI po łopaty do odsnieżania-jesli zdołam wyjechać :( .

Mam ten sam problem ;). Wczoraj wjechaliśmy, zobaczymy, jak w drugą stronę :roll: .

Lontrel - co do Natury (i Gorana też) ostrzegali nas przed kiepską jakością drewna. W tamtym roku to podobno była prawdziwa plaga - producenci żeby utrzymać cenę kupowali tańsze drewno (nawet nieco nadgryzione ponoć :roll: ). Nie zaryzykowałam. Nie wiem, jak sprawa wygląda w tym roku. Jeśli chodzi o cenę, dobre plastiki i tańsze drewno wyszły mi praktycznie dokładnie tak samo.

Idkam - ja bym chyba nie wytrzymała i już pakowała walizki :lol: . Bardzo ładny domek Wam wyszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymoszkowa, gratulacje, bardzo ładny domek, okolica też super,

a tempo prac imponujące.

Idkam, Twoja chacjenda też bardzo fajnie wygląda, chcielibyśmy być na tym etapie, ale jeszcze trochę.

Dwie fotki z naszego placu boju :wink:

http://img300.imageshack.us/img300/4336/przdkt5.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/4175/klinkier005la7.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idkam - ja bym chyba nie wytrzymała i już pakowała walizki :lol: . Bardzo ładny domek Wam wyszedł :D

 

 

Dziękujemy, musimy wytrzymać :cry:

 

Idkam, Twoja chacjenda też bardzo fajnie wygląda, chcielibyśmy być na tym etapie, ale jeszcze trochę.

 

Również Dzięki, Wasz przód i tył niczego sobie!!!! Fiu fiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idkam - ja bym chyba nie wytrzymała i już pakowała walizki :lol: . Bardzo ładny domek Wam wyszedł :D

 

 

Dziękujemy, musimy wytrzymać :cry:

 

Idkam, Twoja chacjenda też bardzo fajnie wygląda, chcielibyśmy być na tym etapie, ale jeszcze trochę.

 

Również Dzięki, Wasz przód i tył niczego sobie!!!! Fiu fiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idkam,Mariucha,bardzo ładne są wasze domy chociaż każdy jest w innym stylu.I widać dbałość o szczegóły.

Moja działka ma 30 lat więc miała kiedy nabrać uroku, w dodatku z dwóch stron jest las.

A może ktoś ma chetnego na kupno dużego domu w naszym mieście?

A może inni forumowicze też pokażą swoje domy w obecnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...