Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Monika daj i mi namiary na firmę do wykończeniówki.

Roszponko! To do mnie, czy do Baby? Ja korzystałam (i wciąż niestety korzystam - bo już mieszkam) z pomocy kolegi. Jet bardzo skrupulatny i pracowity, choć niezbyt szybki. Jesli chcesz, to zapytam czy by się podjął jesli jesteś zainteresowana (i ewentualnie kiedy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam

a nie prościej zamówić parkiet w lublinie?

oglądałem cennik tych z dylągówki - tani nie jest

jak moja mama kładłą parkiet to usługa ją wyniosła sporo mniej

 

Hmmm,

 

nie znalazłem I klasy w Lublinie taniej niż 63,00 PLN :-?

 

Ja mam trójkę i jestem zachwycona. Dla mnie jest o wiele ładniejsza od 1. Dlaczego c i tak zalezy na pierwszej klasie? Mi parkiety ściągał z gór parkieciarz. Jestem zadowolona. Jedyna wada, to to że za wczesnie listwy poprzybijał i trzeba było zrywać do niektórych prac. Ale przyjechał przykleić po wszytskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam

jak chcesz w lublinie pooglądać parkiety to chyba najsensowniej na nałęczowskiej, bo jak coś zamówisz u parkieciarza to nie do końca może przywieźć to co zamówiłaś ( z autopsji :x ) i wtedy masz ból głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za cisza? Na sen zimowy to chyba za wcześnie :) Albo wszyscy wykorzystują powrót złotej jesieni albo wyczekują naa hasło od fizyka :wink: :lol:

A u nas porządkowanie po elewacji ... 19 wielkich worów wszelkiej maści odpadów ... nawet nie pytajcie gdzie się tego pozbyłem :) a to jeszcze nie wszystko ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za cisza? Na sen zimowy to chyba za wcześnie :) Albo wszyscy wykorzystują powrót złotej jesieni albo wyczekują naa hasło od fizyka :wink: :lol:

A u nas porządkowanie po elewacji ... 19 wielkich worów wszelkiej maści odpadów ... nawet nie pytajcie gdzie się tego pozbyłem :) a to jeszcze nie wszystko ... :)

No właśnie my korzystając z tej złotej polskiej jesieni zagruntowaliśmy do końca dom. Ponieważ z dolną łazienką czekaliśmy na schody to w końcu zabieramy się i za nią. Mam nadzieję, że szybko pójdzie, bo dość już mam tego bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich :D . Mam nadzieję zacząć budowę na wiosnę przyszłego roku, ale nie ruszę jeśli nie znajdę dobrego geodety. Bardzo proszę - jeśli znacie kogoś kto nie ma sklerozy, reumatyzmu i innych przypadłości, działa sprawnie i nie marudzi i nie zapomina co mówił 5 minut wcześniej- dajcie namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - ale na tym etapie musiałbyś chyba już przyklejać okładzinę klinkierową. Mi takie rozwiązanie wszyscy odradzali. Poza tym nie jest niesymetrycznie - część klinkierowa licuje się z oknem. Efekt będzie lepszy, jak już będziesz miał tynk (wg mnie oczywiście ;))

 

Fizyczki - no i jak tam? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - ale na tym etapie musiałbyś chyba już przyklejać okładzinę klinkierową. Mi takie rozwiązanie wszyscy odradzali. Poza tym nie jest niesymetrycznie - część klinkierowa licuje się z oknem. Efekt będzie lepszy, jak już będziesz miał tynk (wg mnie oczywiście ;))

 

Fizyczki - no i jak tam? ;)

 

dzięki za głos, na razie 1:1 :wink:

Nie trzeba przyklejać okładziny, można jeszcze zerwać kawałek styropianu, dolać fundament i wymurować klinkier do samego rogu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...