Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Wiam wszystkich :D . Mam nadzieję zacząć budowę na wiosnę przyszłego roku, ale nie ruszę jeśli nie znajdę dobrego geodety. Bardzo proszę - jeśli znacie kogoś kto nie ma sklerozy, reumatyzmu i innych przypadłości, działa sprawnie i nie marudzi i nie zapomina co mówił 5 minut wcześniej- dajcie namiary.

Wysłałem na priv....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mariucha, klinkierek jest nietypowy - owszem. Mi trochę przypomnina dowcip "po co słoń ma trąbę? - żeby nie zaczynał sie tak nagle" :lol: Ale baba ma rację, że tynk może wiele zmienić, zwłaszcza jak rzucisz dwa kolory np. inny nad okno, inny w bok.

 

Witaj mroovka, namiary na geodetów mam doma, ale oni strasznie jakos pozajmani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczynam powoli zabierac sie za wykonczeniowke rety :o , ile jest tego wszystkiego na rynku, niewiem co juz wybrac, zdecydowanie wole stan surowy :wink:

Niewiem jakie wybrac meble do kuchni, a jakie do salonu, gdzie zamowic schody, powoli mam juz tego dosyc, dobrze ze chociaz glazure i reszte do lazienki mam juz wybrane, a i gres do salonu tez juz zamowiony :D

Mam pytanko do tych forumowiczow ktorzy maja szmba, gdzie i jakie kupowaliscie, prosze o namiary.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam ekipy do wykonania na wiosnę ogrodzenia działki o powierzchni ok.3000m2. Zależy mi na kimś kto ma niebanalne pomysły, jest samodzielny i nie wymagałby ode mnie codziennej bytności na działce. Działka znajduje się niedaleko Kurowa.

Może polecicie kogoś sensownego?

Acha szukam jeszcze jakiejś ekipy do uporządkowania terenu po wycince drzew z linii drogi - ale to w drugiej kolejności.

Pozdr.

Bea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na dniach bedę spotykał się z kilkoma ekipami od murów. Zamierzam budować na wiosnę przyszłego roku. Pytanie kieruję do osób, które podobnie szukają teraz ekip na przyszły rok. Na ile zgodziliście robotę?

Mój projekt to: http://www.z500.pl/index.php?projekt=27&podwarianty=1 , projekt Z27 L GL. Wprowadziliśmy w nim trochę zmian, głownie doprojektowaliśmy częsciowe podpiwniczenie.

Po zmianach dom będzie miał powierzchnie:

Powierzchnia całkowita: 329 mkw w tym parter z garazem 153 mkw, poddasze 141 mkw, piwnica 35 mkw.

Powierzchnia uzytkowa: 200 mkw w tym parter 81 mkw, garaż 24 mkw, poddasze 68 mkw, piwnica 27 mkw.

Interesują mnie ceny poszczególnych etapów, chociaż moze być ciężko, bo juz chyba nikt nie robi piwnic, a ja chce palic węglem, stąd piwnica.

Ja sam postaram sie zdawac relacje z poszukiwań i otrzymywanych wycen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

My przymierzamy sie do budowy na wiosne ale nasz dom jest mniejszy, bo powierzchnia calkowita wynosi 187 m2 a uzytkowa 117,7 m2, bez piwnicy.

http://www.archi-projekt.com.pl/projekt.php?id=186

 

 

Dostalismy wycene stanu surowego bez dachu za 16 tys a dach w zaleznosci czy dachowka czy blachodachowka kwota od 9100 do 11100 zl

 

Nie wiem czy to duzo czy malo zalezalo nam najbardziej na sprawdzonej ekipie.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do wszystkich co robili przydomowe oczyszczalnie ile was calosc kosztowala i czy mozecie polecic jakiegos wykonawce,

W sumie w projekcie mam szambo ale jak zobaczylam ceny :o , to mnie krew zalala :evil: od 4tys w zwyz, to sie wogole nieoplaca, wole juz dolozyc i zrobic oczyszczalnie.

Poz i prosze o odpowiedz, dosc pilna sprawa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aik - my jeszcze nie robilismy oczyszczalni, ale bedziemy robic z nimi:

http://www.allegro.pl/item142918857_oczyszczalnia_przydomowa_dla_4_osob_sotralentz.html

 

maja rozsadna cene :) i wstepnie jak przyszli na dzialke wydawali sie dosc konkretni, wiarygodni i znajacy sie na rzeczy (w odroznieniu od dwoch innych) - zadzwon, oni Ci udziela kokretnych informacji napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poszukuję na przyszły rok (najlepiej na wiosnę) ekipy budowlanej do surowca oraz kierownika budowy (najchętniej niezależnego od ekipy).

Byłbym wdzięczny za namiary na "przetestowanych" ludzi.

Z góry dzięki !

Mariusz

P.S.

Zawsze uważałem że mariusz to raczej rzadkie imię, a tu na forum aż "ciasno" od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...