Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

a ja już wiem a ja już wiem :lol: :lol: :lol:

 

ponawiam pytanie o działkę .. nikt z was nie wie o czymś do sprzedania w swojej okolicy ?????????????

 

Snopków, nieuzbrojona (na razie, prąd w kwietniu-maju, woda też, telefon jest :o ) dojazd na razie kiepski (jak gmina nie zrobi to se sami wysypieny grysem/żwirem): 27 arów jak sie utarguje to po 3000/ar (srednio rozsądnie bo 3 miechy temu obok kupilismy dzialke po 1800). Namiary jak chcesz to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ja już wiem a ja już wiem :lol: :lol: :lol:

 

ponawiam pytanie o działkę .. nikt z was nie wie o czymś do sprzedania w swojej okolicy ?????????????

 

Snopków, nieuzbrojona (na razie, prąd w kwietniu-maju, woda też, telefon jest :o ) dojazd na razie kiepski (jak gmina nie zrobi to se sami wysypieny grysem/żwirem): 27 arów jak sie utarguje to po 3000/ar (srednio rozsądnie bo 3 miechy temu obok kupilismy dzialke po 1800). Namiary jak chcesz to na priv.

 

dzieki bardzo .. prosbe o dokladne namiary wyslalem :D

 

moze ktos jeszcze o czyms wie ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszystkich lubelskich Forumowiczów

Nowa fotka naszej chałupki

http://img359.imageshack.us/img359/1175/przd001dc7.jpg

 

mam dylemat, czy z prawej strony na dole nie dociagnąć klinkierem do końca :-? :-?

Może coś poradzicie, jak Wam by się bardziej podobało :o

 

Nie wiem czy Ci doradze ale moge Ci pokazac jak to wyglada :)

http://img239.imageshack.us/img239/1373/przdbmc6.th.jpg

pzdr marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszystkich lubelskich Forumowiczów

Nowa fotka naszej chałupki

http://img359.imageshack.us/img359/1175/przd001dc7.jpg

 

mam dylemat, czy z prawej strony na dole nie dociagnąć klinkierem do końca :-? :-?

Może coś poradzicie, jak Wam by się bardziej podobało :o

 

Nie wiem czy Ci doradze ale moge Ci pokazac jak to wyglada :)

http://img239.imageshack.us/img239/1373/przdbmc6.th.jpg

pzdr marcin

 

dzięki, doradziłeś, dokładamy klinkier do końca.Mam tylko nadzieję że w rzeczywistości bedzie ciut lepiej niz na fotce :wink:

 

Oczywiscie gratulacje dla Fizyków. Grzesiek, kiedy pepkowe??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się nieudzielacie zbytnio na forum, ale zapytam. Temat był co prawda wałkowany na forum, ale wybaczcie mi, nie mogę czekać do poniedziałku, a w domciu coś mi net siada :(

 

Cena i robocizna podbitki. Może być na priv.

Pytałam o to kilka stron temu. Przejrzyj :) .

A jeśli dowiesz się czegoś nowego, to podziel się :) , ja też jestem ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się nieudzielacie zbytnio na forum, ale zapytam. Temat był co prawda wałkowany na forum, ale wybaczcie mi, nie mogę czekać do poniedziałku, a w domciu coś mi net siada :(

 

Cena i robocizna podbitki. Może być na priv.

Pytałam o to kilka stron temu. Przejrzyj :) .

A jeśli dowiesz się czegoś nowego, to podziel się :) , ja też jestem ciekawa.

 

Wiem :)

Właśnie zakończyliśmy kolejny etap - dach. Panowie zasugerowali nam położenie podbitki na najbardziej wysuniętej części dachu, czyli nad balkonem (małe zdjęcie po lewej).

 

Z dyskusji z przed kilku stron wiem, ze trzeba by to wcześniej ocieplić, ale o cenach nic tam nie znalazłem. Powiem co nam zaproponowali, może ktoś to skomentuje :)

 

materiał: 29 zł/m2

robocizna: 20 zł/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas podbitkę drewnianą układał 6 dni ,w tym dwa nie całe. Dodam .że robił sam i nie śpieszył się . zaczynał ok. 9 .

A podbitka wygląda tak:

http://foto.m.onet.pl/_m/ba4ec5221f55665f8c14260ebcda49ef,10,19,0.jpg

 

Powiedź mi, czy ten domek jest ocieplony?

Czy kolejność powinna być:

- ocieplenie

- struktura

- podbitka?

 

Czy inna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, znalazłem chwilę!!!

 

Witajcie riebjata! :D

 

Jak już oczywiście wszyscy wiedzą - stało się. Od ubiegłego tygodnia zaczęły się noworodkowe odgłosy pojawiać w naszych skromnych progach :wink: .

Antonina Cecylia, bo tak się zwie owo śliczne czarnowłose dziewcze (fotki zamieszczę jeszcze w tym tygodniu ;)).

Parametry techniczne - 3 320 masa własna, długość 0,5 metra :wink:

Tosia, tak jak planowali rodzice - urodziła się w domu w asyście położnej ..., tzn niedokońca w asysćie, bo się asysta spóźniła. Mój kochany teść miał położną dowieźć, ale nie zdążyli na czas, więc Tosia (odważne dziewczę po rodzicach), urodziła się na ręce zaskoczonego tatusia (czyt. - mnie ) ;)). Jakieś 10-15 minut później pojawili się tato Izy i Zosia (położna). Jednym słowem, mój teścio nie bardzo zrozumiał:

miało być - on zajmuje się dzieciakami, a położna nami i dzieckiem, a wyszło tak, że on zajął sie położną, ja i Iza dzidziusiem a dzieci - oglądaniem filmu pt Lessie wróć. :lol: :lol: :lol:

Najważniejsze, że wszystko jest OK, rodzice czują się dobrze. Tosia też.

Dziewcze przyszło na świat w czepku i z okrzykiem HURRA na ustach :D :wink: .

 

A co do budowy, to sezon zakończony.

Co do mebli kuchennych, to też mam BARDZO fajny namiar. Zainteresowanych (niektórym nasze mabelki się podobały) - zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...