Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czajnik gratulacje !!! Ale mamy "urodzajny" rok :D .

A jeśli chodzi o schody to szukasz kogoś do obłożenia betonowych czy do zrobienia drewnianych?

Kubus gratulujemy :D .

 

A dzieki. Szukam kogos do zrobienia drewnianych b. solidnych, takich cotoby nieskrzypiały pod moim ciężarem :) .

No niestety nasze trochę skrzypią, zwłaszcza pod moim ciężarem :lol: , ale nie tylko. Zawsze można przyjechać i zobczyć, pochodzić po nich :D . Zapraszam.

A nasz maluszek już pięknie trzyma główkę prosto :D . Skubaniec z pozycji półleżącej próbuje siadać, a ma dopiero 9 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Skubaniec z pozycji półleżącej próbuje siadać, a ma dopiero 9 tygodni.

 

Dobrze! Niech ćwiczy. Tatuś znajdzie jakąś robotę na budowie. Każda para rąk się przyda :D :lol: :wink:

Nasza Tośka uwielbia spać i ssać!!! Spędza na tym całe godziny :D Ja też bym tak chciał :wink:

Pogadaj z Izą, może tobie też pozwoli :wink: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos do zrobienia drewnianych b. solidnych, takich cotoby nieskrzypiały pod moim ciężarem :) .

 

Schody moje robił pan Sławek. Jestem zadowolona - terminowo, nie tragicznie drogo, porządnie. Tel.503-139-553

 

 

Docart - mi cyklinował pan, który układał podłogę, samego cyklinowania nie bierze, bo i tak ma mnóstwo zleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ALL

 

fizyk Gratulacje po raz drugi ... dzielny z Ciebie chłop chociaż nie wyglądasz ... :lol:

 

Schody drewniane u mnei ten sam p. Sławek co u Moniki B. Jest tani terminowy i profesjonalny - schody super :) 8) , dodatkowo robi drzwi drewniane też b ładne.

 

Co u nas:

- Parkiet w większości położony

- Łazienki zrobione

- Schody, kuchnia zrobione

- Działka kończy się grodzić

- Ziemia kończy się wyrównywać dookoła domu

 

Fizyk w tym temacie nic się u nas nie dzieje na razie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ALL

 

fizyk Gratulacje po raz drugi ... dzielny z Ciebie chłop chociaż nie wyglądasz ... :lol:

 

Schody drewniane u mnei ten sam p. Sławek co u Moniki B. Jest tani terminowy i profesjonalny - schody super :) 8) , dodatkowo robi drzwi drewniane też b ładne.

 

Co u nas:

- Parkiet w większości położony

- Łazienki zrobione

- Schody, kuchnia zrobione

- Działka kończy się grodzić

- Ziemia kończy się wyrównywać dookoła domu

 

Fizyk w tym temacie nic się u nas nie dzieje na razie :wink:

 

Pawson - to jak rozumiem Święta w nowym domku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zobaczy

ale chyba raczej wiosna 8)

 

Leniuchy 8) :lol:

 

:oops:

 

wiesz jak jest ,,, lezy sie od rana do nocy do gory brzuchem to sie nic nie chce :lol: :lol: :lol:

 

Choroba, problem faktycznie - nawet się położyć nie można żeby się zrelaksować :o :o Przekichane masz

Docart - ja swojego nawet nie proponuję - sama cierpliwie na niego czekam, żeby mi co nieco skończył. Z coraz mniejszą cierpliwością :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie z innej beczki. Gdzie w Lublinie można kupić klucz do zamknięcia głównego przyłącza wodociągowego?

 

Spróbuj w Neptunie na Metalurgicznej.

 

A jak nie to podjedź do jakiegoś ślusarza i niech Ci z rury kwadratowej wyspawa...

Jak będziesz potrzebował wymiarów to mogę sprawdzić w domu (też mam taką robioną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...