Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie.

 

Gratulujemy wszystkim odbioru budynku – i oficjalnego już w nim mieszkania a nie na kocią łapę ;),

 

Co do spotkania to my również jesteśmy chętni, żeby zobaczyć te wasze cuda i pozazdrościć troszkę.

 

I życzymy wszystkim w tym nowym roku 2007 szybkiego bezproblemowego budowania i wykańczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was ma orientcję co do ceny bicia studni??

50 PLN/mb to dobra cena czy nie bardzo.

Do tego rura osłonowa fi 168 60 PLN/mb.

 

Może wiecie gdzie w dobrej cenie można kupić kregi betonowe ze stopniami??

 

Pozdrawiam

Witam wszystkich.

Nas tez interesuja studnie głębinowe. Prosimy o namiary na ekipy wykonujace takie studnie i ewentualne ceny.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :D

 

Niniejszym pragnę zainaugurować Forumowy Sezon Karnawałowy :D

Zapraszamy serdecznie na "odbiór" naszego domku :D. Który dzień bardziej Wam odpowiada: najbliższy piątek wieczorkiem czy niedziela po południu?

Jeśli ten termin z jakichś względów Wam nie odpowiada, możemy spotkanie przesunąć o tydzień, np na przeszły weekend. Proszę o odzew na priva albo tel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z lublina, okolic i nie tylko.

Czy ktoś może mi powiedziec jakie są mniej więcej ceny ekip do stanu surowego otwartego, jeszcze co prawda nie mamy wszystkich dokumentów aby rozpocząć budowe ale nie zaszkodzi sie zoriętować w cenach. Ja jestem z Biłgoraja może jest tu też ktoś z tych okolic kto już rozpoczą budowę.

pozdrawiam Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z lublina, okolic i nie tylko.

Czy ktoś może mi powiedziec jakie są mniej więcej ceny ekip do stanu surowego otwartego, jeszcze co prawda nie mamy wszystkich dokumentów aby rozpocząć budowe ale nie zaszkodzi sie zoriętować w cenach. Ja jestem z Biłgoraja może jest tu też ktoś z tych okolic kto już rozpoczą budowę.

pozdrawiam Justyna

 

Witam

 

My ruszamy z budowa od wiosny i dogadalismy sie z ekipa na kwote 16 tys -budowa pod Zamosciem.

 

Nie wiem czy to duzo czy malo bo wiekszosc osob na tym forum jest juz po budowie albo w zaawansowanej wykonczyniowce wiec nie wypowiadaja sie na takie tematy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedzi, rozumiem ze ceny zależne są od powieszchni domu i innych rzeczy, ale tak oriętacyjnie chciałam się zorientować jak jest w naszych okolicach , czytałam gdzies na tym forum ze okolice warszawy to ponad 50tys za stan surowy. więc jak piszecie ze 16-20 tyś to mnie pocieszyliście. A tak wogle to w jaki sposób szukaliście ekipy przez znajomych?? i na co przede wszystkim trzeba zwracać uwagę??

 

 

Ps.za błedy ortograficzne z góry przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...