Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Dawno mnie nie bylo, wiec pochwale sie co u nas slychac.

-W koncu mam drzwi zewnetrzne (po wielkich bojach i zmianie wykonawcy)

- w pon wchodzi ekipa od sufitow podwieszanych

- w pom. tech. uklada sie glazura i terakota

- ok. srody ma przyjechac piec CO

- 10 stycznia wchodzi pan od kominka i DGP

- glazura, terakota i caly bialy montarz do lazienki juz kupiony i tylko czekam na glazurnika (moze ma ktos godnego polecenia)

W tej chwili jestem na etapie wybierania drzwi wewnetrznych i mebli do kuchni moze ktos mi pomoze i napisze gdzie zamawial swoje, plis

A i jeszcze mam pytanko jakiej firmy macie wklad kominkowy, bo ja juz calkiem zglupialam i niewiem co mam wybrac, zdecydowalabym sie na Ternawe ale wyogole nie pasuje mi do koncepcji kominka.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwoty 16tyś-20tyś to z dachem czy bez?? Ja dzisiaj rozmawialam z budowlańcem i za dom 125m użytkowej b. prosty krzyknął 20tyś bez dachu to chyba nie najtaniej??? :roll:

 

Witam

 

Ta kwote ktora podalam to bez dachu. Dach inna ekipa robi i cena tej robocizny jest uzalezniona od tego jaki to dach i czym ma byc kryty wiec od 9 tys do 12 tys za sama robocizne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedzi, rozumiem ze ceny zależne są od powieszchni domu i innych rzeczy, ale tak oriętacyjnie chciałam się zorientować jak jest w naszych okolicach , czytałam gdzies na tym forum ze okolice warszawy to ponad 50tys za stan surowy. więc jak piszecie ze 16-20 tyś to mnie pocieszyliście. A tak wogle to w jaki sposób szukaliście ekipy przez znajomych?? i na co przede wszystkim trzeba zwracać uwagę??

 

 

Ps.za błedy ortograficzne z góry przepraszam :oops:

 

Co do szukania ekip to jest ciezko i rozne metody poszukiwan sie stosuje!!Ekipe do stanu surowego polecila mi moja architekt. A ekipe do dachu polecila mi dziewczyna z tego forum u ktorej ta ekipa robila dach, wiec roznie z tym bywa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie sama niewiem od kogo i czego zacząć poszukiwania :-? , ale zawsze jest inspektor budowlany ktury napewno zna kogoś i jak wspomniałes ewcik1

projęktant adaptujący, no cóż jakoś to będzie, a na co zwracałeś uwagę przy wyboże ekipy? Teraz mam inne zmartwienie otóż okazało się ze nasza działka złożona z 3 działek,wygląda tak ze jedna z tych działek wcgodzi w obręb innej wsi :evil: i co teraz gdyż budynek ma właśnie stanąć na połowie tej działki co jest w innej wsi i drugą częścia na innej działce... Niewiem czy wogle można tak wybudować dom jeszcze nie poruszałam tego tematu z naszą panią projęktant bo dopiero dzisiaj sie o tym dowiedziałam, wszystko idzie nie tak jak powinno :( A może wiecie cos na ten temat??

pozdrawiam Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie sama niewiem od kogo i czego zacząć poszukiwania :-? , ale zawsze jest inspektor budowlany ktury napewno zna kogoś i jak wspomniałes ewcik1

projęktant adaptujący, no cóż jakoś to będzie, a na co zwracałeś uwagę przy wyboże ekipy? Teraz mam inne zmartwienie otóż okazało się ze nasza działka złożona z 3 działek,wygląda tak ze jedna z tych działek wcgodzi w obręb innej wsi :evil: i co teraz gdyż budynek ma właśnie stanąć na połowie tej działki co jest w innej wsi i drugą częścia na innej działce... Niewiem czy wogle można tak wybudować dom jeszcze nie poruszałam tego tematu z naszą panią projęktant bo dopiero dzisiaj sie o tym dowiedziałam, wszystko idzie nie tak jak powinno :( A może wiecie cos na ten temat??

pozdrawiam Justyna

 

Jezeli chodzi o to czym sie kierowalismy przy wyborze ekipy to bylo wiele aspektow.Oczywiscie cena ale nienajtansi bo z takimi tylko problemy ale tez nie super drodzy bo z nimi tez problem. Kolejna sprawa to odwiedzilismy ich na budowie i tam popatrzylismy jak pracuja, czy wogole pracuja oraz pogadalismy z ludzmi u ktorych wybudowali a najwazniejsze to ze zostali poleceni i tyle.

Co do twojego problemu z dzialka to sie nie wypowiem bo wogole sie na tym nie znam.

pozdrawiam,

Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś w Lublinie lub okolicach budował dom "Majewo" DM-6081 z pracowni KBProjekt? Zobaczyłem ten projekt i bardzo mi się spodobał. Wcześniej przymierzałem się do budowy "Gniewka" z Archipelagu, ale cena dachu powaliła mnie z nóg :(.

 

Mozesz dac link do tego "Gniewka" bo nie moge go znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś w Lublinie lub okolicach budował dom "Majewo" DM-6081 z pracowni KBProjekt? Zobaczyłem ten projekt i bardzo mi się spodobał. Wcześniej przymierzałem się do budowy "Gniewka" z Archipelagu, ale cena dachu powaliła mnie z nóg :(.

 

Mozesz dac link do tego "Gniewka" bo nie moge go znalezc.

Niestety, chwilowo jest wycofany bo robią jakieś przeróbki projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim w nowym roku

 

troche mnie nie bylo bo bylem gdzie indziej :lol:

 

stan na dzis ...

koncza sie ukladac plytki w garazu

 

zostalo:

wycyklinowac i polakierowac parkeit

pomalowac

zalozyc drzwi wewnetrzne

 

Baba_b w sobotę mówisz ?? a o ktorej ?? :lol:

 

Proponuję początek imprezy o 15:30 (specjalnie dla Fizyków :lol: ) Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...