Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Słuchajcie, wszyscy zainteresowani...

 

Imprezkę musimy przenieść o tydzień (czyli na 20 stycznia) z powodu choroby naszych maluszków :cry: - tez zapalenie oskrzeli z atrakcjami... W przyszłym tygodniu potwierdzę... Mam nadzieję, że wszystkich z Was będziemy mogli zobaczyć :) MaPi - może jednak jedną sobotę odpuścicie... Oczywiście niedziela u Was jak najbardziej aktualna ;)

Pawson, Aik i Docart - wyślijcie mi pls na priva swoje nr telefonu. Rozkrzaczył mi się jakiś czas tenu telefon, a nie wszystko miałam na "backupie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, sprzedaż domu była teraz czas wybudować nowy :D . Będzie APS 112 z archi-projekt.

 

Teraz prośba do was drodzy forumowicze. Być może już podawaliście tutaj namiary ale stron jest tyle, że nie da się takich informacji znaleźć w normalnym czasie.

 

Dajcie namiary na osoby u których robiliście adaptację swoich ukochanych domów. Może kogoś szczególnie polecacie? Mam dośc sporo zmian w projekcie prócz adaptacji więc pomoc potrzebna.

 

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Okazalo sie ze nam tez pasuje 20 i 21, bo niestety chrzciny przelozone, chrzestna ma zjazd na uczelni i egzamin :lol:

A jesli chodzi o epidemie to jak najbardziej, moj starszy ma zapalenie oskrzeli a mlodszy zapalenie ucha, ktore ciagnie sie juz od nowego roku, dostal 19 zastrzykow Zinacef i dopiero po 15 zaczelo mu pomagac, ale i tak musze go jeszcze doleczyc antybiotykiem w syropie

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas grypka była w święta, teraz została chrypka :evil:

W sobotę mamy księdza z błogosławieństwem.

Czy Wy też macie do roboty ze 140 parapetówek? Ja trochę już mam dość imprez :roll:

 

Z innej beczki - czy ktoś z Was kupował lodówkę no-frost w Lublinie? Jaką i gdzie? Wybrałam w necie, ale nie ma gdzie obejrzeć - w sklepach nie ma dużego wyboru, a po zakupie kuchenki już więcej nic nie kupię bez obejrzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas grypka była w święta, teraz została chrypka :evil:

W sobotę mamy księdza z błogosławieństwem.

Czy Wy też macie do roboty ze 140 parapetówek? Ja trochę już mam dość imprez :roll:

 

Z innej beczki - czy ktoś z Was kupował lodówkę no-frost w Lublinie? Jaką i gdzie? Wybrałam w necie, ale nie ma gdzie obejrzeć - w sklepach nie ma dużego wyboru, a po zakupie kuchenki już więcej nic nie kupię bez obejrzenia!

 

Ja kupiłam wszystko z netu - w sklepach bryndza jak licho - nie było dosłownie nic, co chciałam obejrzeć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wszyscy zainteresowani...

 

Imprezkę musimy przenieść o tydzień (czyli na 20 stycznia) z powodu choroby naszych maluszków :cry: - tez zapalenie oskrzeli z atrakcjami... W przyszłym tygodniu potwierdzę... Mam nadzieję, że wszystkich z Was będziemy mogli zobaczyć :) MaPi - może jednak jedną sobotę odpuścicie... Oczywiście niedziela u Was jak najbardziej aktualna ;)

Pawson, Aik i Docart - wyślijcie mi pls na priva swoje nr telefonu. Rozkrzaczył mi się jakiś czas tenu telefon, a nie wszystko miałam na "backupie" ;)

 

:cry: :cry:

Nam za tydzień niestety nie pasi....

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich lubelaków, szukam ekipy do przebudowy domu, wymyśliliśmy sobie zewnętrzną klatkę schodową. oraz nie podoba nam sie ukad ścian w domu. Szukam kogoś sprawdzonegi i w rozsądnej cenie... Tylko do samej budowlanki (elektrykę pozostawiam sobie jako przyjemność, natomiast ogrzewainie zastanowię się... może sam zrobie). Liczę na przychylność i pomoc :) W razie potrzeby mogę podesłąć wspępne rzuty pod cada....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie ocieplenia z zewnątrz budynku.

Czy spotkaliście sie z takim sposobem rozliczenia że wykonawca bierze oddzielnie za m2 powierzchni ścian a do tego dolicza glify??

Jeśli tak to ile to może kosztować.

Jak to wygladało u Was?

Właśnie rozliczam ten etap i chyba ktoś chce mnie naciagnąć

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie ocieplenia z zewnątrz budynku.

Czy spotkaliście sie z takim sposobem rozliczenia że wykonawca bierze oddzielnie za m2 powierzchni ścian a do tego dolicza glify??

Jeśli tak to ile to może kosztować.

Jak to wygladało u Was?

Właśnie rozliczam ten etap i chyba ktoś chce mnie naciagnąć

 

 

 

Pozdrawiam

 

U nas cena była za m2 za całość.

Ile biorą za ściany, a ile za glify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie ocieplenia z zewnątrz budynku.

Czy spotkaliście sie z takim sposobem rozliczenia że wykonawca bierze oddzielnie za m2 powierzchni ścian a do tego dolicza glify??

Jeśli tak to ile to może kosztować.

Jak to wygladało u Was?

Właśnie rozliczam ten etap i chyba ktoś chce mnie naciagnąć

 

 

 

Pozdrawiam

 

U nas cena była za m2 za całość.

Ile biorą za ściany, a ile za glify?

 

problem w tym, że u nich cene za m2=cena za 1 mb glifu

 

Lubię o takich rzeczach wiedzieć przy uzgadnianiu ceny, a nie dowiadywać się przy rozliczeniu.

 

Muszę uważać, bo glazurnik policzy za m2 i potem powie, że do tego dochodzi cena za mb fugi :lol: :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie ocieplenia z zewnątrz budynku.

Czy spotkaliście sie z takim sposobem rozliczenia że wykonawca bierze oddzielnie za m2 powierzchni ścian a do tego dolicza glify??

Jeśli tak to ile to może kosztować.

Jak to wygladało u Was?

Właśnie rozliczam ten etap i chyba ktoś chce mnie naciagnąć

 

 

 

Pozdrawiam

 

U nas cena była za m2 za całość.

Ile biorą za ściany, a ile za glify?

 

problem w tym, że u nich cene za m2=cena za 1 mb glifu

 

Lubię o takich rzeczach wiedzieć przy uzgadnianiu ceny, a nie dowiadywać się przy rozliczeniu.

 

Muszę uważać, bo glazurnik policzy za m2 i potem powie, że do tego dochodzi cena za mb fugi :lol: :roll:

 

Pozdrawiam

 

To faktycznie naciągacze :evil:

Nie daj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wszyscy zainteresowani...

 

Imprezkę musimy przenieść o tydzień (czyli na 20 stycznia) z powodu choroby naszych maluszków :cry: - tez zapalenie oskrzeli z atrakcjami... W przyszłym tygodniu potwierdzę... Mam nadzieję, że wszystkich z Was będziemy mogli zobaczyć :) MaPi - może jednak jedną sobotę odpuścicie... Oczywiście niedziela u Was jak najbardziej aktualna ;)

Pawson, Aik i Docart - wyślijcie mi pls na priva swoje nr telefonu. Rozkrzaczył mi się jakiś czas tenu telefon, a nie wszystko miałam na "backupie" ;)

 

:cry: :cry:

Nam za tydzień niestety nie pasi....

 

M

 

Niedobrze...

Parapety nam się rozeschną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po dłuższej przerwie :)

 

Witam wszystkich, mam do sprzedania garaz blaszak nowy w tym roku kupiony o wymiarach 2 na 3 m. Garaz mozna zobaczyc w Kalinowce. Cena 1 tys. zlociszow. Pozdrawiam i weslych swiat dla Lubelskiej grupy forumowiczow!!! :D

 

Też planowałem swój 3x5 sprzedać w maj/czerwiec, ale dziś mi odfrunął a był porządnie zakotwiczony. SKONTROLUJCIE SWOJE !!!.

 

http://www.superimagehosting.com/thumbs/bfi1168720890e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak tak dalej pójdzie, to zaraz rozpocznie się nowy sezon budowlany (tylko kiedy skończy się poprzedni??).

Kochani, zapodajcie namiary na dwóch fachowców (raczej dobrych, choć miło by było, gdyby również byli tani)

- tynki zewnętrzne (elewacja - bez docieplenia),

- kostka.

Ile płaciliście za materiały i robociznę?? I oczywiście, gdzie kupowaliście materiały. Na wiosnę robię elewację, potem terakotę (gres) na tarasie. Na koniec zostanie kostka, Już czas rozejrzeć się za wykonawcami ;)

 

Przyszły tydzień w zasadzie może być ;) Postaramy się dotrzeć! :D (Daleko nie mamy ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak tak dalej pójdzie, to zaraz rozpocznie się nowy sezon budowlany (tylko kiedy skończy się poprzedni??).

Kochani, zapodajcie namiary na dwóch fachowców (raczej dobrych, choć miło by było, gdyby również byli tani)

- tynki zewnętrzne (elewacja - bez docieplenia),

- kostka.

Ile płaciliście za materiały i robociznę?? I oczywiście, gdzie kupowaliście materiały. Na wiosnę robię elewację, potem terakotę (gres) na tarasie. Na koniec zostanie kostka, Już czas rozejrzeć się za wykonawcami ;)

 

Przyszły tydzień w zasadzie może być ;) Postaramy się dotrzeć! :D (Daleko nie mamy ;))

 

Ja swoich mogę polecić w 200 % (i od kostki, i od elewacji). Nie są może najtańsi, ale za jakość ręczę głową. Chcesz namiary?

Aik - gdzie twój kibelek wylądował ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie barakowoz stoi za to odlecial kibelek :D , wiekszych strat nie zauwazylam :wink:

Poz

 

U nas kibelek stoi w leszczynach i jest osłonięty, garaż przeleciał przez dwa płoty i wylądował jakieś 20 m dalej na pustym polu na dachu :( Dobrze, że nic nie miał do drodze.

 

O kurcze... Niebezpieczne to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...