Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mi znajomi polecali Gorenije. Jeden model drugiemu nie równa. Zresztą jak mam wydać 3-4 tys za lodówkę, która starczy na 10 - 15 lat, to wolę 3 sztuki za 1500 zł i co 5 lat będę wymieniał i miał nowe :D :wink:

 

Pewnie :) Po co mi 10-letnia sprawna lodówka, skoro chce się kupić taką z najnowszym wodotryskiem, a tu starej żal wyrzucić, bo podziała jeszcze 100 lat :roll: .

Sama nie wiem, co lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no niestety teraz nam pochorowały się dzieciaczki, więc nie zjawimy się u baby budowniczy i jesteśmy zmuszeni przesunąć spotkanie u nas na np. następną niedzielę. Co wy na to?

U nas wiatr nie wyrządził żadnych szkód i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Cholerne wirusy :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nie było mnie kilka dni, bo wyjeżdżałem, ale teraz przeczytałem wszystkie "zaległe" posty. Niestety, nie mogę przybyć na spotkanie - z prozaicznego powodu - totalny brak czasu :( . Za tydzień musimy się wprowadzić z trójką małych dzieci (no, może nie wszystkie małe, ale rozumki muszą jeszcze trochę urosnąć), a tu jeszcze nie wszystko nawet pomalowane, brak drzwi wewn, schody na ukończeniu, brak zabudowy kuchni, gniazdek, przełączników itd, ogólny syf budowlany itd. :cry: I do tego te cholerne delegacje. W międzyczasie też zaliczyliśmy zapalenie oskrzeli u najmłodszego. Mój kibelek na działce też odleciał, ale siatka go zatrzymała :-?

Chętnie weźmiemy udział w następnym spotkaniu, ale teraz naprawdę nie damy rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docart - my wprowadziliśmy się w grudniu 2005. A podłogi w pokojach robiłem w styczniu po nocach (panele). Pierwsze drzwi wewnętzrne (niestety tylko do pokoi na górze) zamontowaliśmy przed Wielkanocą, a do łazienki na górze - po świętach (złą stronę zamówili). W maju dopiero pozostałe drzwi :wink: U nas (jak zresztą część osób widziała) wspaniale działały zasłony w kibelkach/łazienkach.

Schody też zabudowaliśmy późną wiosną.

Ale najważniejsze, że zamieszkaliśmy. A pudła niektóre to jeszcze rozpakowujemy :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno mi sobie wyobrazić, co by się działo, jak by jedno ze starszych dzieci poszło się wykąpać albo za potrzebą, a drugie zaczęło je podglądać prze takie materiałowe drzwi...a tego mogę się spoko po swoich spodziewać. Czasami są tak kreatywne, że mi to nawet do głowy nie przychodzi, co mogą wymyśleć. A potem wojna, której czasami pierwsza krew nie kończy... Staram się jakoś nie zwariować 8) . Już teraz nie wyobrażają sobie, że mogłyby nie mieć w drzwiach do swoich pokoi zamka z kluczem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno mi sobie wyobrazić, co by się działo, jak by jedno ze starszych dzieci poszło się wykąpać albo za potrzebą, a drugie zaczęło je podglądać prze takie materiałowe drzwi...a tego mogę się spoko po swoich spodziewać. Czasami są tak kreatywne, że mi to nawet do głowy nie przychodzi, co mogą wymyśleć. A potem wojna, której czasami pierwsza krew nie kończy... Staram się jakoś nie zwariować 8) . Już teraz nie wyobrażają sobie, że mogłyby nie mieć w drzwiach do swoich pokoi zamka z kluczem

 

Jak ma się krew polać, to lepiej zamontuj chociaż te jedne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docart - ja wprowadziłęm się z dwójką dzieci. 6 lat i 2,5 roku. Obyło się bez krwi i bez podglądania ;)

 

U nas Kuba już zaczyna pilnować prywatności i nie lubi być w toalecie podglądany... Na szczęście w momencie przeprowadzki jeszcze nie był tak drażliwy na tym punkcie albo nie myślał o takich drobiazgach. Bo oczywiście maluchy skrzętnie korzystały z możliwości dawanych przez zasłonkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dłuższej przerwie

mój mały już wyzdrowiał ,ale też go długo trzymało

 

u nas na budowie zastój ,szykujemy się do następnego sezonu

szukanie wykonawców i uzgadnianie terminów oraz płatności

co do wykonawców to namiary na stolarza do mebli też się by przydały

 

jeżeli można to daj fizyk na priva

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Krajanie!

Czy cena 55zl/m2 za dach nad moją stodołką to normal w naszym regionie? :o Bo ja tak liczyłam bliżej 40zł. A dach jest prościutki. Dodam, że nad garażem będzie obniżony i jednospadowy. A projekt wygląda tak http://www.wybieramydom.pl/projekty.php?r=1&id=98_oliwka_-_hb_studio

Może ktoś z Was jest w stanie z czystym sumieniem polecić jakąś solidną ekipę w nieco rozsądniejszej cenie.

Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ewa7506, cena nie jest wcale wygorowana, jesli oczywiscie jest to cena na gotowo tj. wiezba, folia, dachowka, obrobka kominow, rynny. Okna dachowe najczesciej liczy sie oddzielnie. Powierzchnie dachu masz zblizona do mojej ,,235m2,, z ta roznica ze ja mam dach czterospadowy, szescio polaciowy i w zeszlym roku placilam 50zl/m2, I uwazam ze sa to jedne z lepiej wydanych pieniedzy, dach mam zrobiony super, co zreszta potwierdzily ostatnie anomalia pogodowe, nic nieodpadlo, nic sie niezerwalo, a nie mam jeszcze podbitki wiec wiatr na poddaszu hulal niezle. Twoj dach jest co prawda dwu spadowy ale za to osmio polaciowy, masz tez dwa kominy do obrobki.Jesli jest to sprawdzona ekipa to chyba niema sensu szukac dalej, ale sprobuj jeszcze troche ponegocjowac cene np niech w tej cenie obsadza ci okna dachowe.

Poz

Ps moja ekipa byla polecana na forum, a dach robili 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...