Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Z tego co pamietam, to zamiast rozsączkowania zrobiliśmy baniak i stamtąd dopiero przelewowo do studni chłonnej.

Nie miałam czasu poszukać w domu - sorki. Postaram sie jescze w wolnej chwili o szczegóły.

 

Nie ma pośpiechu :) Rozkręcamy się powoli w tym sezonie. Z tym przelewowym to dobry pomysł, bo jeśli woda nie ma zapachu :) to można by ją trawiniki latem nawadniać. Pewnie skorzystamy z pomysłu.

 

... panowie od okien (p. Gajos) okna z firmy Oknoplast – Kraków są piękne.

Jeżeli koś chce kontakt bardzo prosze o wiadomośc na priv

 

Ja wybieram się właśnie (chyba) do tego pana obejrzeć okienka, jakby co gdzie można je obejrzeć wmontowane? Obecnie mieszkamy w Lubartowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aha, jakbyście mieli jeszcze kogoś godnego polecenia od podłóg(chudziak, ogrzewanie podłogowe) to również bym prosił. :wink:

Posadzki na ogrzewaniu podłogowym robiła nam firma ze Świdnika , a ponieważ sam kładłem płytki to świadomie mówię że wyszło im to całkiem przyzwoicie . Namiary wysyłam na priva .

 

Tynki gipsowe miksokretem wykonuję 504 190 502 . Jacek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pośpiechu :) Rozkręcamy się powoli w tym sezonie. Z tym przelewowym to dobry pomysł, bo jeśli woda nie ma zapachu :) to można by ją trawiniki latem nawadniać. Pewnie skorzystamy z pomysłu.

Cieszę się, że Ci nie spieszno, bop po pracy to u mnie dopiero zaczyna się zaryp :lol: :lol: :lol: i braknie czasu.

U mnie wszystko było tak właśnie projektowane żeby była woda do podlewania. jest zdatna byle nie do warzywaniaka - nikt nie poleca jednak wody po oczyszczeniu do zywności. Nie wiem czy pomysł wypaali bo mjam wrażenie, że tam jest raczej sucho. Chyba szybko wsiąka, poza tym woda będzie chyba bardzo twarda, bo studnia w opoce. Obaczym latem :roll:

W razie czego zapraszam do siebie - można obejrzeć na zywo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Ci nie spieszno, bop po pracy to u mnie dopiero zaczyna się zaryp :lol: :lol: :lol: i braknie czasu.

U mnie wszystko było tak właśnie projektowane żeby była woda do podlewania. jest zdatna byle nie do warzywaniaka - nikt nie poleca jednak wody po oczyszczeniu do zywności. Nie wiem czy pomysł wypaali bo mjam wrażenie, że tam jest raczej sucho. Chyba szybko wsiąka, poza tym woda będzie chyba bardzo twarda, bo studnia w opoce. Obaczym latem :roll:

W razie czego zapraszam do siebie - można obejrzeć na zywo :lol:

 

Mamy to samo po pracy :) Chętnie bym obejrzał Wasze rozwiązanie, ale w cieplejszych miesiącach. Dzięki za zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jakbyście mieli jeszcze kogoś godnego polecenia od podłóg(chudziak, ogrzewanie podłogowe) to również bym prosił. :wink:

Posadzki na ogrzewaniu podłogowym robiła nam firma ze Świdnika , a ponieważ sam kładłem płytki to świadomie mówię że wyszło im to całkiem przyzwoicie . Namiary wysyłam na priva .

 

Tynki gipsowe miksokretem wykonuję 504 190 502 . Jacek .

Nie doszło. Jakbyś mógł wysłać jeszcze raz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje w Snopkowie. Gaz owszem jest w zasiegu ale powiedzieli ze przynajmniej 5 osob musi byc. Na razie przy drodze buduje jeden sasiad i kolejny bedzie stawial obok mnie. Nie wiem jak to jest z projrktowaniem ogrzewania - czy we wniosku o pozwolenie musi byc podany rodzaj pieca-ogrzewania ?

Mam tez jeszce jedno pytanie. Czy myslicie ze moga zakwetionowac w starostwie jesli " skrece dom o jakies 10-15 stopni w stosunku do lini drogi - mam taki uklad stron swiata ze aby taras byl na zachodzie musze to zrobic.

 

Z gory dzieki !!!

 

a oto i moj przyszly domek : http://www.mgprojekt.com.pl/domki/komfortowy2/komfortowy2.html

 

 

Domek ladny ale kasy to pojdzie na niego ze hoho...pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow

Czasu ciagle brak, wiec i zadko tu zagladam, a moze ktos wie jak wydluzyc dobe tak gdzies do 40h :D ,

My ciagle powoli do przodu, wiosna sie zaczela wiec zastanawiam sie czy nie wziasc sie za ogrod, w zwiazku z tym potrzebuje namiaru na tani gruz i ziemie torfowa, przydalby sie tez namiar na dobra szkolke z niedrogimi roslinkami.

Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam po przerwie!

Czy macie namiary na dobrego i niedrogiego wykonawcę kominków.

Gdzie kupowaliście meble kuchenne w rozsądnej cenie?

I jeszcze dobry stolarz do zrobienia drzwi i schodów.

Zaczyna się sezon na wykończeniówkę, trzeba działać!!!

Co do opinii nt. kostki nostalit to jestem też zainteresowana.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Czy macie namiary na dobrego i niedrogiego wykonawcę kominków.

 

Z moich ubiegłorocznych obserwacji i objazdów... Łęczyńska - kominki.pl

 

Hej Gdzie kupowaliście meble kuchenne w rozsądnej cenie?

 

Marek Kaszak 502300900 - na wymiar, choć krucho z terminami

 

Hej I jeszcze dobry stolarz do zrobienia drzwi i schodów.

 

Dla mnie rewela !!! Pan Piotr 501688913

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...