Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Zamierzamy zrobić stację uzdatniającą. Koszt to ok. 3000 PLN

Bardziej chodzi mi o sprzęt agd, bo z kolei słyszałam opinie lekarzy, że do picia powinno się wykorzystywać wodę nieodkamienioną :roll: . Muszę dokładnie temat przegryźć

 

Kostka nostalit jest bardzo w porządku. Do obejrzenia u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

na targi wybieracie sie? warto?

 

Byliśmy. Nie warto.

 

To trochę mnie pocieszyłeś, bo jak się zorientowaliśmy w niedzielę, że sa targi to było już ciut za późno. No ale z drugiej strony to można się byłło spodziewać mizerii po ostnich kilku imprezach :(

 

Monika, my jeszcze sobie nie radzimy ale ... musimy dotrzeć do znajomego Pawsona, on nam radził co zastosować ale pamięć już nie ta ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy fajnych mebelków ogrodowych Chodzi mi o stół i 6 rozkładanych foteli, może być też ławka...

Czy może ktoś z Was wie, gdzie warto pojechać? Kota w worku bym nie chciała kupować.

Dzisiaj próbowałam kupić coś w Obi - fotel losowo wyciągnięty przez sprzedawcę dosłownie rozlazł się na naszych oczach :roll: . Oczywiście sprzedawca próbował mnie przekonać, że mieliśmy wyjątkowego pecha, ale jakoś mu nie uwierzyłam ;)

Szukam też fajnej piaskownicy, najlepiej "przesuwnej" albo zadaszonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o sprzęt agd, bo z kolei słyszałam opinie lekarzy, że do picia powinno się wykorzystywać wodę nieodkamienioną :roll: .

 

Odkamienioną - owszem jak najbardziej, ale nie odmineralizowaną :-? Najprostsze zmiękczanie zamienia jony magnezowe i wapniowe na sodowe. To rzeczywiście nie najlepsza zamiana. Można tteż wodę prawie wydestylkować i mineralizowac na nowo, tyle, że to drogie i nie zmieścisz się w 3 tys. No ale zakamienionej wody pijemy już dość i też ataków kamicy też się naoglądałam :evil:

 

Może ktos jescze przerabiał temat?

 

PS. Sprzedałam wartbugra :o Mały się popłakał z żalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję około 3000 szt cegły pełnej 150. W Lublinie i okolicach nigdzie nie ma. Najblizsze terminy to połowa maja.

Znalazłem pod Sandomierzem, ale zeby gosciowi opłacało sie jechać musi miec zamówienie na przynajmniej 8000 szt.

Może ktos z forumowiczów z bliskich okolic Lublina potrzebuje też tej cegły i

chciałby sie dołaczyc do mojego zamówienia. Cena z dowozem i rozładunkiem 85 gr/szt. netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja też potrzebuję ok. 3000 sztuk cegły pełnej. Miałam kupować 17000 sztuk, ale zdecydowałam sie podpiwniczenie robić z bloczków betonowych. Teraz potrzebuje tylko na kominy, ale 85 gr. to bardzo dużo, jak sie ostatnio ok. tygodnia temu orientowałąm to można było znaleźć po 0,70 gr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, szczególnie tych którzy chcieli podłaczyc sie pod moje zamówienie na cegłę 150.

Niestety, wczoraj była od ręki, a dzisiaj trzeba czekać 2 m-ce. Ktoś wczoraj zamówił u goscia całą produkcję z dwóch m-cy i lipa, nie ma już.

Trzeba szukać dalej. Gdyby ktoś miał jakieś informacje, to bedę wdzięczny.

A ja po świętach potrzebuję jej, bo inaczej nie popchnę dalej roboty :( .

Co za czasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...