Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukamy fajnych mebelków ogrodowych Chodzi mi o stół i 6 rozkładanych foteli, może być też ławka...

Czy może ktoś z Was wie, gdzie warto pojechać? Kota w worku bym nie chciała kupować.

Dzisiaj próbowałam kupić coś w Obi - fotel losowo wyciągnięty przez sprzedawcę dosłownie rozlazł się na naszych oczach :roll: . Oczywiście sprzedawca próbował mnie przekonać, że mieliśmy wyjątkowego pecha, ale jakoś mu nie uwierzyłam ;)

Szukam też fajnej piaskownicy, najlepiej "przesuwnej" albo zadaszonej.

 

Też szukaliśmy, aż w końcu zamówiliśmy u stolarza. Zrobi: 4 krzesła, ławka, stół, altanka, huśtawka, piaskownica... Co chwilę mu coś dorzucamy. Cena powinna się zamknąc w 4tyś pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

CHĘTNIE SPRZEDAM ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE - SKRZYNKĘ ELEKTRYCZNĄ BUDOWLANĄ z bezpiecznikami

 

Co u nas:

- dokumenty do odbioru komplet - przygotowane

- balustrada wewnętrzna zamówiona, po pierwszych pomiarach

- kuchnia, garderoby w realizacji

- kostka za 2-3 tygodnie

- ogrodzenia po świętach

- sprzątanie domu ... może macie kogoś poleconego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po Świetach. Mam nadzieję że nie przejedliście sie za bardzo, a na pewno nie na tyle aby nie odpowiedzieć na moje pytanie :wink:

Poszukuje ludzi do tynków wewnętrznych, jakbyście mieli kogoś poleconego dajcie znać. Dzięki

 

Jeśli potrzebujesz od cementowo-wapiennych to mogę podać namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po Świetach. Mam nadzieję że nie przejedliście sie za bardzo, a na pewno nie na tyle aby nie odpowiedzieć na moje pytanie :wink:

Poszukuje ludzi do tynków wewnętrznych, jakbyście mieli kogoś poleconego dajcie znać. Dzięki

ja mam dobrych "gipsiarzy" dla odmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dostałem od potencjalnego wykonawcy wstępną wycenę postawienia stanu surowego otwartego. Dom ma 117,5 m2 (użytkowej 111,6, całkowitej 148,8) na planie prostokąta (z jednym małym wypustem na klatkę schodową), bez piwnic, z użytkowym poddaszem, bez wykuszy, dach dwuspadowy z dwoma symetrycznymi lukarnami ("Dom w lukrecji" z katalogu Archonu). Człowiek jest polecony, byłem na trzech budowach które robił i zebrał bardzo dobre recenzje. Wykonanie stanu surowego otwartego (bez tarasu) wycenił mi na 30 tys (robocizna). Co myślicie o takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do bardziej doświadczonych.

Dostałem od potencjalnego wykonawcy wstępną wycenę postawienia stanu surowego otwartego. Dom ma 117,5 m2 (użytkowej 111,6, całkowitej 148,8) na planie prostokąta (z jednym małym wypustem na klatkę schodową), bez piwnic, z użytkowym poddaszem, bez wykuszy, dach dwuspadowy z dwoma symetrycznymi lukarnami ("Dom w lukrecji" z katalogu Archonu). Człowiek jest polecony, byłem na trzech budowach które robił i zebrał bardzo dobre recenzje. Wykonanie stanu surowego otwartego (bez tarasu) wycenił mi na 30 tys (robocizna). Co myślicie o takiej cenie?

 

Z dachem czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...