Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Magda 27

 

Projekty i architektura szukam ludzików budujących dom "Melodia" tu znalazłam ludzikow co budowal "melodię"

 

Wpisz w "szukaj" Melodię i milego czytania :D :D :D :D

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za odpowiedź

 

Niestety ja juz tu byłam i wyczytałam od deski do deski ale ludzie budują ten dom w kujawsko - pomorskim albo bydgoszcz, troche daleko myślałam że moze sie odezie ktoś z lubelskiego zamojaskiego itp......

 

wiem że warto byłoby pojechać i do bydgoszczy ale moze ktoś blizej buduje ten domek.................

 

mam taka nadzieję że w końcu kogoś znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: To zdążą mi przygotować materiał na budowę :lol:

 

Jeżeli będziesz miała materiały i siłę roboczą to nie ma strachu, spokojnie się wyrobisz :) My zaczynaliśmy ostatniego dnia sierpnia i pomimo, że tempo było raczej mizerne przed zimą zdążyliśmy chałupę przykryć. Najważniejsza jest wiara w sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ale sie dzis wkurzylam na goscia od cegly z pod Sandomierza!!!Zamowilam u niego cegle za 0,75 gr trzy tyg temu, a on dzis dzwoni do mnie ze za pare dni ja przywiezie ale za 1 zl!!Jakie swinstwo...to po to ja zamawialam wczesniej aby byla tansza!!I jeszcze do mnie z tekstem jak nie pasuje to nie hehehe co za ludzie co za kraj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące Banków :D :D :D Ja po wstępnych rozmowach i nie tylko wstępnych :D :D :D :D jestem z GE i Milenium, ale bardziej się skłaniam do GE, moze ktos z Was brał w GE kredyt? Proszę o opinię :wink: Wiem , ze są na forum rożne opinie na temat tego banku, ale chodzi mi konkretnie o Lublin , jak to wygląda u Nas :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużego nie brałem ale mniejszy na okna (3300). NIGDY WIĘCEJ w GE MONEY!!! Pani z punktu : nie mogę więcej zrobić niż podpisac umowę i wcisnąc pare innych produktów banku. I tyle. Cokolwiek więcej: wczesniejsza splata, informacja o saldzie kredytu (na piśmie), itp: W CENTRALI W GDAŃSKU czyli osobiście albo listownie. Nie polecałbym banków, które nie maja porządnych oddziałów na miejscu. W ING wszystko załatwiam od razu, na miejscu, załatwili hipoteke za mnie, wszystkie wpisy i wypisy itp. Poza tym fachowa obsługa, manewruje zdolnościami i innymi kruczkami żeby jak najniższą marże placić. Wszystko spokojnie i rzeczowo. jestem z nich jak najbardziej zadowolony. Mają pare innych punktów, których w inncyh bankach nie ma a sa skierowana dla klienta by mu pomóc (dużo rozpisywania).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że w ING coś się zmieniło :) My jak jesienią rozważalismy, czy brać już kredyt, poszliśmy do ING na Zana. Po minie pana od kredytów widzieliśmy, że on wie, że nie może nam zoferować tego co inne banki.

 

Za jakieś dwa miesiące będziemy musieli i na razie skłaniamy się ku PEKAO SA. Ale oczywiscie zrobimy rundkę po innych bankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące Banków :D :D :D Ja po wstępnych rozmowach i nie tylko wstępnych :D :D :D :D jestem z GE i Milenium, ale bardziej się skłaniam do GE, moze ktos z Was brał w GE kredyt? Proszę o opinię :wink: Wiem , ze są na forum rożne opinie na temat tego banku, ale chodzi mi konkretnie o Lublin , jak to wygląda u Nas :D

 

My po wstępnych rozmowach mieliśmy wytypowaną pierwsza trójkę i oprócz GE i Millenium okazało się, że na pudło zmieścił się jeszcze pekao bp. Milenium ze względu na pewne niuansiki w umowie o których oczywiście pan w banku informował niezbyt chętnie i trzeba było ciągnąc za język żeby ciut prawdy wyjawił - odpadł. Pozostaliśmy przy GE, jak narazie trudno coś zarzucić. Były problemy z jedną z transz - przy czym nie formalne a czasowe. Pierwsze przelewy mieliśmy na koncie po 2-3 dniach więc ajk przyszło czekać 10 dni to była czarna rozpacz. No ale my podpisywaliśmy umowę rok temu i teraz to troszkę mogło się pozmieniać - chętnych przybyło i może banki zaczęły wybrzydzać, trudno powiedzieć.

PawEla - jak sądzę wasz kredyt z hipotecznym miał niewiele wspólnego a GE raczej w takich się specjalizuje (no i ostatnio siakieś karty do wszystkiego w M. :) ) bo to co piszesz to tak jakbyśmy o dwóch różnych bankach rozmawiali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...