Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A ja jeszcze upomnę się o namiary na ziemię! Niekt nie nawoził? Ja od frontu mam sajon, że nie urośnie nawet perz :lol:

 

Odgrzebię i Ci wyslę.

Jeśli jesteś zadowolona to chetnie, choć właśnie zakupiłam anonse. Ale tu mało ogłoszeń ( ztransportem całe jedno :o ) i nie wiadomo jaka jakość. Ile płaciłaś? I rosną Wam już na tym trawki i krzaczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobie-okna wstawie po tynkach czyli gdzies na wakacjach. Okna maja byc PCV to nie bedzie chyba takiego problemu. !!!

Witam

Co do okien, czy przed czy po tynkach to generalnie okna PCV lepiej przed tynkami wstawiac ze względu na obrobki glifów. Natomiast okna drewniane zdecydowanie po tynkach i wylewkach.

 

Jakiej firmy kolektory słoneczne polecacie??

Kto używa hewalexa i jak sie to sprawuje??

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,ciesze sie ze tu dotarłam,miło bedzie dzielic sie doswiadczeniami.Ja jestem na etapie wstepne papierologi mamy załatwione wodociagi,czekamy na odp z lubzelu a projekt jest w trakcie adaptacji.W zwiazku z tym mam pytanie - gdzie kupic pustaki badz silikaty!!!!Wszedzie problem,pomocy?Budujemy w wilczopolu gm. głusk.Jest ktos z okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałam popytac u początkujących ale na tym forum jest więcej doswiadczonych i mam nadzieję, ze ktoś mi pomoże. Do tej pory jak o coś pytalam to dostawałam odpowiedź i liczę, ze tym razem też tak bedzie.

Pytanie 1: komin miałam zamiar budować z cegly ale chyba za malo jej mam i bym musiała dokupować ( a cegła droga). Zastanawiam sie nad gotowym systemem kominowym, słyszałam o wielu zaletach. Czy jest bardzo drogi? Może ktoś zamawial taki system kominowy, gdzie?, czy potrafią tam doradzić i wyliczyć potrzebne elementy? kto stawia taki komin: murarz? a może zmontują mi go tam gdzie go kupię?

Pytanie 2: mam wylane fundamenty i niestety trochę tego betonu zabraklo, tak na oko z 1 lub 2 m3 i w dodatku w jednej częsci domu. Co z tym zrobić? Doleje mi ekipa betoniarką? Pojdzie w te braki cegla? Bo raczej gruszka z 2 m3 to nie przyjedzie, a szkoda bo tak by było najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,ciesze sie ze tu dotarłam,miło bedzie dzielic sie doswiadczeniami.Ja jestem na etapie wstepne papierologi mamy załatwione wodociagi,czekamy na odp z lubzelu a projekt jest w trakcie adaptacji.W zwiazku z tym mam pytanie - gdzie kupic pustaki badz silikaty!!!!Wszedzie problem,pomocy?Budujemy w wilczopolu gm. głusk.Jest ktos z okolicy

 

Ja jestem chyba "z okolicy". Budujemy (a właściwie planujemy) w Dominowie, gmina Głusk, więc chyba niedaleko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...