Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

ja poproszę o namiary na sprawdzonych, nie za drogich gazowników z kontaktami :)

 

 

502645103 facet nazywa sie jan dec. Pracuje w gazowni, załatwia wszystkie kwity i jest niedrogi, ale co najważniejsze jak przyjeżdżali montować gazomierz to się mocno dziwili bo nie trzeba było robić żadnych poprawek. Pozdrawiam

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ella u mnie robili poddasze. 15+10 wełna , folia i płyta g-k. wyszło ładnie ale musiałem ich pilnować bo robili niedokladnie welnę i mierzyc poziomy, pare razy poprawiali kalwiszowanie . ale po 5 latach budowania mnie to nie dziwi ze trzeba fachowców pilnowac . jak chcesz to dzwoń 501334794 - statujew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o namiary na sprawdzonych, nie za drogich gazowników z kontaktami :)

 

 

502645103 facet nazywa sie Jan Dec. Pracuje w gazowni, załatwia wszystkie kwity i jest niedrogi, ale co najważniejsze jak przyjeżdżali montować gazomierz to się mocno dziwili bo nie trzeba było robić żadnych poprawek. Pozdrawiam

 

THX

 

Ale ten świat jest mały. Angong dał mi namiar na pana od gazu, nie zdążyłem jeszcze do niego zadzwonić a już pojawił się na mojej działce, fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Trudno mi prześledzić 173 strony, pewnie juz o tym pisaliście........szukam desek podłogowych. Myślałam o modrzewiu i jesionie, odwiedziłam już Parczew i Tereszpol koło Zwierzyńca. Może macie namiary gdzie takie dechy dostać? Czytałam, że dobrze jest kupić od ludzi, bo sobie juz troche poleżały i nie są za mokre, dzwoniłam z anonsów ale to wszystko wymaga jeszcze suszenia. Może wiecie gdzie jest suszarnia w okolicach lublina, i znacie stolarza który kładzie takie dechy.

pzdr budująca w jakubowicach konińskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

gdzie kupowaliście drzwi zewnętrzne i wewnętrzne?

 

nareszcie ruszamy z wykańczaniem domku

przez biurokrację przebrnęliśmy

jeden dokument - tylko pół roku :roll:

 

My mamy* zewnetrzne CAL 121, kupione w Oknoplast w Lubartowie.

 

*nie mamy, bo w fabryce spłoneło 148 drzwi i muszą je zrobić na nowo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...