Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie ja też jestem z lubelskiego

Dopiero zaczynam cięzką drogę przed budową a juz mam pytanie:

 

JESTESMY JUZ PO ROZMOWIE Z WłAśCICIELAMI DZIAłKI, KTóREJ CZęść CHCEMY KUPIć.

cAłA DZIALKA MA WIELKOść 35X230M. nAS INTERESUJE ZAKUP 35X100 M CZYLI CAłY PAS ZABUDOWY. bYłAM W URZęDZIE MIASTA DZIAłKA JEST PRZEZNACZONA POD ZABUDOWę W PASIE ZABUDOWY i można się budować CZYLI W TYM NASZYM 100M KTóRE CHCEMY KUPIć.

 

cHCEMY KUPIć Ją NA KREDYT I TU ZACZYNAJA SIę SCHODY BO NIE WIEM CO I JAK DALEJ. DO KREDYTU POTRZEBNY WYPIS Z REJESTRU GRUNTóW I TU PYTANIE: JEżELI CHCE KUPIC CZESC DZIAłKI CZY WłAśCICIELE POWINNI ZAPROSIC GEODETę KTóRY WYZNACZY CZESC NASZEJ DZIAłKI I ONI ODBIORą WYPIS NA Tę NASZą CZęść NO BO PO CO WYPIS NA CA LY GRUNT KIEDY JA CHCE TYLKO 100M CZY TO MAM ZAłATWIć JA???

 

BARDZO PROSZę O ODPOWEIDź BO POWOLI ZACZYNA NAS GONIć CZAS A JA STOJE W MIEJSCU.

Z GóRY DZIęKI

 

SAFIKEY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, ze juz wykanczacie, a ja zostalem nieco z tyłu podajcie mi namiary na ekipe od centralnego ogrzewania i hydrauliki.

 

Podaję namiary na c.o. i wodę .P.Andrzej 504-540-471.Szybko,bezprobelmowo,w dobrej cenie no i działa :D

 

Dzieki za namiary, umowilem sie na spotkanie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek 2012

czy mozemy porozmawiac prywatnie(jakis tel do ciebie) na temat tego grodzenia bo my mamy tylko jak juz pisałam,wytyczenie linii rozgraniczajacej na mapce i dalej w ogole nie wiemy co robic,chcemy w przyszłym tygodniu składac papiery na zud i tego nam w zasadzie brakuje. A nie ma kogo spytac,architekt odpada, dodam ze nie od niego sie dowiedzielismy o tych niezbednych formalnosciach!Niestety sasiadami nie bedziemy,my budujemy w wilczopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko cy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z oknami Avante :roll: Ceny zbliżone do Okno-Domu, okienka śliczne tylko czemu nikt o nich nie pisze? W Lublinie mieszczą się na Chemicznej.

 

Jeżeli chodzi o producena ; Technike Okienna z Elbląga to słyszałem o nich dobre opinnie, nie sa oni jednak dość popularni u nas w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellu - nasza Gapa ma się dobrze. Mądrała z niej wyrosła. Z kanapy w salonie zeskakuje szybciej niż ja zdąrzę wstać z łóżka.

Imhotep - ja kominek zamaiwałem na Cyruliczej w Homerze. Zawiązaliśmy spółdzielnię i w kilka osób zamówiliśmy z rabatem. Tam sprzedają Tarnavę. Osobiście polecam (my mamy 14kW). Facet nazywa się Pyć Grzegorz. 502 115 017 (f-ma HOMER).

Zabudowę robiła mi inna osoba, ale też współpracująca z Homerem. Maciąg Mirosław - 507025090. Robił dokłądnie. Jesteśmy zadowoleni.

 

Ktoś pytał o namiary na tynkarzy (zewn) - Janusz Rusinek - 504269005 (robił też u Moniki - Baby Budowniczy).

 

Co do okien - my mamy Dequenicka (chyba tak to się pisze) z Oknostylu. Zamawiane było u Marka Rozwałki (paru forumowiczów obsłużył). Jest ok. Namiar - podaję 501060881. Okna można obejrzeć na ul. Rusałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skończyliśmy murowanie i zostało nam trochę materiałów:

- 234 szt. belitu 24x24x59

- 13 szt. pustaka stropowego Teriva 1 (wiekszość juz zadeklowana)

- 6 szt. pustaka wentylacyjnego dwukomorowego

- 7 szt. pustaka kominowo-wentylacyjnego.

Cena do negocjacji.

 

Czy wszyscy nakupili belitu, gdy był po 15/szt. i nikt nie potrzebuje już.

Teraz można zamawiać podobno po 10/szt., a ja swoje resztki sprzedam jeszcze taniej. Nie ma chętnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam, że poszukuję ekipy sprawdzonej od karton- gipsu. Jestem ciekawa ile płaciliście za metr kładzenia. A może zna ktoś fachowca co się nazywa ANDRZEJ BRODA, bo średnio polecony i sprawdzony............a ja potrzebuje, bo mnie ekipa zostawiła i chyba się w życiu nie wprowadzę

pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...