Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

BORF, nas możesz umieścić na mapie - Nowy Krępiec, zresztą jest gdzieś na starej mapie ;) (długość i szerokość na maps.google.com)

 

Zrobione

 

Haj BORF!!!

 

da radę jeszcze?

 

Fenks ;-)

 

Niektórzy z Was sugerowali, że taka mapa może służyć złym celom. Usunąłem ją. Za zamieszanie przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, czy przyjmiecie mnie do swego grona?. Ja buduję dom "Alabaster", Jeżeli ktoś buduje taki sam, chętnie wymienię się doświadczeniami z budowy, ale mam innego rodzaju pytanie, otóż mam dylemat z izolacja zewnętrzną pionową. Jedni radzą mi, abym przed zasypaniem, bezpośrednio na styropian położył folię bąbelkową i tyle, a inni mówią, abym na styropian położył siatkę i zapaćkał ją preparatem "dysperbit" chyba. Co Wy na to? Prosze o pomoc bo chcę niedługo zasypaćen niewygodny dół wokół domu. Dziękuję. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sie zastanawiam nad tymi z Agmaru.Byłam dzisiaj na Rusałce we wszystkich sklepach z drzwiami i kręka dostaje. W Roko drzwi są trochę droższe. Już nie wiem na co zwracac uwagę. Te z Agmaru są drochę cieńsze, bo w Roko mają 60mm grubości, oglądałam jeszcze drzwi Ciosmak w Balex-Budzie, najtańsze, bo około 1900zł, ale kolory mi sie nie podobały, bo szukam czegoś w kolorze Orzechu, bo będę miała okna PCV w takiej okleinie. Jak coś znajdziesz ciekawego to napisz, będę wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kuband - wszyscy coś zapędzeni z brakiem czasu do dyskusji, co?

 

Witaj Moniko B, masz racje wszyscy zabiegani, pewnie śpieszą się bo pogoda zaczyna płatać figle. Dzisiaj moi murarze zadzwonili i oświadczyli, że się zwijają bo deszczyk. No cóż trzeba czekać. Możecie mi doradzić gdzie można kupić okna. Mam problem z okrągłym oknem fi 70. Nie chcą mi zrobić uchylnego, a musi byc uchylne bo to jest w toalacie Czy ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roko - wizualnie

wydają sie solidne

to przede wszystkim

i pan mówi że cena .... za wszystko

a w Kolorze - panie wiecznie zajęte

z doskoku

pomiar - a w soboty tylko

20zl dopłaty

cena 600zł mniej to w sumie nie az tak wiele

 

 

w Urzędowskim nie byłam

 

poszukać coś muszę o tych ociepleniach

bo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jakiś czas temu zajrzałam na Wasze forum i pytałam się o drzwi ROKO.

 

Ponieważ szukam drzwi nietypowych, a przechodziłam Rusałką, więc ich oferta wydała się bardzo interesująca. Co jak co, ale handlowców mają OK. Trochę nie rozumiałam ich taktyki, bo za pierwszym razem mówili, że dębowe bardzo drogie i polecają meranti. Za drugim podejściem meranti okazało się bardzo drogie i polecają drzwi sosnowe obłogowane olchą.

 

Moja budowa jest daleko od Lublina, więc nie zrobią obmiaru na miejscu.

Nie mam ochoty wchodzić w robienie drzwi na odległość. A cena "ze wszystkim" dużo większa niż 2200.

 

pozdrawiam budujących w Lublinie i okolicach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam drzwi zew. drewniane w firmie WAM z Księżpola koło Biłgoraja (robią tez nietypowe okna), jakaś śmieszna kwota i ładne. Biuro mają czynne od 6-14,tel. 84 687 74 30. 0czyszczalnie robili mi z JPR, nie wiem jak działą bo jeszcze nie działa:). Ekipa do stanu surowego pan Włosek 609 29 48 94, wszyscy mówią że ładnie zrobił.

A gdzie zamawia się, lub kupuje bramy i furtki ogrodzeniowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...