Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak myślicie, czy 2300 (brutto) za wykonanie 15 metrowego przyłącza wodnego to dobra cena? Trzeba się wpiąć do wodociągu, rura jest po drugiej stronie drogi przy działce, droga nie jest utwardzona więc nie będą robić przewiertu tylko kopanie. Cena obejmuje materiały, wykonanie, inwenataryzację geodezyjną i odbiór przez dostawcę wody.

 

U nas 22mb z przebiciem pod 5m droga zaplacilismy 1700zł.

 

A móglbym prosić o namiary na wykonawcę, który zrobił za taką cenę? Trochę jestem zaskoczony bo miałem 4 wyceny z czego 3 oscylowały wokół 2 tys, a czwarta to nawet 4500!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy 2300 (brutto) za wykonanie 15 metrowego przyłącza wodnego to dobra cena? Trzeba się wpiąć do wodociągu, rura jest po drugiej stronie drogi przy działce, droga nie jest utwardzona więc nie będą robić przewiertu tylko kopanie. Cena obejmuje materiały, wykonanie, inwenataryzację geodezyjną i odbiór przez dostawcę wody.

 

U nas 22mb z przebiciem pod 5m droga zaplacilismy 1700zł.

 

A móglbym prosić o namiary na wykonawcę, który zrobił za taką cenę? Trochę jestem zaskoczony bo miałem 4 wyceny z czego 3 oscylowały wokół 2 tys, a czwarta to nawet 4500!!!

 

To jeden z konserwatorów mojej gminy (Niemce), w innych rejonach nie podejmuje się pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę zawierałem w maju b.r. i za wykonanie więźby, wiatroizalocji, pokrycie blachodachówką, obróbki blacharskie i zamontowanie orynnowania jestem umówiony z wykonawcą na 7 tys. Jeśli kryłbym dachówką to będzie ok 20 lub 25% drożej. Dach jest dwuspadowy, dwie lukarny, powierzchnia dachu 160,5 m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówkę brass kupowałam w Matelbudzie, ul. Spółdzielczości Pracy 82 B, tel 081 743 03 05.

tylko potem na częsci dodatkowe czekałam baaaaaaardzo długo :x . Może dlatego ze kupiłam brązową dachówkę, rzadko kupowaną, bo wszyscy wolą odcienie czerwieni. trudno było sciągnąć dachówki z wywiewką sanitarną czy antenowe, dodatkowy 1 gąsior jechał kilka miesięcy...

Ale może z innymi kolorami jest łatwiej :lol:

Pozdrawiam, Capra :wink:

 

" :lol: MIESZKAM JUŻ U SIEBIE I JEST MI JAK W NIEBIE :lol: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atam,cena pustaka jest bardzo dobra,juz taniej chyba nie znajdziesz! Jak pomysle,ze ja w kwietniu zapłaciłam za taki sam 14zł/szt. to az mnie trzesie - a propos oszczednosci podczas budowy domu,no cóz!!!

 

I jeszcze pytanko o EKO-klinkier Bogdanki, czym sie charakteryzuje II gatunek? Ma ubytki,nie równe wymiary...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy cena 8,50 PLN za BK 24x24x59 (palety Lubartów) jest do przyjęcia, czy warto jeszcze szukać i walczyć o cęnę?

Czy gdzieś w Lublinie lub okolicach ktoś sprzedaje dachówkę cementową Braas oprócz Omegi?

 

pozdrawiam

Adam

 

Ja robiłem wycenę braasa w Cerdachu na Społdzielczości pracy 82B (obok Matelbudu). Słyszałem też, że jest skład z dachówką na Zemborzyckiej i podobno mogą mieć dobre ceny, ale jeszcze tam nie dotarłem.

A mogę zapytać gdzie znalazłeś ten paletowany belit z Lubartowa za 8,5?

Pozdrawiaml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawale pytań o ceny i ja podrzucę jedno. Ile w okolicach lublina życzą sobie glazurnicy za ułożenie m2 glazury kuchennej (płytki 10x10cm)? Całą chałupę glazurnik okleił i było w porządku (liczył po 28zł/m2) a na koniec przy kuchni dałem się złapać na stary numer "dogadamy się" i dogadanie ma kosztować 40zł/m2!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawale pytań o ceny i ja podrzucę jedno. Ile w okolicach lublina życzą sobie glazurnicy za ułożenie m2 glazury kuchennej (płytki 10x10cm)? Całą chałupę glazurnik okleił i było w porządku (liczył po 28zł/m2) a na koniec przy kuchni dałem się złapać na stary numer "dogadamy się" i dogadanie ma kosztować 40zł/m2!

 

Ceny z czerwca 2007 to od 30 do 35 zł za m2.W zależności od płytki i od podłoża.

Wykonane bardzo dobrze

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...