Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących!

Potrzebne mi są namiary na sprawdzoną firmę sprzątającą domy.

Ktoś kiedyś pisał, że posiada takowe.

Napiszcie proszę gdzie w Lublinie lub okolicy L robiliście meble kuchenne.

 

Muszę się zdecydować, a nie wiem na jaką firmę.

Laura dobra ,ale droga.

Poszukuję coś tańszego.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

bardzo proszę o namiar na ekipę wykonujacą ogrodzenie z siatki, i info po ile płaciliście za m.

a gdzie kupujecie płytki:glazure i terakotę?

 

Namiarów na sprawdzoną ekipę nie mam ,ale orientuję się w cenach i są one z przedziału od 40-60 zl/mb robota plus materiał (słupiki,siatka,obrzeza,cement) Ty dostarczasz tylko piasek.

Płytki kupwałam w salonie Frankowskiego na Krzemionki (kiedyś był za Galą),ogromny wybor jest w Glazurze Królewskiej na Metalurgicznej w tzw. Mix-Salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula, to ja nie rozumiem definicji "wszyscy" :) Bo ja i jeszcze sporo znajomych po kilku eskapadach śladem porcelanowej płytki :wink: dokonywało zakupów w glazurze królewskiej. No oczywiście jeszcze trzeba wiedzieć z kim tam rozmawiać ... :) My jeszcze będziemy kupować płytki na schody i na balkon i na 99% to będzie u pani Dorotki w GK :) A co do Chemicznej to zapewne chodziło Ci o JMS a nie o Chemię. To w JMS chwalą się, że przebiją każdą cenę ... i okazuje się, że się tylko przeważnie chwalą :)

Acha dzięki za informacje o cenach za kładzenie glazury. Ostatecznie ta nieszczęsna kuchnia została wytargowana na 35zł/m2 + dodatki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zapomniałem dodać, że to chodzi o glazurę królewską na metalurgicznej. W gali jak byłem kilka razy to stwierdziłę, że ta załoga dopiero się przyucza i niewiele można z nimi "wydyskutować" :)

A wanna, kabina itp to różnie. Część w refleksie na turystycznej, część w saturnie na mełgiewskiej w domiksie, część w glazurze j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta P ani Dorota od glazury królewskiej to gdzie jest? bo gk jest w gali, na metarulgicznej, turystycznej.........tak mi się wydaje?

a gdzie kupuje się wanny, zlewy, meble łazienkowe i kuchenne?a może lepiej jest meble zamówić u kogoś???

 

Co do armatury,zlewów to zamawiałam wszystko w Hydros-Sanie na Metalurgicznej 2a.Oferuja tam naprawdę bardzo dobre ceny.Jedyny minus to taki że mają małą ekspozycję więc musisz obejrzeć gdzieś indziej (m.in.Gospodarcza 26,Cortina na Kalinie,Związkowo-Roca) a do niech pojechać z gotowo wybranym modelem po wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeślichodzi o płytki to widziałam duży wybór na spół. pracy w HAXGRES, i mówiono mi że gdzieś na rusałki- czy ktoś ma doświadczenie z tymi miejscami??? Byłam w Glazurze król. na metalurgicznej ale te comi się podobaja to trzeba na nie czekać miesiąc............a ja nie mam czasu. Nie można od ręki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...