Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

.....

Serdecznie pozrdawiam wszystkich znajomych z reala, z virtuala i z forum. :)

Vaclav - widzę, że się zadomowiłeś :) Pozdrów piękniejszą połówkę ;)

 

Witaj fizyku.

Dzięki za pozdrowienia. Rzeczywiście trochę się zadomowiłem na forum i jest to bardzo miłe i pożyteczne. A jeśli chodzi i "domowienie" się w sensie dosłownym to jesteśmy na etapie "zafundamentowania" z wykonanym "izolowaceniem" i "ocieplowaniem. :D

Reszta pewnie na wiosnę chyba, że zimy nie będzie. Plany były co prawda ambitniejsze, ale i z tego jestem zadowolony. Do Twoich rekordów prędkości to nawet nie aspiruję.

Pozdrowienia dla żony i pociech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

niechciałam tego robić

ale

muszę to napisać

zamówiliśmy parapety w firmie granmar

jednak okazali sie NIESŁOWNI I NIETERMINOWI

przynajmniej w naszym przypadku

strach pomyśleć co by było gdyby

inni nasi fachowcy byli tacy

:roll: :roll:

 

http://www.granmar.pl/adresy.php

 

Elais chyba Tobie podawałam namiar na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem parapety w Markuszowie. Byłem bardzo zadowolony.

 

he he z tego co pamiętam to zadowolony byłeś dopiero po dosztukowaniu ... ale może to moja słaba pamięć :wink: :D

a my na parapety już czekamy chyba ze 3 tygodnie, bieda straszna bo nie ma na czym kieliszka postawić :wink: ... tylko że my czekamy na parapeciki drewniane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, pamiętam ... aż mi się miarka trzęsła z obawy przy mierzeniu parapetów na samo wspomnienie twojej historii :)

Agaaa no ja wiem że 3 tygodnie to krótko ... zwłaszcza że stolarz wcale nie obiecywał że jest szansa przed upływem miesiąca ... ale człowiek jest niecierpliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaaa dobrze że jednak nie zamawiałam w Gran-Marze, a zastanawiałam się. Do tej pory jeszcze nie mam zamówionych parapetów. Możecie napisać gdzie polecacie kupować parapety z aglomarmuru???? Pytałam się np. w Fabryce Pietrucha na Turystycznej 132, 2cm grubość po 318 zł/m2 brutto, więc wcale nie są takie tanie.

 

Fizyk może dasz jakieś namiary na te parapety w Markuszowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fizyk może dasz jakieś namiary na te parapety w Markuszowie??

Oczywiście, już służę:

http://www.marmury.com.pl/

 

Ja brałem marmur i jakiś piaskowiec egzotyczny. Moja żona ma tak dobry gust, że podobały jej się ... jedne z droższych. Ale my mieliśmy na szczęście dość mało parapetów :) Dlatego zaszaleliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mieszkam tu od prawie 10 lat i do rodziców mam aktualnie 562 km.

Lubelszczyzna jest wspaniała ale trudna.

Ostatnio w autobusie zasłyszana myśl: "Jeśli Lublina nie porównujesz z innymi miastami tylko on jest punktem odniesienia, to naprawdę jest dobrze"... :wink:

 

plusem jest to, że Twoja rodzina będzie miała gdzie przyjeżdżać na wakacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lublin to taka prowincja w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie ma tu tego szaleństwa co w warszawce. Ludzie jakoś wolniej chodzą po ulicach, a jesli chcę wyjśc z domu i coś zobaczyć to też jest co, choć może trzeba bardziej poszukać. Miasto ma bardzo fajny klimat, choć żeby to poczuć trzeba trochę go posmakować- nie jest to takie oczywiste jak np. w Krakowie czy Gdańsku. No i okolice Lublina są piękne. A że w Polsce mówią o nas "Polska B" to już trudno. Może komuś poprawia nastrój myślenie, że mieszka w tej lepszej "Polsce A". Jeśli tak to na zdrowie.

No ale koniec z tymi rozważaniami bo za chwilę zmieni się nam forum z budowlanego na lokalno-sentymentalne.

 

A swoją drogą. Czy ktoś jeszcze buduje (myślę o stanie surowym). Ja planowałem ciągnąć dalej, ale narazie przykryłem swój "stan 0" folią i czekam na dalszy rozwój wydarzeń meteorologicznych. Ciągle jeszcze biorę pod uwagę dalsze budowanie w tym roku, ale im więcej śniegu z deszczem tym mniej mam na to ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...