Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Szukamy wełny mineralnej. Gdzie w Lublinie jest aktualnie najlepsza cena?

 

ja rok temu kupowałam w lubartowie u kozaka (chyba tak się nazywa ten sklep...), było taniej niż w lublinie i przede wszystkim była!!!!!!!!

kupowałam też w wigu. Uważaj tylko, bo sprzedawcy wciskają szklaną jako mineralną!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukamy wełny mineralnej. Gdzie w Lublinie jest aktualnie najlepsza cena?

 

ja rok temu kupowałam w lubartowie u kozaka (chyba tak się nazywa ten sklep...), było taniej niż w lublinie i przede wszystkim była!!!!!!!!

kupowałam też w wigu. Uważaj tylko, bo sprzedawcy wciskają szklaną jako mineralną!!!!!!!!

No ostrożnie z tym wciskaniem bo od wełny to potem swędzi :wink: A na poważnei to zarówno wełna szklana jest mineralną jak i to co masz na myśli zapewne czyli skalna również jest wełną mineralną. Zarówno jedna jak i druga ma swoje zady i walety ale znajdź np wełnę skalną o parametrach jak isolvera super mata i to taką która się wilgoci nie lęka :)

Co do drewnostalu to potwierdzam, że w ubiegłym roku mieli jedne z lepszych cen na wełnę.

P.S my na parapety też mamy czekać tydzień ... od dzisiaj (szkoda, że nie od zamówienia) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś - zastanów się nad zwykłymi rurami i zbiornikiem na deszczówkę.

Rury drenażowe ja kupowałem na Wojciechowskiej w tzw Zimnych Dołach. Jadąc Wojciechowską za Polfą jest skład budowlany. Były wtedy w dobrych cenach. Ale ja z nich robiłem tylko odsączenie z działki. Wokół domu mam zwykłe (szare) rury połączone z rynnami i rurami spustowymi. Woda kierowana jest do studni chłonnej. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek - a patrzyłeś jakie są ceny w OBI. Ten specyficzny sklep ma jedyną zaletę - że zakupy możesz zrobić po pracy. Poza tym druga chcrakterystyczna cecha - to z reguły wyższa cena niż w najdroższej hurtowni. Pomijam sezonowe tzw Oferty specjalne. Przykład - Gres kupiłem o blisko 30% taniej niż w OBI! Ale tych przykładów jest wiele.

Sugeruję najpierw przemyśleć, potem pisać, bo jeśli ktoś tu pyta o miejsce zakupu, to chce kupić w tanio i dobrze, a nie przepłacać. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, popieram w całej rozciągłości co do Obi ... pamiętam jeszcze Twoją tezę i w dalszym ciągu się pod nią podpisuję (mniej cierpliwi pewnie nie cofnęli się tak daleko z czytaniem postów), że jak coś jest w promocji w obi to jest "tylko 10% droższe" niż u konkurencji .... aleeee ... specjalnością tego sklepu są promocje produktu (!) a nie cenowe. W związku z tym opłaca się czasem połazić i poszukac w zakamarkach rzeczy, które w "promocji" nie są. Ja na ten przykład jadę w tym tygodniu kupić tam drzwi AP30 bo są o połowę tańsze niż w innych hurtowniach :)

P.S Nareszcie weekend ..

P.S.2 I już po weekendzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy cena 8,50 PLN za BK 24x24x59 (palety Lubartów) jest do przyjęcia, czy warto jeszcze szukać i walczyć o cęnę?

Czy gdzieś w Lublinie lub okolicach ktoś sprzedaje dachówkę cementową Braas oprócz Omegi?

 

pozdrawiam

Adam

 

Ja robiłem wycenę braasa w Cerdachu na Społdzielczości pracy 82B (obok Matelbudu). Słyszałem też, że jest skład z dachówką na Zemborzyckiej i podobno mogą mieć dobre ceny, ale jeszcze tam nie dotarłem.

A mogę zapytać gdzie znalazłeś ten paletowany belit z Lubartowa za 8,5?

Pozdrawiaml

 

 

8,6 zł z transportem HDS w osmolicach w składzie... jak chcecie mogę załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atam,cena pustaka jest bardzo dobra,juz taniej chyba nie znajdziesz! Jak pomysle,ze ja w kwietniu zapłaciłam za taki sam 14zł/szt. to az mnie trzesie - a propos oszczednosci podczas budowy domu,no cóz!!!

 

I jeszcze pytanko o EKO-klinkier Bogdanki, czym sie charakteryzuje II gatunek? Ma ubytki,nie równe wymiary...???

 

mój fachman... a jest łoki i super gość.. sprawdzone ... powiedzioł że tylko nie z bogdanki a ty jeszcze II gatunek... na czym chcesz zaoszczędzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko o EKO-klinkier Bogdanki, czym sie charakteryzuje II gatunek? Ma ubytki,nie równe wymiary...???

 

mój fachman... a jest łoki i super gość.. sprawdzone ... powiedzioł że tylko nie z bogdanki a ty jeszcze II gatunek... na czym chcesz zaoszczędzić...

 

Fachman pewnie ma racje i np. na kominy kupowalm z Wienerbergera ale jakbym miala placic takie pieniądze za cegiełki na ogrodzenie to z torbami bym poszła. II gatunek bywa nierówny, poprzepalany, poodpryskiwany ale odpadów przy ogrodzeniu nie ma a cena 1,35zł/szt mnie przekonała. Jeszcze wspomne o kształtkach- w Juniorze zaproponowali mi cene 5,8zł/szt a ja III gatunek zakupiłam po 1,20zl i nawet zakładając odpady ok.25% jestem z wyboru zadowolona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko o EKO-klinkier Bogdanki, czym sie charakteryzuje II gatunek? Ma ubytki,nie równe wymiary...???

 

mój fachman... a jest łoki i super gość.. sprawdzone ... powiedzioł że tylko nie z bogdanki a ty jeszcze II gatunek... na czym chcesz zaoszczędzić...

 

Fachman pewnie ma racje i np. na kominy kupowalm z Wienerbergera ale jakbym miala placic takie pieniądze za cegiełki na ogrodzenie to z torbami bym poszła. II gatunek bywa nierówny, poprzepalany, poodpryskiwany ale odpadów przy ogrodzeniu nie ma a cena 1,35zł/szt mnie przekonała. Jeszcze wspomne o kształtkach- w Juniorze zaproponowali mi cene 5,8zł/szt a ja III gatunek zakupiłam po 1,20zl i nawet zakładając odpady ok.25% jestem z wyboru zadowolona :wink:

 

Ewcia... nie myśl że chciałem być złośliwy, wręcz przeciwnie ....

życzę ci jak najlepiej i nie chciałbym , aby twoje ogrodzenie po kilku latach nadawało się do remontu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...