Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Czy ktoś może coś słyszał o składziez płytkami ,który mieści sie przy trasie Lublin-Piaski ponoć w jakimś namiocie?Podobno można tam kupić każdą płytke o 20% taniej niż w innych składach?

 

To jest przy centrum ogrodnictwa w Bystrzejowicach. jak będziesz jechał od Lublina to za Bystrzejowicami po lewej zobaczysz taki namiot i obok długi budynek. To jest Glazura za grosze. Nie każdą płytkę tam kupisz i nie każdą taniej. To jest pod patronatem glazury królewskiej i tam są płytki z końcówek serii i 2 gatunek. Czasami coś się ciekawego trafi. Przy czym tam raczej nic nie zamówisz bo oni są zdani na to co akurat zostaje w GK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Może ktoś nam pomoże i poleci jakąś solidną ekipę murarzy (budowa w okolicach Lublina). Chcemy wystartować na wiosnę mając wszystko co trzeba. Wiem, że jest późno na takie poszukiwania ale mieliśmy już ekipę umówioną. Niestety kilka dni temu szef ekipy do nas zadzwonił i oświadczył .... zresztą co za różnica co .... zostawił nas na lodzie.

 

Będę wdzięczny za każdy kontakt od sprawdzonej ekipy. Może któraś będzie miała lukę albo coś się im zwolni.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić firmę z lubelszczyzny która zrobi profesjonalną wentylację z rekuperatorem?

 

Witam,

 

Na terenie lublina polecono mi firme Hermlok jako przedstawiciela Mistrala. Pani przez telefon zapewniala kilkunastu wykonanych instalacjach i porjektach oraz o tym ze robia GWC.

 

Nie wiem jak inne firmy, gdybys mial namiary to chetnie przedzwonie jako ze sam jestem zainteresowany instalacja mechaniczna w projektowanym domku

 

Pozdrawiam

 

Sfoti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie; Mam ogromną prośbę!!!! murarz-bandyta zrobił mnie w balona Mam już kredyt,działka uzbrojona ,a nie mam ekipy Dzisiaj byłam na rozmowie: stan surowy sama robocizna, humus muszę sama zdjąć bez więźby cena 40000 szok Proszę o jakieś namiary na sprawdzoną ekipę . Właściwie to nie proszę, a BŁAGAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić firmę z lubelszczyzny która zrobi profesjonalną wentylację z rekuperatorem?

 

Witam,

 

Na terenie lublina polecono mi firme Hermlok jako przedstawiciela Mistrala. Pani przez telefon zapewniala kilkunastu wykonanych instalacjach i porjektach oraz o tym ze robia GWC.

 

Nie wiem jak inne firmy, gdybys mial namiary to chetnie przedzwonie jako ze sam jestem zainteresowany instalacja mechaniczna w projektowanym domku

 

Pozdrawiam

 

Sfoti

 

Witam!

Ja również jestem zainteresowany tym rozwiązaniem. Temat drążę od kilku tygodni i w Lublinie nie znalazłem konkretnej firmy, która ma dobre pojęcie o robocie. Fachowcy od klimy to ignoranci wg których rekuperacja to rozprowadzenie kilku rur i podłączenie centrali wentylatorów gdzieś w garażu. Jedynie rozsądnie gadał gościo z firmy Clima+ (chyba tak to się nazywało) ale nie ma już czasu do września. Dzwoniłem do firm we Wrocku i Wa-wie - koszty kosmos.

 

Ma ktoś namiary na dobrą i w miarę tanią firmę robiącą odkurzacze centralne w Lublinie i okolicach????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić firmę z lubelszczyzny która zrobi profesjonalną wentylację z rekuperatorem?

 

Witam,

 

Na terenie lublina polecono mi firme Hermlok jako przedstawiciela Mistrala. Pani przez telefon zapewniala kilkunastu wykonanych instalacjach i porjektach oraz o tym ze robia GWC.

 

Nie wiem jak inne firmy, gdybys mial namiary to chetnie przedzwonie jako ze sam jestem zainteresowany instalacja mechaniczna w projektowanym domku

 

Pozdrawiam

 

Sfoti

 

Witam!

Ja również jestem zainteresowany tym rozwiązaniem. Temat drążę od kilku tygodni i w Lublinie nie znalazłem konkretnej firmy, która ma dobre pojęcie o robocie. Fachowcy od klimy to ignoranci wg których rekuperacja to rozprowadzenie kilku rur i podłączenie centrali wentylatorów gdzieś w garażu. Jedynie rozsądnie gadał gościo z firmy Clima+ (chyba tak to się nazywało) ale nie ma już czasu do września. Dzwoniłem do firm we Wrocku i Wa-wie - koszty kosmos.

 

Ma ktoś namiary na dobrą i w miarę tanią firmę robiącą odkurzacze centralne w Lublinie i okolicach????

 

Pozdrawiam

 

 

Czyli rozumiem ze firma wspomniana przeze mnie nie ma pojecia o instalacjach rekuperatorow..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić firmę z lubelszczyzny która zrobi profesjonalną wentylację z rekuperatorem?

 

Witam,

 

Na terenie lublina polecono mi firme Hermlok jako przedstawiciela Mistrala. Pani przez telefon zapewniala kilkunastu wykonanych instalacjach i porjektach oraz o tym ze robia GWC.

 

Nie wiem jak inne firmy, gdybys mial namiary to chetnie przedzwonie jako ze sam jestem zainteresowany instalacja mechaniczna w projektowanym domku

 

Pozdrawiam

 

Sfoti

 

Witam!

Ja również jestem zainteresowany tym rozwiązaniem. Temat drążę od kilku tygodni i w Lublinie nie znalazłem konkretnej firmy, która ma dobre pojęcie o robocie. Fachowcy od klimy to ignoranci wg których rekuperacja to rozprowadzenie kilku rur i podłączenie centrali wentylatorów gdzieś w garażu. Jedynie rozsądnie gadał gościo z firmy Clima+ (chyba tak to się nazywało) ale nie ma już czasu do września. Dzwoniłem do firm we Wrocku i Wa-wie - koszty kosmos.

 

Ma ktoś namiary na dobrą i w miarę tanią firmę robiącą odkurzacze centralne w Lublinie i okolicach????

 

Pozdrawiam

 

 

Czyli rozumiem ze firma wspomniana przeze mnie nie ma pojecia o instalacjach rekuperatorow..?

 

Nie do końca - akurat na tą firmę nie trafiłem - czytaj nie badałem dokładniej. Najgorsze jest to że dużą reklamę i prezencję mają firmy poza Lublinem, które klientów (ja mam takie wrażenie) z lubelskiego traktują jak zaścianek. Prośby o wycenę instalacji pozostają bez odzewów albo są bardzo szczątkowe i mało konkretne. Muszę dokładniej sprawdzić firmę o której piszesz. Gdzie dokładnie się mieszczą - może jakiś telefonik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam wszystkich którzy podjęli trud wybudowania własnego domku... :lol: :lol:

Jestem nowy na forum dlatego postanowiłem w tym temacie napisać w pierwszej kolejności...

Razem z narzeczoną jesteśmy na etapie wyboru projektu... a właściwie to już się zdecydowaliśmy na MELODIĘ z Domfortu... :D :D :D wprawdzie będzie w nim trochę zmian... :-? :-? :-?

Przeczytałem większośc postów w tym temacie i bardzo mi one pomogły w zdecydowaniu się na ekipy od murów i dachu które polecił mi znajomy...

ZA mury powiedzieli nam cenę 150 zł za m2 a za dach 75 zł za m2...więc myślę że całkiem rozsądnie... :) :)

Teraz musimy "tylko" znaleźć jakiś rozsądny kredyt... byliśmy już na paru rozmowach między innymi w Millenium, DomBanku, GeMoney, PKO BP, Fortis Banku... ale na jesieni i wtedy najkorzystniejszą ofertę miał Ge Money... ale kilka dni temu poszliśmy ponownie żeby już rozpocząć procedurę podpisania umowy i jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się że zmieniły się jakieś tam przepisy których pani sama dokładnie nie znała i nie mieliśmy już zdolności na kredyt który na jesieni mogliśmy dostać z górką.... pomimo iż od tej pory nasze dochody poprawiły się... :o :o :o

Dlatego prośba... jakby ktoś z Was miał jakiegoś dobrego doradcę kredytowego to chętnie byśmy skorzystali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco lamerskie pytanie bo mi namieszali w głowie: czy do pozwolenia na budowe konieczne jest odrolnienie części działki przeznaczonej na budowe czy mozna wyłączyć z uzytkowania przy oddawaniu budynku do użytku? jak to u Was było?

 

u mnie architekt mowi ze do pozwolenia

 

dla klas ziemi 1,2,3 do 500m2 gratis ( geodeta krzyknal 300 zl za jkies tam mapki do odrolnienia)

 

potrzeba projekt zagospodarowania dzialki, wypis z rejestru, kopie aktu wlasnosci no i te mapki

 

dla klas ziemi 4,5 i 6 jest jakos latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrawiam wszystkich którzy podjęli trud wybudowania własnego domku... :lol: :lol:

Jestem nowy na forum dlatego postanowiłem w tym temacie napisać w pierwszej kolejności...

Razem z narzeczoną jesteśmy na etapie wyboru projektu... a właściwie to już się zdecydowaliśmy na MELODIĘ z Domfortu... :D :D :D wprawdzie będzie w nim trochę zmian... :-? :-? :-?

Przeczytałem większośc postów w tym temacie i bardzo mi one pomogły w zdecydowaniu się na ekipy od murów i dachu które polecił mi znajomy...

ZA mury powiedzieli nam cenę 150 zł za m2 a za dach 75 zł za m2...więc myślę że całkiem rozsądnie... :) :)

Teraz musimy "tylko" znaleźć jakiś rozsądny kredyt... byliśmy już na paru rozmowach między innymi w Millenium, DomBanku, GeMoney, PKO BP, Fortis Banku... ale na jesieni i wtedy najkorzystniejszą ofertę miał Ge Money... ale kilka dni temu poszliśmy ponownie żeby już rozpocząć procedurę podpisania umowy i jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się że zmieniły się jakieś tam przepisy których pani sama dokładnie nie znała i nie mieliśmy już zdolności na kredyt który na jesieni mogliśmy dostać z górką.... pomimo iż od tej pory nasze dochody poprawiły się... :o :o :o

Dlatego prośba... jakby ktoś z Was miał jakiegoś dobrego doradcę kredytowego to chętnie byśmy skorzystali...

Wysyłam na priv dane doradcy,sprawdzonego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...