Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś może jest w stanie polecić swojego fachowca od obudowy kominka? Szukam kogoś solidnego, terminowego, dokładnego, lubiącego wyzwania z artystyczną duszą..... brzmi jak matrymonialny anons :D No dobra niech przynajmniej będzie rozsądny cenowo i z referencjami :wink:

Spróbuj na Łęczyńskiej w Kominkach. Trochę juz na tym się znają, więc może oni się podejmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może jest w stanie polecić swojego fachowca od obudowy kominka? Szukam kogoś solidnego, terminowego, dokładnego, lubiącego wyzwania z artystyczną duszą..... brzmi jak matrymonialny anons :D No dobra niech przynajmniej będzie rozsądny cenowo i z referencjami :wink:

Spróbuj na Łęczyńskiej w Kominkach. Trochę juz na tym się znają, więc może oni się podejmą.

 

Takich co się podejmą to bez wątpienia znajdę i na Łęczyńskiej i na wielu innych ulicach ale liczę, że ktoś zadowolony poleci mi swojego wykonawcę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa spokojnie aby do przodu! Nie nadarmo sie mówi ze wykańczanie w środku to i wykańczanie siebie. Glazurnika swojego bardzo chwalił Fizyk (robił u niego i jego rodziców i są b. zadowoleni, jego tel. podawał kilkadziesiąt stron wcześniej), zaoszczędzę ci czasu w szukaniu i podaję Marian Mielnik 510339136 oraz namiar od Idkama p. Boguś 504040046. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie rozpocząlem budowe domku w Nasutowie. Nauczony doświadczeniami rodzinnymi / 5 dom w rodzinie / staram się bardzo dobrze wszystko zaplanować już na etapie rozpoczynania i nie oszczedzam na materialach, szczególnie konstrukcyjnych. Mam do was pytanie, czy możecie polecić kogoś dobrego od wylewek, moja ekipa nie jest zbyt solidna i szukam kogoś lepszego...

Pozdrawiam w trudach budowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało sie, sprzedałem mieszkanie i do grudnia musze sie przeprowadzic do domku a on w stanie zupełnie surowym i tak:

1. potrzebuje namiarów na dobrego i niedrogiego projektanta wnętrz żeby na początek zaprojektować instalację elektryczna pod konkretne rozwiązania.

2. nawiązując do pkt 2 potrzebuje namiarów na dobrego i sprawdzonego i niedrogiego elektryka.

3. gdzie kupić dobre drewniane okna i drzwi tak zeby nie przepłacić?

4. najchętniej wziąłbym ekipę do wszystkiego, tylko żeby to byli ludzie na 100% sprawdzeni z polecenia.

Proszę bardziej doswiadczonych w sprawach wykończeniowych forumowiczów o porady, za wszelkie sugestie z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało sie, sprzedałem mieszkanie i do grudnia musze sie przeprowadzic do domku a on w stanie zupełnie surowym i tak:

1. potrzebuje namiarów na dobrego i niedrogiego projektanta wnętrz żeby na początek zaprojektować instalację elektryczna pod konkretne rozwiązania.

2. nawiązując do pkt 2 potrzebuje namiarów na dobrego i sprawdzonego i niedrogiego elektryka.

3. gdzie kupić dobre drewniane okna i drzwi tak zeby nie przepłacić?

4. najchętniej wziąłbym ekipę do wszystkiego, tylko żeby to byli ludzie na 100% sprawdzeni z polecenia.

Proszę bardziej doswiadczonych w sprawach wykończeniowych forumowiczów o porady, za wszelkie sugestie z góry dziekuję.

 

znam czlowieka, ktory z reszta bedzie robil u mnie wykonczeniowke. Pracowal 15 lat w holandii ale wraca do Polski i tu bedzie dzialal. bedzie pod koniec marca . wiem ze ma juz jakies zlecenia.Znajomej mojej robil tylko jeden pokój (projektowal i wykonal)bo klient byl nieosiagalny. mimo to czekala na niego 2 lata az sie doczekala bo chciala tylko jego. na szczescie ja dopiero zaczynam budowe, wiec bedzie potrzebny mi za ok rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy zechcą skorzystać z usług elektryka ze Świdnika - Józef Sochacki przed korzystaniem z jego usług.

A przynajmniej proponuję spisanie szczegółowej umowy z rozliczeniem dopiero po odbiorze LUBZELU (np. w przypadku przyłącza).

Gość jest niesolidny i przede wszystkim nie terminowy.

U mnie robił przyłącze i na moje nieszczęście rozliczyłem się z nim po wykonaniu prac ale jeszcze przed odbiorem technicznym.

O ile prace ziemne wykonał w 1 tydzień to pozostałe formalności trwały ok. 3 miesięcy. Dostał kasę i miał mnie w nosie. Nie wspominając już o krętactwach z jego strony i tekstach typu: "panie wiesz ile ja mam roboty..."

Dopiero później dowiedziałem się, że mój sąsiad któremu Sochacki też zakładał przyłącze miał ten sam problem.

Tak więc wyczulam wszystkich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...